Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy férfi boxerban aludjon? Hogy képes nő létére férfiholmit felvenni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

Ez az látod, hogy itt háborogsz, hogy rajtad kívül senki sem nőies. Fogadd el, hogy más is az, esetleg még melegítőben is. Miért zavar téged? Jó értem, téged is megbántottak, de azért el kell ismerned, hogy a te stílusod se semmi.


24/l

2012. ápr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy sokan teljesen normálisan válaszoltak, de te nekik nem nagyon. Legalábbis én nem vettem észre.
2012. ápr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Nem fogok hosszas kifejtést igénylő kérdésekre válaszolni. Nem tartozik a tárgyhoz. Sem az, hogy hány éves vagyok.
2012. ápr. 19. 00:38
 64/66 anonim ***** válasza:
Nincs ezen mit ragozni, a legtöbb nő nőiesnek tudja érezni magát kisestélyiben, melegítőben és meztelenül is, a párjuk pedig nőiesnek látja őket akármelyik van rajtuk (vagy épp nincs rajtuk semmi). Te nem érzed magad nőiesnek csak kisestélyiben meg talán meztelenül, és/vagy a párod nem lát téged annak másban, ez a ti dolgotok, ha ez téged nem zavar (már hogy nem vehetsz fel azt amit akarsz akkor amikor akarsz), akkor ne zavarjon az se, ha más pedig megteheti és kész :)
2012. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Egyébként ismerek nőt akinek az a legnagyobb problémája, hogy az autója színe megy-e az aznapi ruhája színéhez. Ezért mondjuk több autója van. Gondolom az ő szemében te is elég igénytelen lennél kérdező, amiért a fenti feltétel nem teljesül.
2012. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 yayababa0 válasza:

"Hihetetlenek vagytok! És igénytelen tramplik, akiknek fogalmuk sincs mit jelent nőnek lenni.”

Nem 1 csaj van itt, aki ide írt, de egyik se a te véleményeden van. Van egy pasi is aki írt, de ő még férfi szemmel se a te véleményeden van. Akkor nem értem miért kell leszólni, letramplizni minket, akik néha a párunk alsógatyájában alszunk… (úristen mekkora bűnt követünk el...)

”Miért nem tudjátok elfogadni, hogy vannak nők, akiknek nem nőies a melegítő, a férfi alsónadrág, meg a férfiing viselése, felvétele? ”

Megértjük, hogy neked nem az, de ezért nem kell a másikat leszólni, főleg, hogy aki a te véleményeden van, kb 1% a 100%-ból. Gondolom te éjjel nappal töröd magad, hogy magassarkú, miniruha, farmer, smink, minden, de ez egy idő után görcsössé teszi az embert. Ezt egy pasi megérzi a nőn, ezért adok igazat annak aki azt írta, hogy ha mellé állsz szépen felöltözve, ő meg melegítőbe, őt hamarabb látják nőiesnek, mert sugárzik belőle, ugyanis egy nő nem attól nő, hogy mi van rajta, sokkal inkább, hogy ami rajta van azt, hogy tudja viselni.

”Ha megizzadok az edzőteremben, az más, tudjátok, női ruhában izzadok.”

Képzeld, edzőterembe, mi is női ruhába izzadunk:D Nem a párunk boxerébe ;)

”Ha nektek ez elfogadható, furcsa ízlésetek van. Épp olyan, mint már írtam, mintha egy férfin női cuccok lennének.”

Nem gondolnám, hogy nekünk van furcsa ízlésünk, mert szerintem eddig senki nem írt neked ide, ami a te véleményeden lenne, szóval át kéne gondolnod, hogy akkor kinek is van furcsa ízlése. És nem, nem épp olyan, mintha egy pasin lenne női cucc, de ezt te is tudod.


Gondolom vmi eltartott kis fruska vagy, akinek nem nőtt még be a feje lágya a világ dolgairól és akit a ”pénzelője” rögtön kidobna, ha nem úgy nézne ki mindig, akivel lehet villogni… De képzeld velem akkor is villog a pasim, ha melegítő van rajtam ;) És szerintem nem én vagyok az egyedüli ilyen csaj. Nem is állok le tovább veled, többre tartom magam annál, még annyit, hogy őszintén sajnállak és éld csak tovább a kis sekélyes életedet.

2012. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!