Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letöröljem magam társkeresőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröljem magam társkeresőről vagy ne?

Figyelt kérdés

már olyan elegem van hogy ott mindig rossz pasikat fogok ki. viszont ha letörölöm magam akkor nem tudok majd senkivel ismerkedni. eljárok minden felé, bulizok stb.. de egyszer nem jött oda senki hozzám, csak neten keresztül.

pedig egyáltalán nem vagyok csúnya mert ott viszont rengetegen írnak.


2012. ápr. 13. 17:31
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Érdekes, h ilyenekről csak a gyk-n hallani, a való életben soha. Erről ennyit.
2012. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Mert nyílván a való életben nem kommunikálsz annyit, mint a neten. És azzal, h lezárod a témát, még nem lesz igazad, és nem fogod itt besározni a lányokat, főleg mert csakis a te hibád, amiért ebben a helyzetben vagy. Na most van lezárva,e nnyi
2012. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Igen, az én hibám, mert nem nézek ki jól. Megfelel?
2012. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Ez az, forgassd csak ki a szavaimat, azzal meg van oldva minden probléma.
2012. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, szerintem csak azért jár fel ide, hogy ezt beírja majdnem minden kérdéshez. Fogalmam sincs mi célja ezzel, de állandóan ezt csinálja. Én már hónapok óta inkább nem is válaszolok neki, mert felesleges. Kb. már mindenki beszólt neki.
2012. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Látod kedves forever alone srác, ha ehelyett a teljesen értelmetlen vita helyett elmentél volna valahova... Most kit akarsz meggyőzni? Csak magadat járatod le. Most tegyük fel, hogy meggyőzted volna a vitapartnered, hogy a nők felszínesek. ÉS? Attól neked jobb lett volna? Tegyük fel, hogy a nők felszínesek. Sajnálom, ehhez kell alkalmazkodni, ha barátnőt akarsz. És hoztad példának a debreceni srácot. Ez egy példa. Nem minden a külső, de számít. Hitegetheted magad, és mutogathatsz a női nemre, csak ezzel nem leszünk előrébb. Nem biztos, hogy a Te esetedben csak a nők a hibásak. De könnyebb ezzel takarózni.
2012. ápr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Pont azért nem írtam már vissza semmit, mert elmentem vhova :P Persze csajozni nem csajoztam, mert már rájöttem, h annak semmi értelme, ha vki így néz ki, mint én. Amúgy meg ennyi erővel senki ne vitázzon senkivel semmin, mert úgyse lesz jobb, ha meggyőzi a másikat. Attól még kiállok az igazam mellett, ha biztosan tudom h igaz.
2012. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Csak ebben az esetben a vitának azért nem volt értelme (szerintem), mert két nagyon erős vélemény állt egymással szemben. Az ilyen viták vége nem tanulság levonás, és meggyőzés lesz, hanem elnézést a kifejezésért k*rva anyád.
2012. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

"Attól még kiállok az igazam mellett, ha biztosan tudom h igaz."


Na kibújt a szög a zsákból, itt nem csak azzal van baj, h csúnya vagy, hanem megrögzötten utálod a nőket, és ne tudod elfogadni, hogyha vmi nem új van, mint ahogy te képzeled. Már ne is haragudj, de így ne is csodálkozz, hogy nincs bnőd és ez nem a külsőn múlik, mert így a belsőd se fog megtetszeni senkinek, mert nincs ami megtetszen neki...

2012. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Nem utálom a nőket, én elfogadnálak titeket ilyen felszínesnek, hiszen nem tehettek róla, csak éppen emiatt nincs kit elfogadnom. Amúgy meg ha neked azt mondanák, h az ég nem kék, hanem zöld, elhinnéd?
2012. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!