Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelt kérdés

Most államvizsgáztam bme gépészen. 5 év alatt küszködtem magam végig az alapszakon. Nyelvvizsgám sincs. A nőhiány meg a rossz nevelésem miatt hamar bevágódtam egy szép depresszióba. 2 év pszichoterápia. Végülis lett csajom 1 évre, de tök véletlenül. Silány kapcsolat, vége lett szeptemberben. Elkezdtem csajozni, nöket leszolitani vakmeröen, és minél tovább jutni velük. 9 honap alatt kinött valamiféle önbizalmam, amit mindenki észrevett rajtam, de mivel sexuális életem továbbra sem lett, igy megint visszazuhantam a depresszioba. Újból félek emberek között, noha pár honapja még akkor is odamentem lányokhoz, ha 5-6 fiu volt körülöttük (hozzáteszem teljesen ártalmatlan, béna fiuk, akik nem mernek csajozni).


Most kellene, hogy állást keressek. De nem tudom hasznát venni a felhalmozott önbizalmamnak, ugyanis az ellillant. Lesz igy valaha munkám? Ha lenne is, biztosan nem lennék képes helytállni, mert mrá az egyetemen sem voltam képes a nöhiány és a depresszio miatt. Amikor volt a csajom, akkor volt életkedvem, tenni akarásom, éjjel nappal hajtottam magam a tanulásba, megugrott az átlagom is rendesen. De nemi élet, elfogadás nélkül nem érzem magam embernek. Nem vagyok hajlando addig semmit kezdeni az életemmel, amig nem tudok becsajozni! Egész életemben csak erre várok, hogy "JÖJJÖN VALAKI"...de nem jön. Sok mindent megtettem már. Átlag heti 2 lejárás éjszakai szorakozohelykre, rengeteg nö megszolitása, kavarászás velük. Telefonszámok, facebook nevek, smárolások, sötét helyen matatások. Egy lány sem jött velem haza dugni. Sőt még késöbb sem. Teljesen ugy érzem magam, mint aki jár dolgozni, de nem kap fizetést, mert a munkája nem termel kézzelfogható hasznot, habár végigdolgozza a munkaidőt.


Kezdek összeveszni a családdal is. Anyámék torz nevelést adtak. Mai napig kerülik a felelösséget amiért elrontottak. Apám azzal ocsárol, hogy azért vagyok ilyen, mert csak ülök a gép elött, és nem járok társaságba. NEM A F@SZT! Sajnos annyira prüdnek neveltek, hogy nem birom a pofájába orditani, hogy baz dmeg smároltam 30 lánnyal szeptember óta, nekem ne pofázz arról, hogy nem járok társaságba, mert nem minden ugy van ahogy te gondolod köcsög!


Anyámnak meséltem a depressziomról, meg a bajaimról. Csak sirt, aztán el lett temetve a téma ujra évekig.


Mivel ijesszek rájuk? Vágjam fel az ereimet? Ugorjak dunába? vagy csak kérdezzek rá, hogy szeretnétek unokákat boozikáim?


van egy lakásom pesten. Keresztanyámtól kaptam. CSAk annyi lenne a dolgom, hogy fenntartsam magam ott abban a lakásban, és jol képenröhögjem az itthoniakat, hogy már nem szolnak bele a dolgomba. Mitöbb bosszut álljak rajtuk. Hogy sirjanak legalább egyszer ugy mint ahogy én tettem évekig.


De szuper nevelésük ügyesen elvágták minden utamat a normális élettöl. Mert még munkám se lesz. Max valami fusi meló minimálbérért. Álmodohzom itt 150 ezer forintos fizetésröl, ami ugy gondolom még nem is lenne olyan pofátlan a végzettségem miatt, de még ezért is meg kellesz küszködnöm.


2012. júl. 1. 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:

hogyne lehetne önbizalmam amugy, ha végigszoptam a folyamatot?


égtem, megszégyenültem, öntudatlan gökyér voltam egy csomo lány szemében, ordibáltam lányokkal, akiknél nem értettem meg, hogy elküldenek. Hányan vállalnák el a sikerért mindezt? Ilyen szintü vakmeröséget?


könnyen kapható ribik? ó tényleg? A lányoknak nem kell fiu azt hiszed?

2012. júl. 1. 16:11
 12/77 A kérdező kommentje:
válaszolna valaki olyan is, aki tuljutott ezen a problémakörön?
2012. júl. 1. 16:13
 13/77 anonim ***** válasza:

Kicsit visszatetszo, hogy en probalok tanacsot adni, mert szerintem en igazabol meg rosszabb helyzetben vagyok, mint te, de en azt mondom, hogy most csak egy dologra kellene koncentralnod: van egy sajat lakasod, ez baromi nagy elony. Nem kell berlotarsakkal osztozkodnod, "csak" rezsit kell fizetned...

Allja ra a munkakeresesre! Ha van munkad, akkor van statuszod is, egybol embernek fogod erezni magad. Tegyel meg mindent, hogy ez osszejojjon es ha ez a teher lekerul a valladrol, a csajozasnak is sokkal felszabadultabban kezdhetsz neki.


En biztos, hogy ezt csinalnam, ha sajat lakasom lenne Pesten...

2012. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Látom még mindig nem érted. Bár mondhatnánk, hogy én túljutottam ezen a problémakörön, de konkrétan nem is úgy éltem meg ezt az egészet, mint te. Nem is akartam mindenféle csajt összeszedni. Gondolom ettől kreténnek meg kockának tűnhetek neked.


De figyi, tanácsolnék valamit. Ha elfogadod jó, ha nem akkor csináld ahogy gondolod. Először is, add ki magadból minél előbb azt amit érzel. Mondjuk itt. Sztem úgyse ismer rád senki és jót tenne neked.


Az önsajnálattal csak az energiádat pazarlod. És nem is jutsz előbbre. De sztem ha most végre rendesen kisajnáltatod magad, utána könnyebb talpra állni.


Szerintem keress egy pszichológust. Mondtad hogy jártál pszichoterapeutához, de abbahagytad. Lehet keresned kéne egy másikat, akivel beszélgethetsz és elmondhatsz neki mindent.


Nem bántásból mondom, de nagyon úgy tűnik, hogy érzelmileg fejletlen vagy. És a szüleiddel való kapcsolatod sem jó. Főleg a kialakult férfi és nő képed elég torz és sztem ez nagyban köszönhető annak, ahogy apukád bánt veled ott az udvaron, mintha elég élénken élne benned még most is.


Mindened megvan látszólag. Továbbra is azt gondolom, hogy nagyon jó helyzetben vagy és a budapesti lakás sokat ér. Viszont a legnagyobb hátrányod, hogy érzelmileg fejletlen vagy. Ezért nem kell hibáztatni sem téged, sem a szüleidet. Inkább azzal kéne foglalkozni, hogy fejleszd magad. És ebben leginkább egy pszichológus tudna segíteni. Meg te is tudsz fejleszteni magadon, ha olvasol ilyen téren is. Mi mérnökök elég egyoldalúan lettünk okosítva. Csak a racionális gondolkodásunk fejlett, az érzelmi intelligenciánkkal nem sokat foglalkoztunk mi sem, sem a suli. Van akinek magától jött, autodidakta módon és van olyan is, akinek csak úgy kinyílt a csipája szép lassan és fejlesztett magán.

2012. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 A kérdező kommentje:

Elözö félévben csak egy 15 kredites szkadogám volt.Megcsinálhattam volna mellette a szkadogát is, de inkább csajoztam, mert tengernyi idöm volt. Mondom, átlag heti 2x lenn voltam az éjszakában. Néha nappal is csajoztunk plázában. Olyan kisugárzásunk volt, hogy minden lány megbámult bennünket, ahogy meneteltünk a westendben.


A lakásban két szoba van, a nagyobbikban két albérlöt tartok tanévközben. Tölük folyik be 50.000ft lakbér, ugyhogy azon tul, hogy ingyen lakom, még pénzt is kapok tölük. Egy minimálbéres meló mellett lenne több mint 100.000 ft bevételem, amiböl ugy gondolom kényelmesen eléldegélnék. De mint látható, tengernyi szabadidöm mellett sem tudtam célt érni a nöknél.


Beszéltem egy forumon egy illetövel. Ö már 30 éves. Hasonlo életszemlélet van mint nekem. Kigyurta magát, pénzt is gyüjtött mrá sokat, de a csajozás még mindig nem megy neki, pedig ugyanugy probálkozik, mint én. MIntha egyes emberek SOSEM lehetnének jok a nöknek.


Mert hozzám mindig azt vágják, hogy legyen munkám, és majd lefoglalja az agyamat, és majd jobb leszek a nöknél, mert céltudatosabb leszek, stb. Hát érdekes modon valaki munkanélkülien, semmitevés közepén is jo a nöknek. Más meg pénzzel sem.

2012. júl. 1. 16:28
 16/77 A kérdező kommentje:

egy pszichoterápia 10-12 alkalmat jelent. NEM KÉT ÉVET! De én két évig jártam, mégsem segitett.


Önfejlesztés: érzelmileg gyökér vagyok? Hát akkor menjünk oda ismeretlen lányokhoz, és fejleszzük magunkat a visszajelzések alapján. Amig az elején még dagi lányok is elküldtek, mostmár csinos lányokat is le tudok kapni néhány perc fecsegés után. Volt csajom is egy évig.


Olyan mélyen van ennek a problémánka gyökere, hogy senki sem birja elképzelni.

2012. júl. 1. 16:32
 17/77 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű, hogy túlságosan rá vagy kattanva a szüleidre, olyan függésben vagy tőlük érzelmileg, mint egy gyerek. Felvágnád az ereidet, hogy rájuk ijessz, hogy foglalkozzanak a problémáddal?? Vazge, nőj már fel. Felnőtt vagy, a szüleidnek semmi köze ahhoz, hogy tudsz-e csajozni meg van-e kivel lefeküdnöd. Ne a szüleiddel foglalkozz, hanem a saját problémáddal, keresd meg a módját annak, hogy elköltözz otthonról, és onnantól felejtsd el őket.


Amúgy ezt, hogy 30 csajjal csókolóztál rövid időn belül, és egyik sem feküdt le veled, képtelen vagyok megérteni. Velem minden nő lefeküdt, akikvel csókolóztam. Valószínűleg nagyon rosszul csinálsz valamit - lehet, megérzik rajtad a frusztrációt vagy ilyesmi. Ezen érdemes lenne elgondolkoznod. És ügyelj, hogy a szüleidet egy csaj előtt se hozd szóba...


Az meg, hogy találsz-e munkát, tök független attól, hogy van-e barátnőd. Nekem sincs, és úszom a melóban mint vállalkozó. Ha viszont frusztrált és idegbeteg vagy, akkor valóban nehezebb a dolgod. Nézd meg a saját hozzászólásaidat, azokkal is agresszíven viselkedsz, akik segíteni próbálnak. Ez a súlyos frusztráció egészen biztosan lejön rólad az életben is, és ez a nőkre és az esetleges munkaadókra is taszító hatással van, ebben biztos lehetsz.

2012. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:

Mélyen van? Vagy csak felületesen kezeled?

De az a baj, hogy te közvetlenül a csajozást akarod jobbá tenni, nem magadat. A csajozás egy mellékterméke. Hogy is mondjam. Mondok egy példát. Pl mint amikor ahogy a virág növekszik és a végén olyan finom illata lesz. Na ez is olyan. Mintha a finom illatot akarnád elérni, anélkül, hogy locsolnád meg gondoznád azt a virágot és hagynál időt neki, hogy kinőjjön.


A nők visszajelzései meg hát nem biztos hogy mindig jók. Azokat akiket így utcán szedsz fel, plázákban... hát nem biztos hogy az ő szavuk olyan sokat kéne nyomjon a latban.


Bár most így belegondolva amit csinálsz. Tehát azzal akarsz fejleszteni magadon, hogy csajozol és a visszajelzések alapján fejlődsz. Ezzel az a baj, hogy ki vagy szolgáltatva a csajozásnak. Ha egy hülye libát fogsz ki és durván elzavar, akkor összetörik a pici szíved. Mintha felsőbbrendű lényeknek tekintenéd a nőket, akiknek mindenáron meg kell felelned. És ez sztem egy hiba.

2012. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:

leküzdeni csak ugy lehet, ha vagy lefekszik velem valaki, vagy kapok valami munkát. Más megoldás csak az elfolytás lehet, ami meg már ennyi idö után necces.


azért nem feküdtek le velem, mert gondolom nem néztem ki elég jol. Na jo, egy lány lefeküdt velem, de az sem aznap este, hanem kellett hozzá még egy randi.


nem a frusztráciot érzik meg, hanem nem nézek ki elég jol. Vagy csak adnak egy esélyt, hogy pasinak jo leszek, de akkor bizonyitsak...hát nem fogok. Feküdjenek le velem azonnal. Mint más fiukkal is megteszik. Ha cska ilyen kérdöjeles jelölt vagyok ez nem túl oké.


hiába mondom, hogy szuper lakásom van, nincs sulya. Hiába mondom, hogy bme-t végeztem, nincs sulya, hiába mondom, hogy vannak kiadva zenéim, nincs sulya, söt ki is nevetnek, mikor elmagyarázom, hogy NEM ZENEKAROM VAN, hanem elektronikus zenében utaztam.

2012. júl. 1. 16:40
 20/77 A kérdező kommentje:
nem függök a visszajelzésektöl ilyen szinten, hogy összetörjön az elutasitás. Az tör össze, amikor kavarok a lánnyal, de nem lesz dugás. Akkor miért smárol velem, meg miért nyulkálok alatta, ha nem kell neki tölem igazábol semmi? Miért beszélgetek vele?
2012. júl. 1. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!