Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy férfi boxerban aludjon? Hogy képes nő létére férfiholmit felvenni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én mint férfi mondom neked, hogy egy nőt sose az alapján ítélek meg, hogy épp mit visel. Vonzódtam már első pillantásra olyan nőhöz, aki melegítőben volt és hagyott közömbösen olyan, aki estélyiben. A párom otthon pedig azt visel amit csak akar, én se öltönyben rohangálok otthon. Valójában egy boxeralsó rengeteg helyet hagy az erotikának és a szexuális fantáziának, de ugyanez igaz egy férfiingre is adott nőn. Sajnálom, ha te csak bizonyos ruhákban érzed nőnek magad, én férfiként nem érzem, hogy engem vagy a páromat a ruha tenné. Kíváncsi vagyok, hogy amikor neadjisten melegítőt kell felvenned, vagy mondjuk kiizzadsz mozgásban, esetleg összekoszolod magad akkor hogyan tudod feldolgozni önnön valódat mint olyasvalaki, aki ilyen formában nem nő?

2012. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:

Miért nem tudjátok elfogadni, hogy vannak nők, akiknek nem nőies a melegítő, a férfi alsónadrág, meg a férfiing viselése, felvétele?

Én farmerben vagyok otthon. Nekem cseppet sem kényelmetlen viselet. Ha megizzadok az edzőteremben, az más, tudjátok, női ruhában izzadok.

2012. ápr. 18. 20:42
 53/66 A kérdező kommentje:

Ha nektek ez elfogadható, furcsa ízlésetek van.

Épp olyan, mint már írtam, mintha egy férfin női cuccok lennének.

2012. ápr. 18. 20:44
 54/66 A kérdező kommentje:

És nem arról van szó, hogy ne a személyiség, kisugárzás számítana, mert ha egymás mellett lenne egy béna hapsi jó ruhában, egy másik, sokkal jóképűbb, vonzóbb meg bugyiban melltartóban, akkor is tudnánk, hogy melyik a jobb pasi.

Csak nem kéne mégsem, mert perverz az egész, férfi női bugyiban, női blúzban. Nekem nem lenne kedvem hozzáérni.

Nagyon beteg hatást keltene. Ugyanez fordítva nők esetében.

2012. ápr. 18. 20:47
 55/66 anonim ***** válasza:
Nem értem mit nem lehet elfogadni ezen. Egy férfi női cuccokban, még ha vonzó is, akkor is nevetségesen nézhet ki. Ezzel szemben egy szép nő férfi cuccokban el nagyon vonzó lehet.
2012. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

Rendben, engem nem érdekel tovább.

Kellemes alvást mára a férfigatyában.

2012. ápr. 18. 21:26
 57/66 anonim ***** válasza:
Kösz! Meglesz! :D
2012. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen minek tetted fel a kérdést? Te nem alszol gatyában és neked furcsa - ez szíved joga, mit ahogy másnak is, hogy abban aludjon. Nem hordasz melegítőt, jó - mi igen. Elmondtuk ezerszer, hogy mi miért veszünk fel férfi gatyát, a kérdést megválaszoltuk, te vagy megértetted vagy nem, de veszekedni ezen teljesen felesleges. Te másképp gondolkozol. Tedd! Ne ne provokálj veszekedést! :)


24/l

2012. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, javítok: De ne provokálj...
2012. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Nem én voltam, aki veszekedést provokált.

Még most kora este is én kapom a sértéseket.

Talán illene bocsánatot kérni annak a nő?személynek, aki az előző oldalon is csak piszkálódott. Képzelem mennyire nőies kisugárzása lehet. :D

2012. ápr. 18. 22:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!