Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek, hogy nálunk élne a világ legszebb női?

Figyelt kérdés
Külföldön sokkal szebbek vannak,legfőképp Dél-Amerikában.Magyar nőket csak a smink teszi,a mentalitásukról meg ne is beszéljünk (tisztelet a kivételnek!).

2012. febr. 21. 00:21
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Ha így nézzük lehet.De ha ez így van hogy nálunk szebb az átlag mint mondjuk Angliában,akkor ez más országokban is így van.
2012. márc. 20. 22:12
 32/51 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,te utálod a magyar nőket?Nagyon úgy tűnik..
2012. márc. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Nem mindegyiket.De szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
2012. márc. 21. 20:39
 34/51 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi lenne a kérdésem (bár már egyszer feltettem), hogy van valamilyen tapasztalatod azzal kapcsolatban, hogy egyéb országokban jobbak lennének? Úgy általában a gyönyörű, okos, stílusos nőket (vagy férfiakat) épp azért tartjuk különlegesnek, mert kevés van belőlük. A szép lányok többsége buta, zéró egyéniséggel, stílussal, ráadásul kimázolt ringyók. Szerintem ez a világban bárhol így van (vagy máshogy, de a többség akkor is gáz). Nem hiszem, hogy a magyar lányok rosszabbak lennének ilyen téren (max mások az előnyeik/hátrányaik).
2012. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
72%
és még azt mondják, hogy a nők felszínesek...ti sem arról beszélték, hogy hol a legkedvesebbek, meg a legokosabbak, hanem a legszebbek. Szal ezentúl kuss arról, hogy a nők felszínesek. Gondolom ti sem a sarokban ülő, zsíros hajú, hájas punk csajhoz fogtok odamenni a buliba és leszólítiani, hogy hú de szép a...személyiséged, hanem valami vékony, sexisen vonagló szőke bombázóhoz.
2012. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
41%
Előző, itt nem az volt a kérdés, hogy hol kedvesek, vagy hol okosak. Biztos hallottál már arról a sztereotípiáról, hogy a magyar lányok mennyire szépek. A kérdező ezzel nem ért egyet, szó sem volt okosságról, kedvességről. Szövegértés karó.
2012. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
41%

"és még azt mondják, hogy a nők felszínesek...ti sem arról beszélték, hogy hol a legkedvesebbek, meg a legokosabbak, hanem a legszebbek. Szal ezentúl kuss arról, hogy a nők felszínesek. Gondolom ti sem a sarokban ülő, zsíros hajú, hájas punk csajhoz fogtok odamenni a buliba és leszólítiani, hogy hú de szép a...személyiséged, hanem valami vékony, sexisen vonagló szőke bombázóhoz."


olvasd el még egyszer a kérdést, és ha sikerült értelmezni, írj. köszi.

2012. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy fog sikerülni neki,szövegértés egyes.Engem a normális,okos,kedves lányok érdekelnek,de M.O.-n ilyen kevés van.És a szórakozóhelyen nem a vonagló plázacicához fogok odamenni,mert nincs annyi pénzem,se BMW és ott kb csak ilyen nőket találni,normális nőket nem nagyon,nem hogy a zsíros hajú punk-okat (nem mintha szeretném).És igen a nők nagyrésze felszínes,te is ha egy tipikus magyar cicabab vagy.
2012. márc. 24. 00:50
 39/51 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ezt már már milliószor megtárgyaltuk itt is. Igen,én is így látom, hogy a magyar nők többsége elég felszínes és beképzelt, és az igényeik az egekben vannak. Mint már írtam, sztem semmivel nem szebbek a magyar nők a külföldieknél, egyszerűen kihívóbban öltözködnek és agyonsminkelik magukat. Az a vicces, hogy ma már egy teljesen átlagos vagy rondácska alaktalan nő is felrak magára 1 kg vakolatot, feltolja a melleimet, és máris szépnek számít, csak mondjuk reggel ébredés után meg sem ismered. Nulla természetesség. A belsőről meg ne is beszéljünk. És ehhez jönnek az elvárásaik. Vhol olvastam egy nőtől (!), hogy a magyar nők (20-30 évesek ) többségek teljesen odavan attól, hogy nőnek született, és azt hiszi, bármit megtehet és neki Brad Pitt jár.Ennél jobban nem is lehet összefoglalni, hogy milyen a magyar nők többsége.Azt nem tudom, hogy ezekkel mi lesz 27-28 évesen, amikor már megjelennek rajtuk az első ráncok. Mert ugye a 30-35 évesen már rég túl van egy nő a csúcson, és belső értékek híján elég nagy bajban lesznek.
2012. márc. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz.Én sem tudom mi lesz ezekkel pár év múlva.És elég nevetséges hogy a kurv.ás öltözködés,meg a sok smink miatt számít valaki szépnek akár külföldön is.Erre szoktam mondani hogy kisminkelve én is szép vagyok.
2012. márc. 24. 23:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!