Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letöröljem magam társkeresőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröljem magam társkeresőről vagy ne?

Figyelt kérdés

már olyan elegem van hogy ott mindig rossz pasikat fogok ki. viszont ha letörölöm magam akkor nem tudok majd senkivel ismerkedni. eljárok minden felé, bulizok stb.. de egyszer nem jött oda senki hozzám, csak neten keresztül.

pedig egyáltalán nem vagyok csúnya mert ott viszont rengetegen írnak.


2012. ápr. 13. 17:31
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

18:49 Mesélek neked vmit. Regisztráltam társkeresőre, saját képekkel. Természetesen a kutya se írt vissza, még csak meg se néztek, mert az üzenetem mellett látták a profilképemet.

Támadt egy ötletem, letöröltem a saját képeimet, és feltöltöttem egy jó pasiét a netről. Semmi mást nem változtattam a profilomon. Ekkor nem írtam a lányoknak, írtak maguktól.

Ezután profilképnek meghagytam a jó pasit, de mellette visszatöltöttem a saját képeimet is, és odaírtam, h azokon vagyok én. Ekkor akinek írtam, mindenki megnézett, de senki nem válaszolt, kivéve egy lányt, aki azt írta, h neki nem pont erre van szüksége, de barátok lehetünk.

Szóval nem felszínesek a nők, ugye?

2012. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Úgy bírom, hogy a társkeresőből indulnak ki az emberek.

Könyörgöm, ott az emberek nagy része kamu, a nők jelentős része vagy pasi, aki röhögni jár fel, vagy olyan nő, aki csak szétnéz ott. Nagyon kevés az, aki tényleg ott szeretné megtalálni a párját.

2012. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
És most olyan bölcsnek hiszed magad, h erre rájöttél -.-" Képzeld, ilyen az internet világa. Jó reggelt kívánok, h végre felébredtél. Vagy legyél férfi, és menj el ismerkedni szeméylesen, ne csak kocka módjára a neten, vagy pedig ne rinyálj úgy mint egy lány, mert ettől nem leszel vonzóbb. Meg mégis mit vársz, hogy ha ronda vagy, akkor is írjanak rád? Már bocs, h ki akar magának olyan barátot vagy bnőt, aki nem tetszik neki? Vagy szerintem sajnálatból mindenki legyen veled? A társkeresőnek pont az a lényege, h ha megtetszik a másik külse ÉS a leírt paraméterek, akkor felvedd vele a kapcsolatot, ha ez nem megy, akkor légy tökös, és tegyél ellene. de ne úgy, h egy anoním oldalon fikázod a nőket, h mennyire felszínesek. Megsúgom, ti férfiak még jobban azok vagytok, mi mégsem rinyáloma annyit, mint ti.
2012. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

én nagyon sok fiúval találkoztam onnan és nem kamu emberek voltak..az tény hogy rengetek a csalás..

és én sem szoktam visszaírni azoknak akik nem tetszenek, mert az elég szarul esne a másiknak ha azt írnám hogy bocs nem akarok ismerkedni veled mert nem tetszel. akkor meg kapom a választ hogy ribanc vagyok vagy én sem vagyok szebb. erre meg nincs szükségem..

2012. ápr. 13. 19:10
 15/40 anonim ***** válasza:
Képzeld, próbáltam ismerkedni élőben is, de aki látott már élőben, annak esze ágában sincs velem randizni. Amúgy meg ti sokkal felszínesebbek vagytok, csak éppen ha egy férfi a külsőt nézi, akkor be is vallja, nők közül pedig szinte senki. Ha nem így van, akkor miért van sok csúnya lánynak is pasija, és miért nincs egyetlen csúnya (és nem gazdag) srácnak se csaja?
2012. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Talán mert a szépség szubjektív?
2012. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Mert te csak ezt a variációt veszed észre, mert direkt ezeket figyeled. Én speciál ugyan olyan arányban látom a csúnya-szép párosokat. Meg egyébként elárolum, h nem csak az olyan külső számít, hogy a fejed helyes-e vagy nem, hanem nagyon sok mindne lejön egy képről. pl. emnnyire ápolatlan az ember, ki van rojtosodva a nadráta szára, vagy szakadt, vagy cikizig, vagy korpás haja ésatöbbi, amit ti férfiak vagy nem figyeltek, vagy nem vesztek észre, vagy pedig a nők nem követnek el ilyen hibákat.
2012. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Ápolt vagyok, arra még soha nem panaszkodott senki. Egyszerűen ha egy srác túl alacsony, v ronda a feje, ne adj isten mindkettő, akkor már eleve esélytelen minden lánynál. Ezt többen is tanúsíthatják az oldalon, szegény 165 centis debreceni srác is, h csak egy példát mondjak.
2012. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem van 159 cm-es ismerősöm, a feje sem egy úristen de nagy valami, mégis mindig van barátnője.

És tudod miért? Mert egy kedves, értékes ember.

2012. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor ne is csodálkozz, h sosem lesz bnőd. Nekem nem kellene egy folyton kesergő pasi. Meg amúgy én már voltam együtt nálam alacsonyabb pasival, pedig 165 cm vagyok, meg bátyám se egy magas ember, kb. egy fejjel magasabb nálam, és neki is magasabb bnője van (3 éve), meg szerintem nem is az a tipikus szépfiú, inkább átlagos kinézetű, de sosem hallottam nyavajogni. És láttam már, h egy csúnya pasi mennyire népszerű, pl. az egyetemen nálunk a karon a legismertebb személy pedig bűn ronda szegény, mégis sikeres lett, mert nem a sarokba ül sírni...
2012. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!