Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt szeretőmet szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Volt szeretőmet szeretném lebuktatni a felesége előtt. Ötletek?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el ezért,a pasi több hónapon keresztül titkolta,hogy van felesége és három 20 év körüli gyereke..Mire kiderült,már teljesen belezúgtam :/ Szóval tavaly augusztus óta találkozgattunk,először csak laza kapcsolatnak indult,aztán én fokozatosan beleszerettem.Ő is azt mondta,hogy szeret,persze már tudom,hogy hazugság volt :/ A lényeg ez,hogy az utóbbi időben megváltozott,volt,hogy nagyon csúnyán leorditott.Akkor mondtam neki,hogy felejtsen el,de nem akarja tudomásul venni..A feleségével a viszonya az mondjuk tényleg nem rózsás,mert egyik barátnőm az ő barátnője és ő mesélte.A feleség nem tudott rólam,de el vannak hidegülve egymástól stb és a nő készül különköltözni!! Arra gondoltam,hogy megirnám a feleségének hogy megtudja az igazságot a férjecskéjéről meg vannak fotóim is közösek. Szerintetek beszéljek meg vele egy személyes találkozót vagy neten irjak neki??

2012. jún. 7. 16:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

mondd el a feleségének, így legalább a te lelkiismereted tiszta lesz

egyébként 22 évesen egy 45 éves palival qratni magadat... ezt én pszichiátriai esetnek hívnám (vagy csak olyan ronda vagy, hogy a saját korosztályod bottal se :D)

2012. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Én kidobtam a pasit,ő zaklat! Ezért szeretném már lerázni végleg. Nem a szex miatt voltam vele,sőt nem volt egy nagy durranás,őszintén ..
2012. jún. 7. 16:40
 23/37 anonim ***** válasza:
Az idősebb férfiak már nem annyira válogatósak.
2012. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmit. Látszik hogy nem nőtt még be a fejed, ha ilyet tervezel. a feleség meg le fog k*rvázni, esetleg meg is tép.. neked ez jó lesz? ki fog ezután VELED szóba állni? ne égesd magad , nyeld le a dühöd és bosszúból szedj fel egy sokkal jobb pasit magadnak.. ENNYI
2012. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
utolsó: nagyon el vagy tévedve :) ha tudnád ,mennyi ilyen nő van,aki komoly! kapcsolatban él ennyi éves férfival..
2012. jún. 7. 16:41
 26/37 A kérdező kommentje:
Szerinted jobb úgy élni a feleségnek,ha a férj otthon teszi a szépet,közben meg más nők után fut?
2012. jún. 7. 16:42
 27/37 anonim ***** válasza:

"Szerinted jobb úgy élni a feleségnek,ha a férj otthon teszi a szépet,közben meg más nők után fut?"

Majd megtanulod idővel, hogy

1. jobb a családi békesség,

2. az anyagi függőség egy házasságban erősebb lehet a szeretetnél is.


Mellesleg a 20 év korkülömbség egy kapcsolatban nem normális, hiába vannak ilyen párok. Ott a 20on éves személy mind csak szeretőként van jelen, vagy a selejtes pasi annyira komolytalan, hogy a korabeli érett nők szóba sem állnak vele. Ez sem, az sem jobb.

2012. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

na, viccet félre...

mondd el, ha ettől neked könnyebb

de ne a bosszú vezéreljen, hanem a lelkiismereted

2012. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
családi békesség? ne nevetess :D ha kisebb gyerekei lennének,ők innák meg levét ennek a nagy békességnek ,mert hiába játsszák,a feszültséget érezni lehet akkor is !!
2012. jún. 7. 17:02
 30/37 anonim ***** válasza:
89%

igen jobb a tudatlanság és a béke!!!

kicsit még naiv vagy de majd belátod te is. Így éltek már nagyanyáink is! nem kell a balhét gerjeszteni. Persze a feleség kiakad majd hisztizik , felmerül a válás , (senkinek nem jó) aztán a pasi pedálozik (a nő ezt élvezi) aztán minden a régi kerékvágásba megy tovább ,akár félrelépésekkel de akkor már inkább szemet hunynak mert fölösleges idegeskedni. csak otthon legyen minden rendben. 40-esek nem válnak el egy-egy botlás miatt csak összezavarodnak pár hónapra... És te is belátod majd hogy kár volt pattogni..

2012. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!