Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelt kérdés

Most államvizsgáztam bme gépészen. 5 év alatt küszködtem magam végig az alapszakon. Nyelvvizsgám sincs. A nőhiány meg a rossz nevelésem miatt hamar bevágódtam egy szép depresszióba. 2 év pszichoterápia. Végülis lett csajom 1 évre, de tök véletlenül. Silány kapcsolat, vége lett szeptemberben. Elkezdtem csajozni, nöket leszolitani vakmeröen, és minél tovább jutni velük. 9 honap alatt kinött valamiféle önbizalmam, amit mindenki észrevett rajtam, de mivel sexuális életem továbbra sem lett, igy megint visszazuhantam a depresszioba. Újból félek emberek között, noha pár honapja még akkor is odamentem lányokhoz, ha 5-6 fiu volt körülöttük (hozzáteszem teljesen ártalmatlan, béna fiuk, akik nem mernek csajozni).


Most kellene, hogy állást keressek. De nem tudom hasznát venni a felhalmozott önbizalmamnak, ugyanis az ellillant. Lesz igy valaha munkám? Ha lenne is, biztosan nem lennék képes helytállni, mert mrá az egyetemen sem voltam képes a nöhiány és a depresszio miatt. Amikor volt a csajom, akkor volt életkedvem, tenni akarásom, éjjel nappal hajtottam magam a tanulásba, megugrott az átlagom is rendesen. De nemi élet, elfogadás nélkül nem érzem magam embernek. Nem vagyok hajlando addig semmit kezdeni az életemmel, amig nem tudok becsajozni! Egész életemben csak erre várok, hogy "JÖJJÖN VALAKI"...de nem jön. Sok mindent megtettem már. Átlag heti 2 lejárás éjszakai szorakozohelykre, rengeteg nö megszolitása, kavarászás velük. Telefonszámok, facebook nevek, smárolások, sötét helyen matatások. Egy lány sem jött velem haza dugni. Sőt még késöbb sem. Teljesen ugy érzem magam, mint aki jár dolgozni, de nem kap fizetést, mert a munkája nem termel kézzelfogható hasznot, habár végigdolgozza a munkaidőt.


Kezdek összeveszni a családdal is. Anyámék torz nevelést adtak. Mai napig kerülik a felelösséget amiért elrontottak. Apám azzal ocsárol, hogy azért vagyok ilyen, mert csak ülök a gép elött, és nem járok társaságba. NEM A F@SZT! Sajnos annyira prüdnek neveltek, hogy nem birom a pofájába orditani, hogy baz dmeg smároltam 30 lánnyal szeptember óta, nekem ne pofázz arról, hogy nem járok társaságba, mert nem minden ugy van ahogy te gondolod köcsög!


Anyámnak meséltem a depressziomról, meg a bajaimról. Csak sirt, aztán el lett temetve a téma ujra évekig.


Mivel ijesszek rájuk? Vágjam fel az ereimet? Ugorjak dunába? vagy csak kérdezzek rá, hogy szeretnétek unokákat boozikáim?


van egy lakásom pesten. Keresztanyámtól kaptam. CSAk annyi lenne a dolgom, hogy fenntartsam magam ott abban a lakásban, és jol képenröhögjem az itthoniakat, hogy már nem szolnak bele a dolgomba. Mitöbb bosszut álljak rajtuk. Hogy sirjanak legalább egyszer ugy mint ahogy én tettem évekig.


De szuper nevelésük ügyesen elvágták minden utamat a normális élettöl. Mert még munkám se lesz. Max valami fusi meló minimálbérért. Álmodohzom itt 150 ezer forintos fizetésröl, ami ugy gondolom még nem is lenne olyan pofátlan a végzettségem miatt, de még ezért is meg kellesz küszködnöm.


2012. júl. 1. 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 A kérdező kommentje:

meg én miért érjek, dolgozzak, miközben más fiuknak 15-16 évesen is már van nemi élete?


ök nem éretlenek? Nekik nem kell felnöni a sexhez?

2012. júl. 1. 16:43
 22/77 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem irigyelném azokat, akik 15-16 évesen végigkúrták a fél világot. Én sosem cserélnék velük, akárhogy is néznek ki.
2012. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 A kérdező kommentje:
sokkal elörébb lennék az életemmel, ha a szex nem okoznak ekkora gondot. Látjátok, meg van mindenem, cska éppen annyi életrevaloság nincs, hogy találjak magamnak nőt. Ha legalább joképünek születtem volna, vagy a nevelésembe fontossá teszik, hogy valoban jol nézzek ki, akkor rögtön más a szitu, aranyifju lehetettem volna.
2012. júl. 1. 16:49
 24/77 anonim ***** válasza:

Hát már ne haragudj, de ez a szöveg, hogy "feküdjön le velem azonnal", meg hogy az egyetlen nőt, akivel eddig voltál, sem értékeled igazán sikerként, mert nem feküdt le veled az első randin, csak a másodikon - megbántani nem akarlak, de jobb, ha tudod, hogy egy nő szemében ezek nagyon gáz személyiségre vallanak. Felmondasz egy egész litániát, hogy lakásod van, BME-t végeztél, zenéltél, utána pedig elvárod, hogy cserébe most azonnal, rögtön, iziben feküdjenek le veled? Ez egészen egyszerűen rémítő. Egészen biztos vagyok benne, hogy ez a hozzáállás az oka annak, hogy nem találsz nőt magadnak.


Amíg nem változol, nem leszel nyugodtabb, kevésbé görcsös, és amíg nem változtatsz azon is, hogy ennyire csak tárgyként tekintesz a nőkre, addig minden marad a régiben.

2012. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 A kérdező kommentje:

de am látod leirtam a csávoka sztoriját.


pénzt keres, kiguyrta magát, nő mégsem jelent meg melléktermékként a folyamatban.

2012. júl. 1. 16:50
 26/77 anonim ***** válasza:
Hiába van valakinek pénze és néz ki jól, ha nem jön be a nőknek a személyisége. Elég felszínes az aki azt gondolja, hogy pénzzel meg külsővel akar nőt fogni. Persze bejöhet, de olyan is lesz az eredmény, még akkor is, ha először azt hiszi hogy aranyélete lesz
2012. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 A kérdező kommentje:

ne nézz hülyének lécci


nem felvágok a dolgaimmal, nagyon nem. Tudom és érzem, hogyan lehet a megfelelö pillanatban, lazán megemliteni az értékeimet. Ti nem birjátok elképzelni, hogy mennyire lazán viselkedem nökkel. Nem lehet komolyan venni, mikor azt irom, hogy le, hogy odamegyek a lányhoz fecsegni,és pár perc mulva már le is kapom?


multkor ugy mentem oda két ülö csajhoz, hogy milyen koktélt isznak. Én álltam, ök ültek. Hamarosan már felálltek hozzám, a dagi lány lelépett, ottmaradt a csinos, elmondta, hogy viselkedéselemzönek tanul, mondom jajdejo, én is jártam pszichologushoz 2 évet. Vitatkoztunk arrol, hogy a tintapacás teszt mennyire jo vagy nem jo, stb, utána már megfogtam a derekát, hagyta, majd le is kaptam. Otthagytam.


sétálok egy kört a mori2-ben, megláttam egy ilyen rövidhaju punkszerü csajt, odamentem és lejátszottam egy ugyanilyen laza, fecsegös sztorit, végén csók, otthagyom...


Én laza vagyok.


odamentem a lányhoz, kiderült, hogy egy megyéböl jöttük, mondom te nem lehetsz naogybb paraszt mint én. HÁt de ö nagyobb paraszt mint én. Jaj hogy te mekkora paraszt vagy. El is kell, hogy hizz, mert a gazdasszonyok ilyenek. Oltogattuk egymást orrba szájba, viccesen. Megszólt, hogy vézna a karom. Mondom bebas szalak a tánctérre? Röhög, lekapom. Ilyen szinten laza vagyok.


odamegyek msá lányohoz, szia, tetszik a combod. Full szexuális kisugárzás. A csaj rögtön olvad. Beszélgetés, közben takargatta a combját, pedig nem is néztem, de persze csakazértis, hátha megkivánom az elérhetetlent. Vele is smároltam. Ja és ez a három sztori egy este alatt, hajnal 1ig.


Bizonygassam még, hogy nem vagyok fapofa?

2012. júl. 1. 16:56
 28/77 A kérdező kommentje:

Vagy utánafutni este 9 kor az üres tánctéren végigmenő csajnak,


szia hogyvagy?

jaj megyek megkeresem haverjaimat, de visszajövök hozzád

nem fogsz, tudom.

de visszajövök

csókért elmehetsz

csók


otthagyom


késöbb ott áll hátam mögött, hogy na mivan már le se xarsz?


Ezt a lányt se dugtam meg, pedig fel tudtam vonszolni a lakásomra, hogy pisiljen ott.

2012. júl. 1. 16:59
 29/77 anonim ***** válasza:

Nem akarok Sigmund-ot jatszani, de azert az eleg egyertelmunek tunik, hogy azert csinalod ezt a lanyokkal, mert benned vannak jo melyen az apad szavai es ugy erzed, igy kell bizonyitanod, hogy ferfi vagy, igy akarsz vegre megfelelni az apadnak.


Azt mikorra tervezed, hogy vegre magadnak felelj meg es ne a szuleid es az o hibaik es elvarasaik hatarozzanak meg teged?

2012. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:

azért csinálom eztr, hogy legyen csajom, aki dug velem. Vagy lánypajtás, mindegy. Van sok ember, aki távkapcsolatban él, és párkapcsolatnak nevezi, miközben jobbára csak dugásból állnak ki, ha z együtt töltött idejük eloszlását nézzük.


amugy van lány, aki boldogan széttené a lábát nekem, de én nem vonzódom hozzá egyáltalán. 4szer jött már fel hozzám, valami indokkal, de nem voltam képes még hozzáérni sem. nem volt kémia.


volt már, hogy szándékosan rontottam el helyzeteket, mert nem hittem el, hogy képes voltam elérni azt, amit.


pl társkeresöröl feldumáltam magam egy kielégitetetlen fiatal egyedülálló anyuka lakására. Kellett hozzá majd egy hét. Gondolom mások még talán 1-2 óra csetelés után bedumálták volna magukat a bugyijába. Na mindegy, én 5x annyi munka után el tudtam érni, hogy a gyereket lepasszolja. De még igy is lemondta a találkozot. Felhivtam, megmutattam, hogy nagyon bánni fogja ha nem találkozik velem. Végülis a teszkóban találkoztunk este 10 kor. Onnan evidens volt, hogy hazakisérem a cuccaival. FElmehetek hozzá, de ugyis kidob a hházból. OKÉ. Felmegyünk, hozza az üditöt (annyi eszem nem volt, hogy vegyünk egy bort a teszkóban)


na és ez egy ideges, fáradt nö volt. Annyi eszem nem volt, hogy megmasszirozzam, és onnantol nyilvánvaló.


ehelyett elkezdtem a gyerekének a játékaival szorakozni. Kizavart a házból:D

2012. júl. 1. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!