Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt szeretőmet szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Volt szeretőmet szeretném lebuktatni a felesége előtt. Ötletek?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el ezért,a pasi több hónapon keresztül titkolta,hogy van felesége és három 20 év körüli gyereke..Mire kiderült,már teljesen belezúgtam :/ Szóval tavaly augusztus óta találkozgattunk,először csak laza kapcsolatnak indult,aztán én fokozatosan beleszerettem.Ő is azt mondta,hogy szeret,persze már tudom,hogy hazugság volt :/ A lényeg ez,hogy az utóbbi időben megváltozott,volt,hogy nagyon csúnyán leorditott.Akkor mondtam neki,hogy felejtsen el,de nem akarja tudomásul venni..A feleségével a viszonya az mondjuk tényleg nem rózsás,mert egyik barátnőm az ő barátnője és ő mesélte.A feleség nem tudott rólam,de el vannak hidegülve egymástól stb és a nő készül különköltözni!! Arra gondoltam,hogy megirnám a feleségének hogy megtudja az igazságot a férjecskéjéről meg vannak fotóim is közösek. Szerintetek beszéljek meg vele egy személyes találkozót vagy neten irjak neki??

2012. jún. 7. 16:21
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Lehet felétek igy van,itt viszont váltak és válnak is 40ea emberek.
2012. jún. 7. 17:08
 32/37 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy a négy fal között mi zajlik, ha neked könnyebb attól a lelkiismereted, hogy azt mondod úgy látod/hallod, hogy a kapcsolatuk rossz, hát legyen. Akkor sincs jogod hozzá, hogy az Ő életükbe beleavatkozz. Azzal, hogy kitálalsz a feleségnek nem a pasin állsz bosszút, hanem az egész családot tönkre teszed. Hiába erőlteted, hogy az már nem is család és előbb-utóbb úgyis vége. Amíg valamelyik fél nem lép ténylegesen, addig egy család maradnak. Te ismered az egyik oldalt, de a másikat nem. Nem értem, hogy neked miért lenne könnyebb, ha mindent kitálalsz. Talán azt hiszed, hogy majd te leszel a mentőangyal, aki felnyitja a feleség szemét és ő ezért hálás is lesz neked? Majdnem biztos vagyok benne, hogy a feleség pontosan tudja, hogy a férje mit csinál.

Ha ezt nem tudod felfogni, hát sajnállak, akkor már kezdheted is írni az emailt és gratulálok hozzá. De arra számíthatsz, hogy a feleség szemében egy ostoba kis k***a leszel, a pasi pedig ha akar úgyis tovább fog zaklatni, ha épp nem kever le érte egy hatalmas pofont.

2012. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Johnny B. Goode ***** válasza:
Csatlakozom a 32. Versenyzőhöz, tökéletesen látja a dolgot szerintem :)
2012. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Jól értem hogy nem akkor hagytad ott mikor kiderült hogy házas?

Hogy nem tudtál a feleségről ha van egy közös barátnőtök?

2012. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Ha már kezd külön költözni, akkor hagyd. Szerencsétlennek már mindegy, kár lenne fájdítani a szívét még jobban.

(nem olvastam el a többi választ)

2012. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
nem éri meg,
2014. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Nem a kérdező teszi tönkre a vsaládot azzal, hogy elmondja az igazat: rég tönkrement az már mikor a pasi félrrlépett, aminek az oka mélyebben keresendő.

Kérdés h meddig vergődnek a hazugságom közt a posványban...

2017. jún. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!