Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom elcsépelt téma, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom elcsépelt téma, de érdekel a véleményetek. Szóval mennyire gáz az, ha egy lány nem szőrteleníti a nemi szervét. Egyáltalán szégyelni kell azt, ami természetes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 23:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
84%

Én nem tudom, másnál hogy van ez, de nekem a vaginánál és a csiklónál nem nő szőr. Ahogy elnézem az interneten a képeket, másnak se. Hogy mi lehet akkor zavaró orális szexnél, az felfoghatatlan a számomra.


Visszatérve a vizelethez: a szőrszálak elvezetik, irányítják a vizeletet, igazat adok annak a 13 éves kislánynak. Valahányszor leborotválom magamat, a combomon is folyik a vizelet gyakran, nem csorog szép egyenletes sugárban, mert a nagyajkak vezetik el. Nagyon óvatosan kell pisilnem, teljesen kétoldalra tett lábbal, ami nadrágban ugye nem egyszerű... Jobb szeretem, ha van rajtam egy kis szőr.


Egyébként meg az én dolgom, hogy mikor és hogyan szőrtelenítem vagy nem szőrtelenítem, senki véleménye nem érdekel és nem befolyásol e tekintetben. Nem vagyok birka, aki ész nélkül megy a tömeggel, csak mert most ez a divat. A férjem meg szőrösen és szőrtelenül is szeret, nem tesz különbséget.

2009. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
73%
Olyan vicces, hogy birkázzátok a többséget, aki a szőrtelenségre szavaz. A pasik azért szavaznak a szőrtelenségre, hogy ne szívják az orrukba, ne nyeljék le a szőrszálat. Tuti infarktust kapnátok, ha a pasitok egy jó orál közepén majd megfulladna, mert letüdőzte egy kicsit a szőrt. Ez, hogy mindenki divat szerint megy, ez szerintem marhaság, mindenki olyanra csinálja, amilyenre neki tetszik, amit nem lát más, abból nem lehet divatot csinálni. Azzal a válaszolóval, aki a szőrös ánusszal szembekerülő páros sztorit írta, nagyon egyetértek. Lehet elzavarnám a barátnőmet szőrteleníteni...
2009. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
egyik előző: Az ókorban azért szőrtelenítettek, mert nem volt fürdőszoba, rendszeres tisztálkodási lehetőség. Ma már mások a higiéniai viszonyok.
2009. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
76%

Nwm azt birkázom, aki szőrtelen. Ha azt akarja, legyen az, szíve joga, nem érdekel. Azt birkázom, aki mást el se tud képzelni, csak a csupasz puncit, mert most "ez a divat", és vastagon leszólja azt, aki szerint szép és normális a szőrös női nemi szerv.


Azaz a kérdésre válaszolva: miért lenne gáz, ha valaki nem szőrtelenít?

2009. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!