Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelt kérdés

Most államvizsgáztam bme gépészen. 5 év alatt küszködtem magam végig az alapszakon. Nyelvvizsgám sincs. A nőhiány meg a rossz nevelésem miatt hamar bevágódtam egy szép depresszióba. 2 év pszichoterápia. Végülis lett csajom 1 évre, de tök véletlenül. Silány kapcsolat, vége lett szeptemberben. Elkezdtem csajozni, nöket leszolitani vakmeröen, és minél tovább jutni velük. 9 honap alatt kinött valamiféle önbizalmam, amit mindenki észrevett rajtam, de mivel sexuális életem továbbra sem lett, igy megint visszazuhantam a depresszioba. Újból félek emberek között, noha pár honapja még akkor is odamentem lányokhoz, ha 5-6 fiu volt körülöttük (hozzáteszem teljesen ártalmatlan, béna fiuk, akik nem mernek csajozni).


Most kellene, hogy állást keressek. De nem tudom hasznát venni a felhalmozott önbizalmamnak, ugyanis az ellillant. Lesz igy valaha munkám? Ha lenne is, biztosan nem lennék képes helytállni, mert mrá az egyetemen sem voltam képes a nöhiány és a depresszio miatt. Amikor volt a csajom, akkor volt életkedvem, tenni akarásom, éjjel nappal hajtottam magam a tanulásba, megugrott az átlagom is rendesen. De nemi élet, elfogadás nélkül nem érzem magam embernek. Nem vagyok hajlando addig semmit kezdeni az életemmel, amig nem tudok becsajozni! Egész életemben csak erre várok, hogy "JÖJJÖN VALAKI"...de nem jön. Sok mindent megtettem már. Átlag heti 2 lejárás éjszakai szorakozohelykre, rengeteg nö megszolitása, kavarászás velük. Telefonszámok, facebook nevek, smárolások, sötét helyen matatások. Egy lány sem jött velem haza dugni. Sőt még késöbb sem. Teljesen ugy érzem magam, mint aki jár dolgozni, de nem kap fizetést, mert a munkája nem termel kézzelfogható hasznot, habár végigdolgozza a munkaidőt.


Kezdek összeveszni a családdal is. Anyámék torz nevelést adtak. Mai napig kerülik a felelösséget amiért elrontottak. Apám azzal ocsárol, hogy azért vagyok ilyen, mert csak ülök a gép elött, és nem járok társaságba. NEM A F@SZT! Sajnos annyira prüdnek neveltek, hogy nem birom a pofájába orditani, hogy baz dmeg smároltam 30 lánnyal szeptember óta, nekem ne pofázz arról, hogy nem járok társaságba, mert nem minden ugy van ahogy te gondolod köcsög!


Anyámnak meséltem a depressziomról, meg a bajaimról. Csak sirt, aztán el lett temetve a téma ujra évekig.


Mivel ijesszek rájuk? Vágjam fel az ereimet? Ugorjak dunába? vagy csak kérdezzek rá, hogy szeretnétek unokákat boozikáim?


van egy lakásom pesten. Keresztanyámtól kaptam. CSAk annyi lenne a dolgom, hogy fenntartsam magam ott abban a lakásban, és jol képenröhögjem az itthoniakat, hogy már nem szolnak bele a dolgomba. Mitöbb bosszut álljak rajtuk. Hogy sirjanak legalább egyszer ugy mint ahogy én tettem évekig.


De szuper nevelésük ügyesen elvágták minden utamat a normális élettöl. Mert még munkám se lesz. Max valami fusi meló minimálbérért. Álmodohzom itt 150 ezer forintos fizetésröl, ami ugy gondolom még nem is lenne olyan pofátlan a végzettségem miatt, de még ezért is meg kellesz küszködnöm.


2012. júl. 1. 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
BME jó egyetem gondolom nyelvet beszélsz próbáld meg külföldön mert ami ebbe az országba van az "Bolhacirkusz nem eredmény" nekem meglenne a diplomám gondolkodás nélkül mennék ki
2012. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:

nincs meg a nylevvizsgám, nem kapok diplomát sem.


a lakás miatt budapesthez vagyok kötve

2012. júl. 1. 15:29
 3/77 anonim ***** válasza:
Nyilván első lépés a nyelvvizsga, hogy utána megkaphasd a diplomádat, hogy legalább ne menjen kárba az az öt év.
2012. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:

Keress fel egy pszichiátert, és majd egy életmód tanácsadót. Én az voltam 12 évig, voltak hasonló eseteim.

A pszichiáter azért lenne fontos, hogy a depressziód, és a személyiség zavarod kezelésbe vegye. Ez a kezelés embere válogatja, kb. fél év alatt teljes sikerig elmehet.

Ha érzel magadban annyi erőt, hogy megállsz a lábadon a saját lakásodban, mindenképpen költözz oda. Nem szégyen egyik munka se4m, és különben is ha már rendbe jössz az iskoláddal komolyabb, jobban fizető munkában is helyt tudsz állni. Ahogy olvaslak most nem lennél képes vezetői beosztásra.

2012. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:

honnan ez a sztereotipia, hogy a mérnöki diploma az kapásból vezetöi beosztást jelent? :D


másrészt: 7-8 honap alatt nekem látható változás keletkezett a fellépésemben. A pszichologust is azért hagytam ott, mert azt hittem jó lesz, és tudom majd hasznositani a határozottságomat az élet más területein is. Bizakodtam nagyon, hogy ez az állapot tartó lesz. Egyébként szeptemberben voltam pszichiáternél, adott gyogyszert, de nem szedtem, mert hányingerem lett másfél napig egyetlen szemtöl, másrészt meg ugye elkezdtem csajozni, amitöl nagyon hamar elszálltak a frusztrácioim. De hogy most megint falba ütköztem (nem jutok el sexig még most sem), igy nem is látom értelmét, hogy bármit is csináljak, mert eredményt nem szolgáltat semmi

2012. júl. 1. 15:36
 6/77 anonim ***** válasza:

Egy kicsit hasonlo a helyzetem nekem is.


Szerintem sem artana ujra pszichoterapiara jarnod. A lenyeg az lenne erzesem szerint a te esetedben, hogy megprobalj elszakadni a gyerekkortol es felnotte valj. Most meg benne vagy egy koztes, atmeneti allapotban, amikor haragszol a szuleidre a hibaik miatt es ugy erzed, az eletedet arra kell hasznalnod, hogy bosszut allj rajtuk, a kepukbe nevess, beinthess nekik.

Nem megserteni akarlak, de ez gyerekes hozzaallas. Arra kellene hasznalnod az eleted, hogy eld, magadert eld, nem kell masoknak bizonyitanod, nem kell masokon bosszut allnod, nem a szuleid es a mult hibai miatt kellene meg mindig fortyognod, hanem tovabblepni es onallo felnott eletet elni onmagadert. Haragbol nem fogsz tudni felepiteni boldog es sikeres eletet, ne erre alapozz.

Inkabb talad meg a modjat, hogy a sajat boldogsagodert tudj elni es ne a bosszu miatt!


Szerintem egy jo szakember tudna segiteni.

2012. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:

de vágod, hogy óriási hátránnyal indulok. Nem az a hátrány, hogy valaki szegényen indul az életnek, hanem az a hátrány, hogy az élethez szükséges skillek hiánya nélkül indul. A szegény csinálhat sok pénzt, de én pl lehetek akármilyen jomodu, nem fogok tudni pénzt csinálni, meg semmit!


pszichoterápiára 2 (azaz KETTŐ) évig jártam bicsiz!

2012. júl. 1. 15:46
 8/77 anonim ***** válasza:

Szia


Én is bmes vagyok, még nem végeztem közel sem, de az első 2 évből minden tárgyam megvan.


Szerintem csak nő nélkül lehet belőled igazán valaki. Nem egy nőtől leszel férfi, hanem önmagadtól. Én is sokáig vágytam barátnőre, aztán már feladtam, kezdtem rendbe szedni magam egyedül és most mégis lett barátnőm. Viszont így kicsit komplikáltabb a helyzetem, nehéz összeegyeztetnem a barátnőzést meg a tanulást meg egyebeket.


Kicsit úgy tűnik mintha azt hiszed a farkadtól lennél férfi. És ez a szexfüggőség is, hogy szex nélkül nem érzed jól magad. Ez elég sajnálatos. Amikor el is mész csajozni akkor is főleg könnyen kapható ribikre mész rá.


És tele vagy haraggal, indulattal és kétségbeeséssel. A szüleidet okolod. A mai társadalomban a legtöbb szülő nem ad jó nevelést, aki jót is ad, azoknak is vannak hiányosságaik. De nem okolhatod a szüleidet azért hogy nem vagy elégedett magaddal. 5 év telt el mióta leérettségiztél. Ha nem tetszik valami, változtass magadon. Persze a változáshoz is idő kell. De ezért már nem a szüleid a felelősek.


Am úgy látom elég sok mindened megvan. Lakásod pesten. Ez igazán szép. Én is szeretnék egy kis lakást a bmehez közel, csak sajnos nem futja rá nekünk.


Értem én, hogy sok mindent tettél már, próbálkoztál csajoknál, smároltál... Nekem csak most van barátnőm, kb 2 hónapja, előtte nem igazán volt. Azt se tudtam milyen a smárolás. Szerintem inkább magadon kéne változtatnod. Azt hiszed egy dugás vagy több dugás helyrehozza az életed és egyensúlyba hozza a belsődet is, de tévedsz. Az a baj, hogy ilyenekre van szükséged ahhoz, hogy jól érezd magad a bőrödben.


Ajánlom figyelmedbe Csernus doki könyveit. Pl "A férfi", "A nő". Inkább a személyiségeden próbálj csiszolni, és jobb lesz úgy a csajozás is később. Persze türelem kell hozzá.


Az önbizalmad meg valszeg azért illant el, mert igazán nem is volt soha. Csak el voltál szállva magadtól a csajok miatt, aztán megint visszazuhantál abba amiben voltál előtte, mivel a csajozás nem adta meg neked a kellő önbizalmat.


Az öngyilkosság gondolatát meg felejtsd el. :)

Am nem vagy lemaradva semmiről még.

És sztem nyugodtan írd ki ide, ha valami bajod van még, vagy nyomja a lelked. Jó ez a hely, hogy így ki lehet írni magunkból mindent. Csak fenntartásokkal kezeld a válaszokat, mert sok a gyökér :D

2012. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:

igen, szükségem van az elfogadásra. Amikor volt csajom, akkor tényleg jol éreztem magam, és tudtam haladni a dolgaimmal. Miért ilyen nagy luxus, hogy legyen kivel dugnom? Nem kell a bullshit meg ellenérvek, mert a normális lányok is belemennek szexkapcsolatokba, hogy dugjanak valakivel, hogy jol érezzék magukat. Nem igaz, hogy csak a fogyatékos bme-seknek kell totál hermetikusan nöktöl elszigetelve kipréselni magukból az eredményeket, mert ez több mint felháboritó és elfogadhatatlan!


Tudod te milyen az, mikor asexuálisan nevelnek, és amikor meglett az első csajom, akkor apám lehordott az udvaron a szomszéd füle hallatára, hogy mekkora balfa sz vagyok, hogy nekem csak egy csajom volt még, mig másoknak meg 5-6, meg különben is mekkora kur va lehet az a lány, hogy lefekszik velem, meg tuti, hogy csak fel akarják velem csináltatni, erre megy ki az egész. Na ilyen apám van. Ja meg hogy én annyi növel akkor se lesze mint ő anno, ha kétszer élek se!


Keresztanyámnak jobban meg kell felelnem mint a saját anyámnak. Keresztanyám vette a lakást, sokat pénzelt, de megtehette, hiszen vénlány maradt. Őt se zavarná különösebben a sorsom, csak majd jönne az elvárásokkal, hogy kéne neki "UNOKA" (mivel gondolom a gyerekeimet unokaként kezelné, de nem hinném, hogy meg fogja ő azt élni)


Nem tudom hogyan állhatnék talpra, ha még sexet sem tudok találni egy akkora városban mint budapest. Ha egy nönek nem kellek, akkor egy munkahelynek miért kellenék?


intelligens vagyok, nem nézek ki rosszul, nem vagyok csóró, mégsem kellek egy lánynak sem.


elvégeztem egy bme alapszakot, több mindenhez értek, mint pl egy óbudai egyetemröl jött hallgató, aztán mégsem kellek egy munkahelynek sem.

2012. júl. 1. 16:05
 10/77 anonim ***** válasza:

6-os vagyok: az elozo valaszolo nagyon jokat irt.


Elhiszem, hogy hatranyban vagy, de nem tehetseg/lehetosegek/adottsagok/tulajdonsagok/kepessegek tekinteteben, hanem fejben, pszichesen. Ezeken kellene dolgoznod.


En 26 eves srac vagyok es meg sosem volt baratnom. En is ereztem/erzek haragot a szuleim irant (talan nem ennyire, mint te), vagyis inkabb azt mondanam, hogy picit merges vagyok rajuk, mert ugy itelem meg, hogy a lehetosegeikhez kepest nem ugy elnek, ahogy nekik kellene, nem elnek elegge okosan. es ez kihatott az en es a tesvereim eletere is.

Viszont mar kezdek rajonni, hogy az egy dolog, hogy erzek valamennyi duhot emiatt, de 26 eves vagyok mar, fel kellene noni es magamert elni, a sajat kezembe venni az eletemet a hianyossagokkal, korabban elkovetett bakikkal egyutt. Azok is reszei az eletemnek es sokat lehet tanulni beloluk.


A szexualitas resze a dolognak: en is neha gondolkozom rajta, hogy ha vegre szexelnek, akkor hirtelen megvaltozna-e minden, nyitottabb lennek-e, valtozna-e a szemelyisegem. Valoszinuleg nem.

Egy komoly parkapcsolat viszont baromi sokat tud formalni az ember jellemen, ezt kellene inkabb keresned.


Ja es a budapesti lakassal kapcsolatban: azt hiszem, hogy nem vagy tisztaban azzal, hogy egy sajat lakas a fovarosban micsoda oriasi elonyt jelent az emberek tobbsegevel szemben meg akkor is, ha azt neked kell fenntartanod. Ebbe nyugodtan kapaszkodhatnal, mert ez valami elkepesztoen nagy elonyt jelent, hidd el!

2012. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!