Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelt kérdés

Most államvizsgáztam bme gépészen. 5 év alatt küszködtem magam végig az alapszakon. Nyelvvizsgám sincs. A nőhiány meg a rossz nevelésem miatt hamar bevágódtam egy szép depresszióba. 2 év pszichoterápia. Végülis lett csajom 1 évre, de tök véletlenül. Silány kapcsolat, vége lett szeptemberben. Elkezdtem csajozni, nöket leszolitani vakmeröen, és minél tovább jutni velük. 9 honap alatt kinött valamiféle önbizalmam, amit mindenki észrevett rajtam, de mivel sexuális életem továbbra sem lett, igy megint visszazuhantam a depresszioba. Újból félek emberek között, noha pár honapja még akkor is odamentem lányokhoz, ha 5-6 fiu volt körülöttük (hozzáteszem teljesen ártalmatlan, béna fiuk, akik nem mernek csajozni).


Most kellene, hogy állást keressek. De nem tudom hasznát venni a felhalmozott önbizalmamnak, ugyanis az ellillant. Lesz igy valaha munkám? Ha lenne is, biztosan nem lennék képes helytállni, mert mrá az egyetemen sem voltam képes a nöhiány és a depresszio miatt. Amikor volt a csajom, akkor volt életkedvem, tenni akarásom, éjjel nappal hajtottam magam a tanulásba, megugrott az átlagom is rendesen. De nemi élet, elfogadás nélkül nem érzem magam embernek. Nem vagyok hajlando addig semmit kezdeni az életemmel, amig nem tudok becsajozni! Egész életemben csak erre várok, hogy "JÖJJÖN VALAKI"...de nem jön. Sok mindent megtettem már. Átlag heti 2 lejárás éjszakai szorakozohelykre, rengeteg nö megszolitása, kavarászás velük. Telefonszámok, facebook nevek, smárolások, sötét helyen matatások. Egy lány sem jött velem haza dugni. Sőt még késöbb sem. Teljesen ugy érzem magam, mint aki jár dolgozni, de nem kap fizetést, mert a munkája nem termel kézzelfogható hasznot, habár végigdolgozza a munkaidőt.


Kezdek összeveszni a családdal is. Anyámék torz nevelést adtak. Mai napig kerülik a felelösséget amiért elrontottak. Apám azzal ocsárol, hogy azért vagyok ilyen, mert csak ülök a gép elött, és nem járok társaságba. NEM A F@SZT! Sajnos annyira prüdnek neveltek, hogy nem birom a pofájába orditani, hogy baz dmeg smároltam 30 lánnyal szeptember óta, nekem ne pofázz arról, hogy nem járok társaságba, mert nem minden ugy van ahogy te gondolod köcsög!


Anyámnak meséltem a depressziomról, meg a bajaimról. Csak sirt, aztán el lett temetve a téma ujra évekig.


Mivel ijesszek rájuk? Vágjam fel az ereimet? Ugorjak dunába? vagy csak kérdezzek rá, hogy szeretnétek unokákat boozikáim?


van egy lakásom pesten. Keresztanyámtól kaptam. CSAk annyi lenne a dolgom, hogy fenntartsam magam ott abban a lakásban, és jol képenröhögjem az itthoniakat, hogy már nem szolnak bele a dolgomba. Mitöbb bosszut álljak rajtuk. Hogy sirjanak legalább egyszer ugy mint ahogy én tettem évekig.


De szuper nevelésük ügyesen elvágták minden utamat a normális élettöl. Mert még munkám se lesz. Max valami fusi meló minimálbérért. Álmodohzom itt 150 ezer forintos fizetésröl, ami ugy gondolom még nem is lenne olyan pofátlan a végzettségem miatt, de még ezért is meg kellesz küszködnöm.


2012. júl. 1. 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 A kérdező kommentje:

a szopásodrol igazán irhatnál bövebben.


ja és afelett nem kéne elsiklani, hogy volt csajom 1 éven keresztül, ugyhogy nem vagyok sem elméletben sem gyakorlatban sem szüz, ha egy évig keféltem vele.

2012. júl. 2. 02:07
 72/77 A kérdező kommentje:
és azt a csajomat pl kemény 3 randi alatt vittem ágyba (summa 6 óra)
2012. júl. 2. 02:12
 73/77 A kérdező kommentje:

a pua azoknak jött be, akik JÓL néztek ki. Azoktól nem nagy WFT, hogyha mimelt alfaköcsög viselkedést nyomatnak, mert a nök tényleg elhszik, hogy ez valoság.


de én a kis 60 kilommal hiába csibészkedem. csak a polgárpukkasztást érem el vele, hogy fejreállitok egy két lányt esténként a társaságukkal egyetemben,

2012. júl. 2. 02:16
 74/77 anonim ***** válasza:
100%

Te már nemrég irtál ki ide egy kérdést nem?

Hogy hiába próbálod a lányokat lefektetni a bulikba nem tudod. És,hogy leorditottad a lányokat, mert lekoptattak csók után. Az utcán is ordibáltál egy lánnyal,mert nem állt Veled szóba.Meg,hogy próbálkoztál a PUA- val és,hogy az összes nő azt akarja,meg arra van,hogy irányitsák és tárgyként kezeljék stb.

Szóval tuti, hogy Te vagy az,ugyanezeket hordtad össze, már akkor is kiakadtam, hogy létezhet ilyen érzelmi nyomorék.

Akkor is rengeteg értelmes választ kaptál amúgy,de ahogy látom hiába papolnak Neked, úgysem fogod fel, hogy változtatnod kénne,nem akarsz semmilyen segitséget,változást.Csak azt nem értem,akkor minek kérdezel többször is...

Kicsit átkénne értékelned az életedet, a gondolkodásmódodat,akkor talán egyszer még egyszer lehetne normális életed,kapcsolatod.

Mert annyira látszik,hogy szenvedsz a saját nyomoródtól,saját magadtól.

Szerinted ezt a lányok nem veszik észre?

Ki akarna lefeküdni, egy önbizalomhiányos,depressziós,érzelmileg 0 pasival?

Ha Te lány lennél őszintén lefeküdnél egy ilyennel?

Nemcsoda,hogy semmire se méssz a PUA-s technikákkal...

2012. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 A kérdező kommentje:

hogy az egyik okos válaszolóval folytatott levelezésböl ideézzek:


"nincs olyan rossz belső, ami el tudna rontani egy JÓ külsöt"


ugyhogy igenis kefélnek nők tölem rosszabb himnemüekkel, csak azok éppen joképüek stb.

2012. júl. 2. 20:17
 76/77 anonim ***** válasza:
165 cm magas vagy nem ?
2012. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 A kérdező kommentje:
170legalább
2012. júl. 5. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!