Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy férfi boxerban aludjon? Hogy képes nő létére férfiholmit felvenni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:

Az okát már megírtuk: kényelmes benne aludni.

Egyébként egyáltalán nem szégyenkeznék, hogy férfi alsót kapok karácsonyra és mindenki látja. Ismernek és tudják, hogy ettől nem leszek kevesebb, egyébként se zavarja egyiket se.

2012. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
Neked tuti van valami pszichés zavarod. Mégpedig uralkodási vágy. Ez látszik az iménti megnyilvánulásodból is. Szereted irányítani a környezetedet. Ez pedig cseppet sem nőies. Kíváncsi lennék, hogy a többi nő, aki felvesz egy férfialsót, vajon ők is ilyen megmondóemberek-e. Biztosan ők hordják a nadrágot a kapcsolatukban. Ami nem baj, csak nem nőies.
2012. ápr. 17. 17:52
 23/66 anonim ***** válasza:
20-as ez jó ötlet! :D Én így is nőies vagyok kérdező, szerintem neked fáj valami és nem nekünk...
2012. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:
El lehet olvasni a 20-as reakcióját. Elég akaratos, zsarnokoskodó, úgy van, ahogy én mondom típusú. Minden csak nem nőies.
2012. ápr. 17. 17:56
 25/66 anonim ***** válasza:

Mi szidunk? Te kezdted azzal, hogy sajnálod azt a férfit, akinek ilyen párja van. Karácsony? Te el vagy tévedve. A legtöbb nő a párjáét veszi fel, alváshoz, mert kényelmes. Nem abban jár, nem veszi magának. Szövegértés 1-es!

A férfi hordja a nadrágot? Szerintem meg egyenrangúak a partnerek. De tudod mit? Hajrá, legyen a párod urad és parancsolód. Ha ettől nőies egy nő, ezt a címkét szívesen meghagyom neked :)Tangában elnyomva...erről filmet kéne csinálni...

2012. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
Kóstolgat a kérdező, nem hiszem el :D Nagyon vicces :D Azt inkább hagyjuk hogy téged mivel lehetne jellemezni. Adj a pasidra tangát és hagyj engem békén :P :D
2012. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 yayababa0 válasza:
Szerintem nem ettől lesz nőies egy nő! Sőt kedves kérdező arról nem hallottál még, hogy pl a pasik szeretik látni a nőket a saját ingében látni pl szex után? Hol függ ez össze a nőiességgel? Akkor pl ha egy nő nincs kismikelve akkor az már nem is nő, nem is nőies? Mert az van pár emberbe, hogy a sminkkel szebbe nki lehet emelni az arcvonásokat, szemeket stb? Kb ugyanekkora hülyeség ez a feltételezés is. Volt már pár barátom, aludtam a boxerükbe, mindegyiknek tetszett, nem tartott ez miatt kevesebbnek :D de sztem ha 100/99 nőt megkérdezel, ugyanezt tudná mondani... sőt ha 100/99 pasit megkérdezel azok is!
2012. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

Én normálisan kérdeztem, válaszoltam nem megbántva senkit, erre el lehet olvasni, hogy már az első néhány válasz is milyen lenéző, beszólogatós. Akkor kinek is fáj valami?

Én csak egy számomra furcsa jelenségre szerettem volna magyarázatot találni. Rendben, írtátok néhányan, hogy kényelmes, csak azt nem értem, hogy miért nem szereztek be magatoknak egy kényelmes női alsót.

De ha ez benneteket tényleg nem zavar, hogy férfi, hát jó, én elfogadom.

Már csak arra lennék kíváncsi, hogy a párotok mit szól hozzá? De ha nem akartok, nem válaszoltok rá. Már csak azért is igazságtalannak tartam az ilyen "lopkodást", mert így az ő alsónadrágjai sokkal hamarabb elhasználódnak, elkopnak. Ugye pár órás éjszakai hordás után a szennyesben landol. 2x annyit van mosásban, mintha csak a férfi hordaná egész nap.

Bár nem tudom, hogy talán nappal is magatokon hagyjátok-e az ő alsóneműjét?

2012. ápr. 17. 18:03
 29/66 A kérdező kommentje:
Ja, persze, nekem nincs jogom leírni, hogy sajnálom az olyan férfiakat, akiknek ilyen párjuk van, csak másoknak van joguk nekem beszólogatni? Te is elgondolkodhatsz a viselkedéseden. Már az első válaszok is lekezelőek, provokatívak. Ezek után hadd legyen már nekem is jogom leírni, mit gondolok. Még akkor is, ha másoknak sértő.
2012. ápr. 17. 18:06
 30/66 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még erről a jelenségről, hogy egy férfi szereti a saját ingjében látni a párját. Ezt talán egy hollywoodi film terjesztette el?
2012. ápr. 17. 18:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!