Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy férfi boxerban aludjon? Hogy képes nő létére férfiholmit felvenni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor elfogadom, hogy én gondolkodom furán, mert soha nem venném fel a párom alsóit.
2012. ápr. 17. 18:36
 42/66 A kérdező kommentje:
És az ingjét sem venném fel.
2012. ápr. 17. 18:38
 43/66 anonim ***** válasza:

És a párom egyik régebbi (nem szakadt-rongyos) gyatyájában alszom, amikor nála vagyok, de nem teszem minden alvás utána a mosásba. Gondolom te se mosod naponta a pizsamádat - ez kb ugyanolyan. Szóval nem kopik el hamarabb, meg az ő már nem is hordta, azért lett az én alvós gatyám. Boltban azért nem veszek, mert felesleges. Itton van háóingem, pizsamám, alvós bugyim, csak oda nem cipelem el.

A páromat nem zavarja, mert szerintem észre se veszi mi van rajtam, ha rájön a szexelhetnék. Meg úgyis hamar lekerül, de általában meg lefekvés előtt szexelünk, tehát akkor, amikor még a nappali ruha van rajtam (ami női ruha), szóval nem a férfi gyatyában lát. Bár mondom, neki az is mindegy lenne.

Egyébként azért is jó felvenni, mert tudod, hogy az ővé, kölcsön adja, gondoskodik rólad, kisegít ilyenkkel, meg még közelebb érzed magadhoz stb.


Na kb. ennyi. :)


24/l

2012. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

Ahogy a nagymamám szokta mondani: "egy igazi nő még egy krumpliszsákban is nő".

Úgy tűnik, kedves kérdező, te nem vagy tisztában a nőiesség fogalmával.

Gondolom te is az a tipikus egyede vagy a női nemnek, aki azt gondolja, attól lesz igazi nő, mert magassarkúban tipeg, hosszú műkörme van, hetente jár fodrászhoz, szoliba és még sorolhatnám.

Nos, akkor most megsúgok neked egy titkot.

A nőiességnek az égvilágon semmi köze nincs a külsőségekhez.

Bizony.

Kisugárzás, semmi több.

Ha én lemegyek a sarki boltba a barátom nagy kapucnis pulcsijában (jujj, igen, azt is fel szoktam venni, ha kiszaladok két percre, szörnyű, mi? :D) tornacipőben én akkor is nőies vagyok, mert tisztában vagyok a nőiségemmel és ez süt rólam.

És igen, az alsóját is felveszem néha, ha éppen mosásban vannak a bugyijaim, mert tovább maradtam nála és nem vittem annyit.

Párszor jól el is kapott, mikor abban hajolgattam :).

Na, szóval, ha te nem érzed magad szexisnek egy boxeralsóban az csak azért van, mert nem is vagy benne az.

Én az vagyok benne, mert tudom, hogy bármit veszek magamra, nő vagyok és tudom nőként viselni.

Sajnálom, hogy neked ez nem megy, talán ideje lenne ha helyretennél magadban egy-két fogalmat.

L/25

2012. ápr. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:

Na, már megint ki beszél lesajnálóan, lekezelően?

Hihetetlenek vagytok! És igénytelen tramplik, akiknek fogalmuk sincs mit jelent nőnek lenni.

2012. ápr. 18. 10:54
 46/66 A kérdező kommentje:
Állítom, otthon ti melegítőben vagytok...
2012. ápr. 18. 10:55
 47/66 anonim ***** válasza:
És hogy eltaláltad, szerintem lottóznod kéne. xD
2012. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
59%

Otthon kényelmes ruhát hord minden normális ember. Nehogy már otthon is harisnyában-szoknyában vagy farmerban kelljen lennem, mert meg is bolondulnék. Jól írja itt egy válaszoló: a nőiesség nem a külsőtől függ. Ha csinos, szép vagy, akkor melegítőben is az vagy. Ha te csak sminkben, csini ruhában, túsarkúban érzed magad nőnek, az már régen rossz.


24/l

2012. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Miért te miben vagy otthon? Amúgy áruld már el nekünk, te mint a nőiesség minden titkának tudója, hogy mitől lesz egy nő NŐ?
2012. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:

44-es vagyok.

Azért írtam "lesajnálóan", mert valóban sajnállak.

Sajnálom, hogy te csak sminkben, kiöltözve érzed magad igazi nőnek.

És nem rosszindulatból.

Tudod, mikor az első éjszakánkat töltöttük együtt a barátommal egy átbulizott este után, felébredtünk, én a kinyúlt trikójában voltam, a bulizós sminkem el volt kenődve, a hajam össze-vissza állt.

Ő rám nézett és az első hozzám intézett mondata az volt, hogy "olyan szép vagy".

Nem tudom, hogy megérted-e a mondandóm lényegét (az eddigiekből ítélve mondjuk sajnos nem hiszem), de remélem.

Amúgy most itthon vagyok és egy (női :D) trikó és francia bugyi van rajtam, nincs is melegítőm, sohasem volt :).

De ha lenne is, még akkor is nőies lennék benne.

A trampliságról meg annyit, hogy kíváncsi lennék rád.

Szerintem ha mellém állnál kicsípve, nyaktörő magassarkúban, sminkben, miniruhában még akkor is ezerszer nőiesebb jelenség lennék tornacipőben és farmerben :).

És ezt azért tudom, mert az eddigi megnyilvánulásaid alapján gőzöd nincs, mi fán terem a nőiesség és csak a külsőségekre alapozol, pedig nagyon nem így van.

L/25

2012. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!