Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy férfi boxerban aludjon? Hogy képes nő létére férfiholmit felvenni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Meg azt sem értem, hogy ha tényleg ennyire csak a férfialsó a jó, akkor miért nem vesznek ezek a nők maguknak is belőle pár darabot? Miért a párjukét veszik el?
2012. ápr. 17. 18:11
 32/66 A kérdező kommentje:
Már csak az a vicces, ha a nő 50 kilós, a férfi meg 80. Akkor biztos jó kényelmes a boxer. :D Leesik a bokájáig.
2012. ápr. 17. 18:12
 33/66 anonim ***** válasza:

Az első néhány válaszoló már rég nincs is itt, és nem reagált a kérdésedre komolyabban. Akik normálisan válaszoltak neked, azoknak meg beírtad, hogy sajnálod a párjukat, meg, hogy nem nőiesek. Szerintem nem kéne azon vitatkoznod ki kezdte ezt az egészet.

Egyébként a páromat egyáltalán nem zavarja, ha annyira elkopna a nadrágja attól, hogy alszom benne, akkor úgy is vennék neki egy újat, amilyet szeretne. Egyébként mielőtt megismertem nekem is volt 2 db, ha ez megnyugtat és nem esik le a bokámig. Nappal meg egyértelmű, hogy a saját ruháimat hordom.

2012. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

26.

Ezt inkább magadnak mondd. Adj te a pasidra tangát, engem meg hagyj békén. Én miért adjak rá?? Én vagyok az, aki ellenzi ezt a nemváltósdit. Ha neked bejön a nemcsere, akkor hordj férfigatyát, a párod meg nőit.

2012. ápr. 17. 18:17
 35/66 yayababa0 válasza:

Olvass már utána egy kicsit a dolgoknak, mielőtt ilyeneket írsz. Én még nem jártam úgy, hogy lecsúszott volna rólam a boxer, hát ti kedves többiek? :)

És igenis bejön a pasiknak ha egy nőt ingben látnak, csak, hogy linkeljek...

[link]

[link]


stbstb. Mondom, olvass utána.

2012. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 yayababa0 válasza:
utolsó link nem jó, de az van benne, hogy egy nő ingben- meghódítani való dolog.
2012. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
Oké, én maradok a női ruháknál.
2012. ápr. 17. 18:24
 38/66 yayababa0 válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy amúgy? Csak, hogy ilyen furán reagálsz dolgokra. Mert mint láthatod, (nem bántásból írom) de nem nagyon érkezett olyan válasz, ami a te véleményeden lett volna, szóval szerintem nem az a fura, ha egy nő felveszi a pasija boxerét és abba alszik vagy a pólójába, hanem a te gondolkodásod... :/
2012. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:

Már szóltam kérdező hogy kattanj le rólam. Pasizz be inkább :P

Amúgy igenis bejön a pasiknak ha a barátnőjük felveszi a ruhadarabjaikat, mert élvezik ha utána érezhetik rajta az illatukat. De ezt te nem értheted :)

2012. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

Te komolyan ezt élvezed, hogy beszólogatsz??

Szakadj le rólam egyszer s mindenkorra. Nem muszáj ide írogatnod, tudod van más topik is, ahol trollkodhatsz.

2012. ápr. 17. 18:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!