Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pszichopata képes odaadóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichopata képes odaadóan, igazán szeretni? (szerelemből)

Figyelt kérdés

Már évek óta a lelkitársamnak tartom a srácot. Viszont elég el vont személyiség. Nem járunk, de olyan jóba vagyunk, hogy leszoktam járni a családjához. Az anyja az egyik legjobb barátnőm a nővérével egyetembe. Egy zökkenő van: papír is van róla, hogy pszichopata és ezt sajnos megtapasztaltam. Nem volt a legjózanabb állapotában és mondta, hogy küzdjünk meg. Poénnak indult, de amikor véletlen belekaptam a hajába (hosszú göndör haja van) eldurvult és komolyan fojtogatott, alig bírtam magamról leszedni. Utána úgy tett mintha semmi sem történt volna.

Szokott célozgatni, hogy tetszem neki és olykor nagyon romantikus és kedves tud lenni. Én félek megtenni az első lépést, és ahogy látom ő is, mert érzem, hogy többet érez barátságnál. Viszont nem tudom, hogy érdemes e komolyabban "összebarátkozni" az incidens után. Azóta nem történt ilyen, néha bunkózik csak úgy a semmiből, aztán másnap hihetetlenül kedves. Nem tudok rajta kiigazodni... :( Azt hiszem szerelmes vagyok belé.



2012. jún. 29. 20:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Am meg nem akarok leklizésbe kezdeni, de nem olyan jó az ha egy párkapcsolatban a másik fél lelkileg vagy szellemileg nincs teljesen meg, és tudtán kívül olyan dolgokkal bánt meg ami neki fel sem tűnik és szinte számon sem kérheted rajta, mert tudtad jól mire vállalkoztál
2012. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok, érzelmes és álmodozó, egyesek szerint magának való, depresszióba süllyedni hajlamos és csodákra reményteljes szempárral pillantgató, DE bakker, azért a határküszöbbe belebotlok! Kérdező, a szóban forgó srác hivatalos úton alátámasztottan kerékhiányos, saját bőrödön tapasztaltad (még csak aránylag enyhébb ízelítő formájában) ennek hitelességét, Isten tudja, mire lenne még képes, miféle indulatok szántogatják a lelkét, mi jelent számára szégyenítést és miként éli meg! Ennek tudatában kérdéses, kéne-e lépned felé?! (Ennyire ostoba nem lehetsz, már bocs...)
2012. júl. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!