Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pszichopata képes odaadóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichopata képes odaadóan, igazán szeretni? (szerelemből)

Figyelt kérdés

Már évek óta a lelkitársamnak tartom a srácot. Viszont elég el vont személyiség. Nem járunk, de olyan jóba vagyunk, hogy leszoktam járni a családjához. Az anyja az egyik legjobb barátnőm a nővérével egyetembe. Egy zökkenő van: papír is van róla, hogy pszichopata és ezt sajnos megtapasztaltam. Nem volt a legjózanabb állapotában és mondta, hogy küzdjünk meg. Poénnak indult, de amikor véletlen belekaptam a hajába (hosszú göndör haja van) eldurvult és komolyan fojtogatott, alig bírtam magamról leszedni. Utána úgy tett mintha semmi sem történt volna.

Szokott célozgatni, hogy tetszem neki és olykor nagyon romantikus és kedves tud lenni. Én félek megtenni az első lépést, és ahogy látom ő is, mert érzem, hogy többet érez barátságnál. Viszont nem tudom, hogy érdemes e komolyabban "összebarátkozni" az incidens után. Azóta nem történt ilyen, néha bunkózik csak úgy a semmiből, aztán másnap hihetetlenül kedves. Nem tudok rajta kiigazodni... :( Azt hiszem szerelmes vagyok belé.



2012. jún. 29. 20:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ez a baja a srácnak, akkor azt fogja mondani, amit hallani akarsz. Ha hiszel neki, akkor neked is el kéne menni dokihoz.
2012. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
7%

Húú, én imádom az ilyen "tragikus történeteket", én mindig ha elképzeltem magam egy ilyen áloméletbe, akkor mindig úgy képzeltem, hogy egy lelki problémás fiúval jövök össze, aki "nem szeret senkit", de belém mégis belém szeret, stb... Tudom, hogy ez gyerekesen hangzik, de én pont ezt bírom. Az elérhetetlennek tűnő, helyes és gonosz srác.. *.* :D komolyan, én gondolkoztam azon, hogy erről írok majd egy történetet.

Amúgy helyes a fiú? Ha én a helyedben lennék, mindenképpen belemennék. Lehet, hogy megölne, de én amúgyis fiatalon akarok meghalni, és ahogy a TVD könyvben mondta Bonnie, az olyan romantikus, ha a szerelmed öl meg...

Jó, ezt eléggé túldramatizáltam, de a lényeg, hogy ha szereted, és ő is téged, akkor érdemes megpróbálni. :)

2012. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
21:05-ös vagyok. Tényleg valami nagy baj van manapság a lányokkal. A srácnak papírja van róla hogy pszichopata de mégis ő kell... És vannak egyértelmű jelek hogy ez egy veszélyes viszony de a kérdező csak köti az ebet a karóhoz...
2012. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#12

hidd el, addig jó míg ilyesmiken töröd a fejed, az azt jelenti ,hogy kényelmesen elvagy és nem érnek ilyen gondok, tapasztalatból mondom, hogy ha ilyesmit kívánsz nem fog tetszeni az eredmény

2012. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Persze hogy képes. Méghozzá halálig, csak nem tudjuk még a részleteket, de majd később kiderül. Tedd amit jónak látsz.
2012. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó válaszoló: sajnos nekem nincs ilyen izgalmas életem, szóval emiatt nem kell aggódnom. De egyébként, most miért? Ha szeretik egymást, hadd legyenek együtt. Szerintem minden ember megérdemli a szeretetet/szerelmet, még ez a fiú is.
2012. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor már nem utolsó válaszoló, legyen #14.
2012. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...

A helyedben elgondolkodnék azon, hogy reagálna egy olyan mértékű lelki fájdalomra, amit pl. egy szakítás okoz.

Egy kis hajhúzásért majdnem megfojtott...


Netán némi ok nélküli féltékenység után mit tenne veled...


Remélhetőleg bírod a fájdalmat.



Egy ilyen fiú nem rendelkezik empátiával, sem józan paraszti ésszel, nincs benne bizalom, és önbizalom. Ha egy fiúval váltottál két szót, esetleg délután agyonver, mert számára egyértelmű, hogy megcsaltad vele...


Te meg majd áltathatod magad azzal, hogy véletlenül törte el a karod, egyébként utána nagyon romantikus volt. Minden nagyon rendben van, csak kicsit összerezzensz, ha nyílik az ajtó, és azon kapod magad, hogy rettegve pakolsz, takarítasz, vagy zuhanyozol, fogyózol (kinek mi a dilije, illetve a fétise), nehogy megint okot adj a verésre.


Ez is romantikus:


http://www.youtube.com/watch?v=aKdluVQ7OnI

2012. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%

"Ha szeretik egymást, hadd legyenek együtt."


A kérdés leírásában a "pszichopata" szó úgy tűnik elkerülte a figyelmedet! Egy pszichopata nem érez semmit, se stresszt, se kötődést, se szeretetet. Ez nem egy nyálas love story ahol a te helyes és gonosz srácodról csak kiderül hogy legbelül nem is annyira gonosz. A valóság sokkal kiábrándítóbb ennél, ha még papír is van róla hogy képtelen szeretni akkor képtelen szeretni.

2012. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, sőt biztos ,hogy a fiú is megérdemli a szeretetet. De aki egy lányt fojtogat az szerintem nem az a meg nem értett visszahúzódó elvont lélek, nyilván nem szabad előítéletesnek lenni, de gondolni kell kérdező testi és lelki épségére, vagy a családja és barátai épségére, nem tudhatod ,hogy egy dühroham folytán mikor ragad kést ,hogy embereket mészároljon. Persze ez erős túlzás, de egy beteg embert nem lehet ugyanúgy kezelni mint egy egészségeset, ahogy integrálódik a társadalomban egyre több helyen szerez negatív tapasztalatot, kevés sikerélményt, érzi ő is ,hogy lemarad és ettől csak jobban elszigetelődik. Nyilván nem lehet megoldani annyival ,hogy telenyomják gyógyszerrel, de az sem megoldás ,hogy figyelmen kívül hagyja az agressziót.
2012. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!