Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letöröljem magam társkeresőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröljem magam társkeresőről vagy ne?

Figyelt kérdés

már olyan elegem van hogy ott mindig rossz pasikat fogok ki. viszont ha letörölöm magam akkor nem tudok majd senkivel ismerkedni. eljárok minden felé, bulizok stb.. de egyszer nem jött oda senki hozzám, csak neten keresztül.

pedig egyáltalán nem vagyok csúnya mert ott viszont rengetegen írnak.


2012. ápr. 13. 17:31
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
De miért nem tudod elfogadni, hogy nem neked van igazad? (Főleg, hogy már többen is ellened vagyunk?). Most jöhetsz ezzel a kék zöld témával, de ezzel kit próbálsz meg meggyőzni? Mert hogy minket nem tudsz, mert mi látunk a saját szemünktől, de van itt egyedül, aki nem mérlegelni mások véleményét és nem tudsz józanul gondolkodni. Most akkor mi is jöjjünk azzal, hogy minden pasi csak a szexet akarja, meg hogy mindegyik veri a nőket stb stb, csak mert jó pár iylennel összefut az ember élete során? Nem, nem jövünk ezzel, csak az ugyan olyan elfogult és korlátolt gondolkodású emberek, mint te.
2012. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már rá. Még a leghülyébb ember is tudja, hogy nincs igaza, mert számtalan ember ismer erre ellenpéldát. A saját szüleim is ellenpélda, bár én apukámat nem látom csúnyának, de anyukám eszméletlenül szép nő volt mindig és most is gyönyörű. Vagy ott van a testvérem, aki kiköpött anyukám, gyönyörű, a választottja pedig olyan ronda, hogy a 70 éves mamám azt mondta neki akkor sem kéne, ha rajta kívül egy férfi sem lenne a Földön.
2012. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
32-es: Nem akarok kötekedni, de rossz a példa. Amikor anyud apud összejöttek, nagyon más világ volt. A testvéredékről nem tudjuk a korukat. Mondjuk továbbra is tartom, hogy veszélyesek az ennyire sarkos, ennyire berögzött vélemények.
2012. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Dehogy volt más világ :) Tinik voltak akkor, én most 23 éves vagyok, ők 25 éve házasok. A testvérem pedig 19 :)
2012. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

12:32 Én se mondanám ezt, ha csak pár ilyennel futottam volna össze életem során, de az igazság az, h csak és kizárólag ilyennel találkoztam. Ha egyszer az életben valaha találkozom egy olyan lánnyal, akinek a belső is számít, uram bocsá még egy csúnya srácnak is adna esélyt, akkor ígérem h kiírok egy kérdést, amiben bocsánatot kérek tőled és mindenkitől. De ilyen úgyse lesz soha.

12:36 Egyetértek, nem jó példa. Régen még léteztek olyan nők is, akiknek nemcsak a külső számított.

2012. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Tőlem nem kell bocsánatot kérned, nagyon nem érdekel a véleményed, nem velem b*szol ki, ha így gondolkozol.

Akkor vegyük a szüleimet egy régi példának, a testvérem, mint mondtam 19. Ő azért eléggé fiatal még.

2012. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Biztos amúgy, hogy benned nincs hiba? Biztos, hogy csak a nők azok a hihetetlen zöld csápos szörnyetegek, akikek csak a külső számít? Nem lehet, hogy valami saját hibát azzal akarsz eltakarni ezzel? Pl hogy ilyen szélsőséges vagy?

Más: Még egy dolog jutott eszembe. A testvéred is úgy látja, hogy az illető nem olyan szép? Tényleg nem veszekedni akarok, csak ez megint máshonnan világítaná meg. Mert ha ő teszem azt 10/10-nek látja a párját, akkor szintén nem jó a példa:)

2012. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Hát, az lehetetlen, hogy 10/10-nek lássa. Nem létezik az az ember, aki képes 10/10-nek látni. Leírhatatlan..
2012. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Értem. Ez esetben tényleg repsect a tesódnak a "felszínestelenségéért".
2012. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
:D Átadom :D
2012. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!