Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom elcsépelt téma, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom elcsépelt téma, de érdekel a véleményetek. Szóval mennyire gáz az, ha egy lány nem szőrteleníti a nemi szervét. Egyáltalán szégyelni kell azt, ami természetes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 23:45
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
2009. jún. 13. 15:33
 12/34 A kérdező kommentje:
Egy kis ifno: [link]
2009. jún. 13. 18:51
 13/34 anonim ***** válasza:
88%

Én a természetest szeretem! Tehát szerintem egyáltalán nem gáz!

Sőt, jó, hogy vannak még ilyen lányok :)

2009. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Végre egy igazi férfi :D
2009. jún. 13. 22:07
 15/34 anonim ***** válasza:
50%
hát én hozzá nem nyúlnék, már bocsi
2009. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
30%
igénytelen lánynál is és fiúnal is, bizony !!! igényesebb srácok ugyan úgy nyírják kopaszra
2009. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igényes férfi ad magára és nem borotválja max rövidíti.A kérdésre válaszolva.Engem nem zavar.Legyen rövidebbre vágva de nem fontos hogy csupasz legyen.Nekem az a kedvencem ha csikló felett van egy kis csík hagyva.A csupasz az olyan kislányos.
2009. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem erről egy ilyen kérdés alapján nem tudsz általános véleményt alkotni, mert mindenkinek más jön be, valaki szőrösen szereti, valaki csupaszon, és nyilván mindenki az alapján fog választ írni, amit ő szeret. Megjegyzem, a legtöbben azt hiszik, mindenki azt szereti, amit ők, sok hasonló kérdésnél olvastam már olyan válaszokat, hogy "a fiúk utálják a szőrt", alatta pedig "a fiúk szőrösen szeretik", aztán szegény érdező meg összezavarodik, hogy most akkor hogy is van ez :) Az a lényeg, hogy olyan barátot találj, akinek ugyanaz tetszik, ami neked is.
2009. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
61%

Hát, én tuti pofára esnék, hogy veszem le a csajról a bugyit, és csak ott szőrös, ahova a nyelvem raknám... basszus, miért nem halt meg még hüvelygombában az összes "kopaszbarack"? és a barackod ahogy olvastam neked is kopasz... milyen kiábrándító, punci szőrkontúrral kihúzva... Jáááj...

egyébként meg leht igazi férfizni, de ma b!szki a villamoson is egy olyan szőrmadár culát láttam, hogy az alatt az öt megálló alatt, amíg velem szemben ült, majd lefordultam a székről. Több szőr volt rajta, mint rajtam, esküszöm mindenhol, persze rövidnaci ujjatlan... a szőr undorító dolog, mindegy, hol van. A szőke pelyhek még elmennek, de szőr... kiráz a hideg...

2009. aug. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként vicces ez a "megvan a védelmem is" szöveg. ha annyi szőr elég lenne, amennyit meghagysz, akkor valószínű annyi nőne. Egyébként csak képzeld el, min nehezebb átvágni? Egy erdőn, vagy egy fasoron? szóval az a védelem szerintem már rég bukta... Esküszöm, a szőrös nők egyik legfurább megoldását választottad... (előző is én voltam)
2009. aug. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!