Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy férfi boxerban aludjon? Hogy képes nő létére férfiholmit felvenni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet női kisnadrágokat is kapni. Ha valakit tényleg az zavarna, hogy mennyire szorít. Bár engem egyik bugyim se szorít.
2012. ápr. 17. 17:19
 12/66 anonim ***** válasza:
Kérdező, amúgy te a nemek háborújában melyik oldalon harcolsz?
2012. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem egész más, ha egy férfi bugyit vesz fel, ami feszíti, szorítja stb., mintha egy nő vesz fel lazább holmit. Én így érzem jól magam éjszaka, ezen nem fogok változtatni.
2012. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:

"Ráadásul ahol bővebb kialakítású, ugye a pénisz helyén, irtó bénán mutathat egy nőn."

Erre két dolgot tudok mondani:

1. A feszülős boxereknek bővebb inkább ott, én meg lazában alszom, ami kb. úgy áll rajtam, mint egy sima rövidnadrág.

2. Mit érdekel engem, hogy hogy mutat rajtam? Csak alszom benne és nem a kifutón sétálok benne.

2012. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:

Én már csak azt nem értem, hogy bementek a boltba, és vesztek magatoknak férfialsót? :O

Vagy akinek párja van, felveszi az övét?? Mert ilyet is hallottam már...

Nagyon vágykeltő lehet, férfigatyában meglátni egy nőt. Sajnálom az olyan férfit, akinek ilyen párja van.

2012. ápr. 17. 17:25
 16/66 anonim ***** válasza:
73%

Én meg azt sajnálom akinek te vagy a párja.

Ritka ostoba és felszínes vagy.

2012. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
58%
Én is sajnálom azt a férfit, akinek olyan párja van mint TE :D Tényleg van pasid? Vagy csak szörnyen frusztrált vagy és így tombolod ki magad?
2012. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
16-os egy rugóra jár az agyunk ;) :D
2012. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:

Én csak a jelenséget szeretném megérteni!

Nem kell engem szidni, mert fáj nektek, hogy nem vagytok elég nőiesek.

A férfi az férfi, horjon férfiruhát, a nő meg nőit.

Tényleg csak az okára vagyok kíváncsi. Nem tudom elfogadni, hogy férficuccot miért kell felhúzni, mikor nőiben is kapható kisnadrág fazonú alsó is.


Akkor ti ezek szerint karácsonykor nem is szégyenkeznétek, ha a fa alatt kibontva az ajándékotokat, az összes családtag látná, hogy egy férfialsót kaptatok?

2012. ápr. 17. 17:37
 20/66 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk elég nőiesek? :D Kacagnom kell! Küldjél már magadról egy képet aranyom, és majd mi eldöntjük hogy te mennyire vagy nőies! Okés? Addig meg ne pampogjál arról, hogy mi nőies és mi nem, mert a kisujjam is nőiesebb nálad!

Remélem értettük egymást. Leülhetsz :D

2012. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!