Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt szeretőmet szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Volt szeretőmet szeretném lebuktatni a felesége előtt. Ötletek?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el ezért,a pasi több hónapon keresztül titkolta,hogy van felesége és három 20 év körüli gyereke..Mire kiderült,már teljesen belezúgtam :/ Szóval tavaly augusztus óta találkozgattunk,először csak laza kapcsolatnak indult,aztán én fokozatosan beleszerettem.Ő is azt mondta,hogy szeret,persze már tudom,hogy hazugság volt :/ A lényeg ez,hogy az utóbbi időben megváltozott,volt,hogy nagyon csúnyán leorditott.Akkor mondtam neki,hogy felejtsen el,de nem akarja tudomásul venni..A feleségével a viszonya az mondjuk tényleg nem rózsás,mert egyik barátnőm az ő barátnője és ő mesélte.A feleség nem tudott rólam,de el vannak hidegülve egymástól stb és a nő készül különköltözni!! Arra gondoltam,hogy megirnám a feleségének hogy megtudja az igazságot a férjecskéjéről meg vannak fotóim is közösek. Szerintetek beszéljek meg vele egy személyes találkozót vagy neten irjak neki??

2012. jún. 7. 16:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Gyerekes vagy! Hagyd őket a ..csába.
2012. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,engem ha a férjem csalna,szeretném tudni az igazságot..
2012. jún. 7. 16:30
 13/37 anonim ***** válasza:
Hiába érdemelné meg, ha lebuktatod, nem leszel különb nála. Felejtsd el lépj túl rajta. Elég nagy büntetés neki egy rossz házasság ezt elhiheted nekem. Majd az élet úgyis megbünteti. Foglalkozz a saját életeddel. Keress egy normális párt magadnak. Azt meg, hogy felkeresd a feleségét felejtsd el. Te jönnél ki belőle rosszul.
2012. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Azzal nem értek egyet, hogy együtt aludt a feleségével akkor volt is köztük valami. Én túl vagyok egy 6,5 éves kapcsin abból 2 évet együtt éltünk és mi nálunk is az utolsó 5 hónapban nem volt semmi csak a kényszer tartott össze minket. De, ha megérdemli a pasi akkor maradj postai utón névtelenül nyilván de végülis jó az e-mail cím is ott is tudsz fotokat csatolni!
2012. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi gyerekes, hadd tudja meg a felesége, hogy milyen volt a férj ezt én ffi-ként mondom és nem vagyok ellen a ffi nemnek :) 24
2012. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Jah és nem csak engem széditett :/
2012. jún. 7. 16:35
 17/37 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy ne azt nézd, hogy milyen a felesége, hiába nyugtatod magad azzal, hogy a "nő tényleg kicsit igénytelen, elhízott" stb. Valamiért ő a felesége. A lehető legrosszabb amit tehetsz, hogy véleményt alkotsz arról a nőről úgy, hogy nem is ismered igazán.

Csak abba gondolj bele, hogy majd hogy fogsz Te kinézni két felnőtt gyerek és egy láthatóan gerinctelen férj mellett.

2012. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy féregség lenne. Amikor téged farkalt az neked is ó volt nem? Akkor meg? Egyébként meg azt gondolod, hogy ha szétmennek a feleségével, pont egy ilyen kapcarongyhoz szaladna először aki az első szóra széttette neki?
2012. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le a gyerekeivel is. Azok legalább illenek is hozzád korban.
2012. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Amikor elvette akkor nem igy nézett ki gondolom.. Attól még lehet magunkkal törődni! Anyukám és sok más nő rá a példa... futás is ingyen van és szuper alakot csinál..
2012. jún. 7. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!