Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van ebben a szüleimnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van ebben a szüleimnek? Tényleg boldogtalan lesz a házas életem ha fiatal koromban nem fekszem le sok lánnyal? 18F

Figyelt kérdés

A szüleim azt mondtak fiatal korban ajánlatos minél több lánnyal lefeküdni (amúgy sem vagyok mar szűz), mert szerintük nagyon rossz dolog, hogy amióta nincs párom (8 hónapja) a szerelmet kerestem egy lányban és nem szexeltem senkivel (nekem az érzelmek a legfontosabbak) A szüleim úgy fogalmaztak, a korombeliek túlnyomó része ilyen korban még nem akar tartós kapcsolatot mint én, fölösleges erre mennem, mert ilyenkor még a fellángolásoknak élnek az emberek, a fiúk pedig főleg!


Meg kellene fogadnom a tanácsukat? Számomra nagyon nehéz lenne nem a szerelmet keresni egy lányban, de azt hiszem, tényleg rá kellene fanyalodnom arra amit javasolnak, tucatnyi alkalmi (támogatják a dolgot, de még buzdítanak is erre)


2012. márc. 17. 13:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
nagyszerű. csak h az emberek többsége nem igy van vele. nem uncsi amúgy? :)
2012. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
38%

csináld azt és úgy, ahogy te akarod. főleg, ha számodra ez ráfanyalodás lenne.

engem aztán senki se dugjon meg azért, mert a szülei azt mondták.

2012. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
33%

Ezt egy másik kérdéshez postoltam, de bekopizom ide is egy részét, mert aktuális itt is:

"ez a kor a tapasztalat gyűjtésre, a "kiélésre" való. Megélni sok szerelmet, csalódást, szakítást, sírást, együtt élést, szétköltözést, hogy érett, felkészült és tapasztalt legyél már amikor egy életre szóló kapcsolatot kötsz. És majd ne a pároddal játszd mondjuk el, hogy 3 évente elköltözöl pár hónapra egy-egy veszekedés után, vagy stikában ne kefélj félre 15 év házasság után egy hullámvölgyben, amikor egy kollégád a szépet teszi neked éppen, stb. És még tudnám sorolni. És persze biztos vannak ellenpéldák ... csak az arányok nem mindegy! Az ellenpélda mondjuk 20-30% körül van, tehát lehet általánosítani nyugodtan."


Egyébként miért lényeges, hogy házas vagyok -e?

2012. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
54%

# 11/13


Ezt nekem?

De azzal senki nem megy még mindig semmire, hogy az emberek többsége mit csinál! Saját magának kell eldöntenie, hogy ő most a többségbe tartozik-e eleve, vagy nem. Merthogy úgy látszik, hogy nem.


És nem, egyáltalán nem uncsi, tudod, az életnek van még sok más területe...

2012. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
31%

"az életnek van még sok más területe..."


Csak egyet mondj, ami jobb a szexnél!!!

2012. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
nézd, elhiszem h van még sok más terület, én is tanulok, dolgozok a tv-ben, hastáncolok, de emellett kell a buli.. akarhogy is vesszük..
2012. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Enni, aludni, felfedezni, alkotni, meg úgy unblokk végignézni egy sikeresen felépített életen.


Ez nem ennyire egyszerű, oké, hogy a szex hoz pár pillanatnyi örömöt, na de utána? Előtte? Ennyi nem elég. Csak szexxel nem tudunk életben maradni. Végtére is, kell valamit enni, inni, valahol lakni, ezt ugye meg kell teremteni, aztán nem árt, ha nem vagyunk testi, lelki vagy idegi roncsok, ez még több helyre ágazik ki, hogy összehozzuk, és akkor az egyéb érdeklődési körökről meg álmokról még nem is beszéltünk. A szex csak egy elenyészően kis része az életnek, aminek erősen túl van értékelve a prioritása. Pláne, hogy ugye nem lehet csak úgy a nullából csinálni, hanem fel kell építeni köré egy jó életet, hogy ez is jól menjen.

2012. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

# 16/17


Megvan nekem a saját szórakozásom, ne félj. Csak éppen nem ugyanúgy, mint a nagyátlagnak. Tudtommal nem tilos egy picit különbözni...

2012. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
22%

Vagy kezeltesd magad szakorvossal, vagy most legyél öngyilkos! Mert az a sivár, nulla élet ami rád vár ezzel a felfogással, már most egy merő katasztrófa.

Amiket itt felsoroltál, azoknak semmi értelme: mind mulandó és ezek közül minél többet tudsz magadénak, annál nagyobbat fogsz egyszer veszíteni.

Hidd el nekem, én ebből már megjöttem ... ha komoly életet akarsz élni, felejtsd el ezt az infantilis idealizmust!

2012. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
nem csak a szexről van itt szó.. szórakozás, utazgatás, ismerkedés, hülyeségcsinalas, stb stb stb.....
2012. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!