Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom elcsépelt téma, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom elcsépelt téma, de érdekel a véleményetek. Szóval mennyire gáz az, ha egy lány nem szőrteleníti a nemi szervét. Egyáltalán szégyelni kell azt, ami természetes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 23:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
89%
Egyéninek lenni és önmagad vállalni soha nem gáz, gondolkodás nélkül a tömeggel menetelni mindig gáz. Kedves kérdező, nem tűnt még föl, hogy fröcsögő, gúnyolódó hangokat _mindig_ azoktól hallani, akik a teljes kopaszságot követelik? Ők azok, akik lemondtak a gondolkodásról és arról, hogy saját véleményük legyen. (FFi)
2009. aug. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
81%
Meg ne haragudj, de tényleg sikerült a legidétlenebb fazont megtalálnod :) Szerintem a női nemi szerv és környékének szőrössége vagy szőrtelensége a férfiak arcszőrzetével álltható párhuzamba: az elvadult, kaotikus, összevissza növő szőrszálak a gázosak, míg ami gondozott, az rendben van. Aki akarja, teljesen leszedi, akinek ez "nem sajátja", az meghagyja, de - szerintem - legyen gondozott. Mármost pont ott nő összevissza, ahol Te maghagytad, a nyílásoknál,ezzel szemben a vénuszdombon szép, gondozott fazont lehet(ne) csinálni. Ha azt akarod, hogy a védelmi funkció is megmaradjon (sok orvos vélekedik így, kár gúnyolódni), akkor hagyd meg a Vénusz-dombon és a nagyajkakon, persze rövidítve és fazonigazítva, de lejjebb, a hajlatokban tök fölösleges és ronda (szerintem). (Képzeld el, hogy egyszer hátulról kíván meg a kedvesed, és ami elé tárul rögtön, az egy szőrrel kaotikusan benőtt végbélnyílás - szerinted szép?) Ugyanez a helyzet a hónaljjal, csak elvadult lehet, ezért ott inkább a kopaszság indokolt.
2009. aug. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki nem fogadja el a puncid, olyannak amilyen, az nem is szeret!
2009. aug. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom itt az emberek fele mit csinált biológia órán (ellógtatok vagy mi? hisz ez a tananyag pont abba a korba van amikor a legjobban érdekli a fiatalokat az ilyesmi xd) , mert igenis véd a bacik ellen. Talán nem a legjobb példa, de azok, akik az utcán élnek is nehezebben betegszenek meg, mert a kevés mosdástól a bőrökün képződő zsírréteg egyfajta védelmet alkot.

Amúgy engem nem zavarna, talán jobb szeretem a természetes szőrzetet, de igazából mind1.

/21F

2009. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
61%
A csupaszt jobb nézni, meg nyalni is és a gazdája is jobban érzi ahogy kényeztetik.
2009. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és még valami, nem tudom mire jó, hogy pár ember kitalálja a "divatot" s onnantól, ha nem akarod hogy megszóljanak, nem hordhatsz mást. Meg am is, annyi minden nézőpont/megszokás kérdése. Nem járunk mezítláb mert ciki (pedig kényelmes), de ha 100 éve mezítláb járnának, akkor a cipőt tartanád cikinek, pedig az is lehet ugyanúgy természetes:D
2009. aug. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%

én 17 éves lány vagyok, és sajnos már annyira hozzászoktam a "kopaszbarackhoz" hogy 3-4 nap után muszáj borotválnom, vagy különben szúr meg viszket ahogy nő. de már el sem tudnám képzelni szőrösen... a csík még oké, de máshogy nem. ha neked úgy kényelmes ahogy viseled akkor ne hagyd hogy más megváltoztassa a véleményed! én nem tudom hogy ez a fertőzéses dolog hogy működik, de szerintem teljesen mindegy hogy van-e szőr vagy nincs, pl egy hüvelygombát akárhogy elkaphatsz.

lehet hogy "sodródok a tömeggel", de én szeretem ha a párom is leborotválja néha napján :)

2009. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
86%

Na én pont ezért (sem) borotválom. Persze, majd biztos ráérnék 3 naponta szórakozni vele! Meg aztán, miért kellene úgy kinéznünk, mint egy kislány?

Én a nemiszervemet nem borotválom, kedves divatmániások, lehet levegő után kapkodni, elájulni - soha nem volt még belőle bajom.

28/n

2009. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
47%

nem kislányos ha nyírja valaki, csak igényes és ápolt benyomást tesz, fiúknál és lányoknál egyaránt elvárható minimumkövetelmény, és én akiket ismerek ott ez nem is téma, tök evidens h legyen az fiú vagy csajszi , nyilván kopaszra nyírja, de legrosszabb esetben is tök rövidre.

Aztán meg talán nem kéne a olyan csúnya dolgokat csinálni ... mi az hogy a nyelved ott van ? hogy kerül az oda ?? úr isten ezt a szégyent ....

2009. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nagyon gáz. Pont a vaginánál kéne szőrteleníteni!! Már az Ókori egyiptomban is szőrtelenítettek mindenhol higéniai szempontból..
2009. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!