Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelt kérdés

Most államvizsgáztam bme gépészen. 5 év alatt küszködtem magam végig az alapszakon. Nyelvvizsgám sincs. A nőhiány meg a rossz nevelésem miatt hamar bevágódtam egy szép depresszióba. 2 év pszichoterápia. Végülis lett csajom 1 évre, de tök véletlenül. Silány kapcsolat, vége lett szeptemberben. Elkezdtem csajozni, nöket leszolitani vakmeröen, és minél tovább jutni velük. 9 honap alatt kinött valamiféle önbizalmam, amit mindenki észrevett rajtam, de mivel sexuális életem továbbra sem lett, igy megint visszazuhantam a depresszioba. Újból félek emberek között, noha pár honapja még akkor is odamentem lányokhoz, ha 5-6 fiu volt körülöttük (hozzáteszem teljesen ártalmatlan, béna fiuk, akik nem mernek csajozni).


Most kellene, hogy állást keressek. De nem tudom hasznát venni a felhalmozott önbizalmamnak, ugyanis az ellillant. Lesz igy valaha munkám? Ha lenne is, biztosan nem lennék képes helytállni, mert mrá az egyetemen sem voltam képes a nöhiány és a depresszio miatt. Amikor volt a csajom, akkor volt életkedvem, tenni akarásom, éjjel nappal hajtottam magam a tanulásba, megugrott az átlagom is rendesen. De nemi élet, elfogadás nélkül nem érzem magam embernek. Nem vagyok hajlando addig semmit kezdeni az életemmel, amig nem tudok becsajozni! Egész életemben csak erre várok, hogy "JÖJJÖN VALAKI"...de nem jön. Sok mindent megtettem már. Átlag heti 2 lejárás éjszakai szorakozohelykre, rengeteg nö megszolitása, kavarászás velük. Telefonszámok, facebook nevek, smárolások, sötét helyen matatások. Egy lány sem jött velem haza dugni. Sőt még késöbb sem. Teljesen ugy érzem magam, mint aki jár dolgozni, de nem kap fizetést, mert a munkája nem termel kézzelfogható hasznot, habár végigdolgozza a munkaidőt.


Kezdek összeveszni a családdal is. Anyámék torz nevelést adtak. Mai napig kerülik a felelösséget amiért elrontottak. Apám azzal ocsárol, hogy azért vagyok ilyen, mert csak ülök a gép elött, és nem járok társaságba. NEM A F@SZT! Sajnos annyira prüdnek neveltek, hogy nem birom a pofájába orditani, hogy baz dmeg smároltam 30 lánnyal szeptember óta, nekem ne pofázz arról, hogy nem járok társaságba, mert nem minden ugy van ahogy te gondolod köcsög!


Anyámnak meséltem a depressziomról, meg a bajaimról. Csak sirt, aztán el lett temetve a téma ujra évekig.


Mivel ijesszek rájuk? Vágjam fel az ereimet? Ugorjak dunába? vagy csak kérdezzek rá, hogy szeretnétek unokákat boozikáim?


van egy lakásom pesten. Keresztanyámtól kaptam. CSAk annyi lenne a dolgom, hogy fenntartsam magam ott abban a lakásban, és jol képenröhögjem az itthoniakat, hogy már nem szolnak bele a dolgomba. Mitöbb bosszut álljak rajtuk. Hogy sirjanak legalább egyszer ugy mint ahogy én tettem évekig.


De szuper nevelésük ügyesen elvágták minden utamat a normális élettöl. Mert még munkám se lesz. Max valami fusi meló minimálbérért. Álmodohzom itt 150 ezer forintos fizetésröl, ami ugy gondolom még nem is lenne olyan pofátlan a végzettségem miatt, de még ezért is meg kellesz küszködnöm.


2012. júl. 1. 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
Nekem is megmutatod a kepeket? Ha mast nem is, en legalabb irigykedhetek egy picit...:)
2012. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 A kérdező kommentje:
10 es nőre nem is tudnék példát hozni.
2012. júl. 1. 17:59
 53/77 A kérdező kommentje:

mondok még sztorit:


valami kis szürke szemüveges lányt megláttam a barátnöjével, odaültem haverommal. Dumálgatok, a csaj barátnöje ugat, hogy lekophatnék, mert nem jövök be a barátnöjének, na hát hooooogyne, azért kaptam le néhány percen belül.


Na ez a kis csaj azontul, hogy nem volt egyáltalán szép, mitöbb izzadtságszagú volt, belölem hihetetlen sexuális vonzalmat váltott ki. Gondolom nem nagyon babrálták még fiuk. A tántéren rátettem a kezét az álló farkamra, és kb felakadt a szeme. Szüz volt, ez nyilvánvaló, mondjuk volt valami 23 éves. Öszinte volt a vonzalmam iránta. Vettem neki üditöt is, pedig sosem veszek a lányoknak semmit. Felé ez egy gesztus volt. Amikor kikésértem az állomásra éjjel, akkor már magától kezdte latolgatni, hogy milyen pasija lennék. Persze én sokkal szebb voltam, mint ő.

2012. júl. 1. 18:06
 54/77 anonim ***** válasza:
100%

Drága Édes Öregem!


Belőled akkor se lesz valaki, ha fél Budapestet végigkúrod, meg melléd a környező három megyét!

Ezt, mint nő mondom neked.


Elolvastam az írásaidat. Mindet.

Kb. a második-harmadik körül ez volt már a véleményem.


Neked felfújhatós játékkecske se való, nemhogy egy hús-vér, érző nő, aki - nem mellesleg, és csak a felvilágosításod végett - emberi lény.


1. Te írtad, hogy apád egy xar alak, és elbaxta a nevelésed. Kérdem én: lett belőle valaki csak azért, mert sok nőt megfektetett?! Nem, mert elvette a gyenge anyádat, a fia pedig az orra előtt nőtt pszichopatává, de észre se vette.

Most komolyan: hát nem ku.rvára mindegy, hogy mit gondol?!


2. Ha annyira kur.vára tökéletesen, felsőbbrendűen tudsz hozzáállni mindenhez, akkor miért nem látod be, hogy a TE HIBÁD, ha nem kellesz a nőknek! Mit vársz?! Apád állítson be két luxusprostival, tálcán kínálva őket? Gondolod, másnak elmeséli apja, milyen nyelvcsapási technikákkal nyűgözi le a nőket?! Hát lófaxt!!!


Nem aszexuális a nevelésed azért, mert nem okítottak ki a technikára, vagy nem láttad a faterod csajozni, netán anyáddal szexelni. El nem tudom gondolni, mit értesz ezek után szexuális/nem aszexuális nevelésen, de hidd el, hogy a többség, főleg a 30+ korosztály egyáltalán semmilyen felvilágosítást nem kapott, legfeljebb annyit, hogy ha a lány menstruál, akkor már teherbe is eshet, úgyhogy húzzon gumit, ha kimarad, kezdhetnek izgulni, és jöhet az esküvő.

Fene se érti, valahogy mégis sikerült több generációnak is becsajozni, megházasodni, stb.


3. Na ez az!

Te elvárod, hogy a csaj lefeküdjön veled, teljesítse a vágyaid, mert neked ehhez jogod van. Újabb lófax! Neked sem alanyi jogod, hogy valaki rendszeresen dugjon veled, és ha nem vagy hajlandó bizonyítani a lányoknál, akkor ne is várd el!!!!!

Miért feküdne le veled bármilyen lány?!?!?! Mert neked jogodban áll? Mert akarod? Vagy miért?!?!?

Nem tudom, ki volt az a senkiházi, akihez terápiára jártál, de a nagy eszeddel már magadtól is rájöhettél volna, hogy az emberek tetteit valami mindig motiválja. Amit nem áll érdekében megtenni, azt nem teszi meg.


A csajoknak nem áll érdekükben lefeküdni veled. Smárolni smárolgatnak, hátha lesz belőle több is, terveik és szándékaik (netán vágyaik) vannak, tehát azért csőröznek veled, mert ezt akarják. Ez a csók a következő lépés az ő útvonalukon, hogy elérjék a saját céljukat. Mondjuk egy jó kis orgazmust.


Namármost: veled soha, senki nem fogja élvezni a szexet, technika ide, felsőbbrendűség és önhittség oda. A nőknek a jó szex arról szól, hogy örömet okozzanak a másiknak, a másik meg nekik, tehát kölcsönösen egymásnak.


Ez a kölcsönösség, az adni-akarás az, aminek te a teljes és tökéletes hiányát mutatod fel.

Ahogy te fogalmazod meg: te ugyan nem bizonyítasz, nem veszel egy üdítőt se, feküdjenek le veled a nők at will, mert neked ez jár.

Ehhez képest...nem jár. Nem jut pi.na... te meg csodálkozol.


Azért nem fog senki aládmászni, hogy neki xar legyen. Bármennyire elvitatod, hogy a szomszéd Józsival volt-e orgazmusa a Gizikének, ettől még a nők is azért szexelnek, hogy nekik jó legyen. Vagy azért, mert élvezik, vagy egyéb módon kifizetődő.


Neked legfeljebb marad az egyéb módon, vagyis biztosan van olyan prosti, akinek tudsz eleget fizetni, legalább is egyszer biztos. Másodszorra szerintem ő is felemeli az árat.


5. Se anyádnak, se apádnak köze ahhoz már nincs, hogy te milyen eredménnyel végezted el a BME-t, vagy hogy mit teljesítesz egy állásinterjún.

A SAJÁT HIBÁD, ha nem vesznek fel sehová. Mihez tartás végett: emberismeretet tanulnak a HR-esek, hogy eldönthessék, kit hová vesznek fel.


Egy olyan zöldfülűt, aki ennyire beképzelt, korlátolt, és képtelen a saját negatívumait meglátni, illetve folyamatosan másokra hárítja, egyszerűen a gyártósorra szalag mellé nem fognak beválogatni.



Csapatmunkára alkalmatlan vagy, önállóságra még inkább, felelősség érzeted egyenlő a nullával, és elvárod a jutalmat anélkül, hogy bármit is letennél érte az asztalra.

Ebben gyökerezik a két problémád, mind a munkakeresésben, mind a csajozásban.


Csak hogy tisztában legyél dolgokkal: még egyszer leírom, hogy NŐ vagyok.

Több pasival feküdtem le, mint ahány nővel te valaha is fogsz, és épp elég rutinosan szúrom ki, hogy ki kell nekem, és ki nem, akár vastag farokra vágyok, akár vastag pénztárcára.


Tőled egyenesen menekülnék.


Talán a nők 0,001%-a akkora riherongy, hogy első csettintésre lefekszik valakivel, első este, udvarlás nélkül.

Akivel első este ágyba bújnak, az turbó üzemmódban udvarol: koktélt fizet, bókol, kedveskedik, stb. Ezen kívül nem lép le egy smárolás után... viszont egész éjjel azon van, hogy mielőtt beteszi a húst, jó forró legyen a sütő... vagyis simogatja, cirógatja, csókolgatja a kiszemeltet több erogén zónán. Táncparketten jól mozog, összhangot tudnak kialakítani. Beszélgetnek. Beszélgetnek. Beszélgetnek. Ja, és beszélgetnek is.

Ezek után naná, hogy a nő a saját, felkorbácsolt vágyait ki akarja elégíteni. Nem a pasiét. A SAJÁTJÁT!!!

Amit nem tesz: nem rakja a csaj kezét a farkára.... :(((

Ha akarja, úgyis rámarkol. Hidd el!

Ez is olyan 5% körül lehet, akinek nem gond egy olyan egyéjszakás, aminél nyilvánvaló, hogy reggel elválnak útjaik, és többé nem találkoznak.



A maradék 95%-nál, vagyis nyugodtan általánosíthatunk, hogy (majdnem) minden nőnél az a helyzet, hogy a szexhez kell a szerelem is. (Javaslom számodra megkeresni a szótárban, gondolom még nem is hallottál róla...) Ezt az elixírt keresik, ez az, amitől hajlandóak és képesek naponta többször, akár éveken keresztül is kielégíteni egy férfi minden vágyát...


Ha ennyire jó lennél a csajoknál, ahogy hiszed, már lenne lány barátod. Vagy legalább pár fiú haverod. De úgy veszem ki, hogy semmilyen tartós érzelmi kapcsolatot nem alakítasz ki senkivel.


A gond az, hogy a rendszeres szexhez ez KELL!


TE meg nemes egyszerűséggel egy HÍMKU.RVA VAGY. Ha még szexelni is tudnál minden csajjal, akit lesmárolsz, akkor csak még nagyobb ku.rva lennél, de a lényegen ez nem változtat. Bizonyítási kényszerből akarsz nemi kapcsolatot létesíteni, csupán az aktus létrejöttéért, mert azt hiszed, minél többen, annál jobb vagy. Ettől leszel te a valaki...


Nem tudom... valakinek számít egy ri.banc? Elvégre a senkitől jól megkülönböztethető...

2012. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 A kérdező kommentje:

még mindig nem tudnád megmagyarázni, hogy a 15-16 évesek miért sexelnek orrba szájba. MERT TÁN JOL NÉZNEK KI?


nekem volt csajom, 1 évig. Mikor felajánlottam, neki, hogy most legyen csak neki jo egész éjjel, akkor nem hagyta, neki fontos volt, hogy nekem is jo legyen. Aztán mikor kilégitettük egymást, és ilyen roszaszinködös vigyorrol mellémhasalt és csak nézett perceken keresztül, akkor elöbb utobb mindig eszembe jutott az összes ilyen hater, akik szerint nem vagyok képes a normális szeretkezéshez szükséges érzelmi állapot kialakitására.


Nem tudom honnan ez a megpecsételés, hogy velem rossz lesz az ágyban a lánynak? Nincs 20 centis fas zom, csak 15 ez a baj?


Az a baj, hogy ezeknek a lányoknak NEM kellek igazán, mert ők joképü fiut szeretnének.


ugyanugy tele vannak a nök is hülyeséggel. Csak éppen mikor beront egy ilyen feminista félnótás, akkor szépen befoltozza a nöi felsöbbrendüség reklámtábláján esett foltocskát. A nők szeszélyesek, képtelenek logikus gondolkodásra. Nem a vezetésre születtek, hanem arra, hogy vezetve legyenek. Kivétel néhány csóla áldozatkereső nő, ilyen anomáliák is vannak persze.


az a vicces, hogy bármennyire fröcsögsz, a gantner ádám elmondta interjúiban, hogy a 3 év alatt megdugott 200 nö után ujra meg kellett tanulnia valodi érzelmelken alapuló kapcsoaltokat kialakitania. akkor nem is értem hogyan dughatott meg ennyi nőt? JAAAAA, HOGY MERT JOL NÉZETT KI ÉS MERT INTELLIGENS VOLT MEG IRÓ? Ennyi értéket mutat és hullanak a bugyik? Ennyi miatt szerelmesek lettek bele a nők.

2012. júl. 1. 19:11
 56/77 A kérdező kommentje:
prostihoz fogok menni ja.
2012. júl. 1. 19:11
 57/77 anonim ***** válasza:

TE nem olvasod el saját magad, ugye? :)



"égtem, megszégyenültem, öntudatlan gökyér voltam egy csomo lány szemében, ordibáltam lányokkal, akiknél nem értettem meg, hogy elküldenek.


Na jo, egy lány lefeküdt velem, de az sem aznap este, hanem kellett hozzá még egy randi.


nem a frusztráciot érzik meg, hanem nem nézek ki elég jol. Vagy csak adnak egy esélyt, hogy pasinak jo leszek, de akkor bizonyitsak...hát nem fogok. Feküdjenek le velem azonnal. Mint más fiukkal is megteszik. Ha cska ilyen kérdöjeles jelölt vagyok ez nem túl oké.


hiába mondom, hogy szuper lakásom van, nincs sulya. Hiába mondom, hogy bme-t végeztem, nincs sulya, hiába mondom, hogy vannak kiadva zenéim, nincs sulya, söt ki is nevetnek, mikor elmagyarázom, hogy NEM ZENEKAROM VAN, hanem elektronikus zenében utaztam.


Az tör össze, amikor kavarok a lánnyal, de nem lesz dugás.


utána már megfogtam a derekát, hagyta, majd le is kaptam. Otthagytam.

sétálok egy kört a mori2-ben, megláttam egy ilyen rövidhaju punkszerü csajt, odamentem és lejátszottam egy ugyanilyen laza, fecsegös sztorit, végén csók, otthagyom...

Én laza vagyok.


odamegyek msá lányohoz, szia, tetszik a combod. Full szexuális kisugárzás. A csaj rögtön olvad. Beszélgetés, közben takargatta a combját, pedig nem is néztem, de persze csakazértis, hátha megkivánom az elérhetetlent. Vele is smároltam. Ja és ez a három sztori egy este alatt, hajnal 1ig.


azért csinálom eztr, hogy legyen csajom, aki dug velem. Vagy lánypajtás, mindegy. Van sok ember, aki távkapcsolatban él, és párkapcsolatnak nevezi, miközben jobbára csak dugásból állnak ki, ha z együtt töltött idejük eloszlását nézzük.


amugy van lány, aki boldogan széttené a lábát nekem, de én nem vonzódom hozzá egyáltalán. 4szer jött már fel hozzám, valami indokkal, de nem voltam képes még hozzáérni sem. nem volt kémia.


volt már, hogy szándékosan rontottam el helyzeteket, mert nem hittem el, hogy képes voltam elérni azt, amit.


nekem ezek az elvárásaim magammal szemben:

Az internet és a modern világ nyujtotta lehetöségeket kihasználva lekurni sok nőt. Kiélni magam.


Leirja egyik fejezetben, hogy miközben dugta a nöt, magában szidalmazta, amiért fiatal korában rá sem hederitettek. NA?


se élete nem volt, se alázata a nök irányába, mégis lekurt 200tól is több nőt!


figyi régen én szájtátva néztem, amikor diszkóban fiuk smároltak lányokkkal, mostmár nekem ez csak ilyen ujjgyakorlat lett és engem néznek a bénák szájtátva.


A szex az valahogy sokkal magasabban van.


diszkós csaj jóindulattal helyezhetö 8asba

a szöke lány meg 6-os, de cska azért mert nagyon jo a stilusa, és igényes önmagára.

10 es nőre nem is tudnék példát hozni.


Nekem nincsenek nagy igényeim. Teljesen átlag szép lányra vágyom.


Felé ez egy gesztus volt. Amikor kikésértem az állomásra éjjel, akkor már magától kezdte latolgatni, hogy milyen pasija lennék. Persze én sokkal szebb voltam, mint ő.


Csak éppen mikor beront egy ilyen feminista félnótás, akkor szépen befoltozza a nöi felsöbbrendüség reklámtábláján esett foltocskát. A nők szeszélyesek, képtelenek logikus gondolkodásra. Nem a vezetésre születtek, hanem arra, hogy vezetve legyenek. Kivétel néhány csóla áldozatkereső nő, ilyen anomáliák is vannak persze.

2012. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:

és miért van az, hogy mások felszines viselkedéssel le tudnak fektetni jo csajokat, és a csaj még szerelmes is lesz beléjük? Mert számtalan ilyen emberkét ismerek.


Felszines müalfa viselkedést tolják lányoknak, amit könyvekböl tanultak. Mindemellé még jol is néznek ki.


én anno szájtátva olvastam, hogy ezek a fiuk milyen jol csajoznak. Ma elolvasom ujra, és csak annyit érzek, hogy mennyire eröltetett, mesterkélt, és embertelen az a kommunikácio amit lefolytatnak a növel. Hiányolja a normális reakciokat. A lány egojának földbedöngölése jellemzi az egészet, amit ezek a fiuk csinálnak. És a lányok még szerelmesek is lesznek beléjük!

Na most én ennek tudatában udvaroljak HONAPOKAT önmagamat adva a lánynak, akit más 1 hét alatt ágyba tudna vinni?

2012. júl. 1. 19:37
 59/77 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, csak nem akartam bezavarni a te írásodba az enyémmel, hátha így képes vagy elolvasni, netán fel is fogod.


Ez, így kiollózva egy szép, kerek történet, és minden benne van.


A saját kudarcodért a szüleidet hibáztatod, mert akárhányszor szólod le magad, valójában akkor is meggyőződésed, hogy különb vagy másoknál, de minimum ugyanolyan jó (mint egy sikeres író), tehát neked ugyanaz jár.


Semmilyen tiszteletet nem érzel a nők iránt, megveted és gyűlölöd az egész nemet. Nincs kapcsolatod, nem is tudsz kialakítani, de nem is akarsz. Neked csak a szex kell.

A szex, ami alatt magad alá gyűrheted, lealázhatod a gyűlölt nemet, ahol megmutathatod, ki a főnök, és megkapják, amit érdemelnek.

Mármint szerinted.


Egyáltalán nem érted se a nőket, sem a többi embert, érzelmileg egy gomba szintjén megragadtál.


Túlzó elvárásaid vannak a nőkkel szemben, neked az átlagos csaj a bombázó plázacica, elvégre átlagban velük van tele a net és a férfimagazinok címlapja.

A való életben nem hiszem, hogy valaha tudatosult volna benned, hogy aki épp nem szép, nem fiatal, nem csinos, az is nő, pl. a takarító néni, a bolti eladó, vagy a tanárod. Neked a nő egyenlő azzal, hogy megba.sznád. Különben a létezését is figyelmen kívül hagyod.


Folyamatosan másokat hibáztatsz, holott a hiba nyilvánvaló.

Felszeded a csajokat, max annyit tudsz elérni, amire önmagában a külsőd is elegendő, vagyis felkelted a figyelmet. Aztán kibújik belőled a valódi éned, és a csajok elhajtanak. Ekkor előjön az állat. (Aminek a híre terjed, tehát egyes lányok már hírből is ismerni fognak ott, ahol többször megfordulsz.)


Nem fordítasz energiát és időt a nőkre, holott nyilvánvaló, hogy ha nem hagyod ott, és keresel más lányt, akkor fel is menne hozzád, és levarrhatnád. De nem, mert te otthagyod. Egy este több lánynál bepróbálkozol, de visszatáncolsz, nem lépsz tovább a szexig.



Amikor lenne lehetőséged szexelni, akkor viszont nem tudsz.

Nem vagy rá képes. Lelankad, elillan a nemi vágy, elszáll az ihlet, stb. Sok módon leírható az impotencia, válassz egy szép eufemizmust!

Ekkor sem ismered el a kudarcod, inkább hárítasz. Ezért-azért nem sikerült, de persze soha nem te vagy a hibás, elvégre te vagy "a csődör, aki meghágja a világot".


Rossz hírem van: egy impotens pszichopata az utolsó élőlény, akinek lehetősége van 200 nőt meghágni. Bár fogadok, téged a sztoriból az fogott meg, hogy ezt haragból tette, bosszúból, és még szex közben is a saját bosszúját élte ki rajtuk.

"Bosszuállásból kurta le a nöket. Leirja egyik fejezetben, hogy miközben dugta a nöt, magában szidalmazta, amiért fiatal korában rá sem hederitettek. NA?


se élete nem volt, se alázata a nök irányába, "


Abban, hogy nincs élete, haragszik a nőkre, felismerted önmagad, és te is erre vágysz. Te nem szexelni akarsz, hanem megalázni és büntetni nőket, azzal, amit te megalázónak és lealacsonyítónak tartasz, tehát szexszel.


De nem megy, mert impotens vagy.

Ezt titkolod, és előadod a környezetednek a falu bikáját, de félsz, nehogy kitudódjon. És cserébe még jobban gyűlölöd a szép nőket, akiket nem tudsz jól megbüntetni.


Ezért kár elmenned a következő pszichoterápiádra, ingyen és bérmentve leírtam neked a betegséged, sőt adtam megoldáskulcsot is arra is (két kommenttel feljebb) hogy juthatsz el velük egy éjjel alatt az ágyig, de nem fogsz tudni élni vele, mert nem akarsz.


Annyit elárulok, hogy ha ezer nőt megdugsz, akkor se fog semmi változni az életedben, mert attól még, hogy előző este szex volt, aznap kell helytállnod az állásinterjún.

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Nem ettől leszel férfi, meg nem attól.


Láttam a héten egy talpig férfit. A korából ítélve talán már szexelni se tud, és munkája sincs, hisz nyugdíjas. De tetőtől talpig férfi volt!

Miért? Mert a nők mellett tetőtől talpig férfiként viselkedett. Engem előre engedett az ajtónál (inkább férfi, mint idős ember, ő úgy gondolta), átadta a helyet a buszon, és segített leszállni babakocsival egy kismamának. Minden nővel szemben igazi, nagybetűs FÉRFIKÉNT viselkedett, anélkül, hogy a szex bármilyen formában felmerül.


Érted egyáltalán, hogy mire célzok? Hogy mitől lehetsz férfi, sőt F É R F I ?!

Mert attól biztos nem, ha úgy viselkedsz, mint egy utolsó, repedt sarkú rin.gyó (szűzku.rva). Jelenleg azt teszed.

2012. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 A kérdező kommentje:

nem tudom honnan szeded össze te, hogy én impotens lennék? Ha még az is lennék, akkor sem lenne semmire magyarázat, mert hány kérdést láttam már ezen az oldalon, hogy a csávoka sir, hogy a sok pornónézés miatt a néha becsuszó egyéjszakásai csödbe torkollanak.


De valahogy te nagyon ügyesen koholtál egy magyarázatot, amiért a gantner ádám által lekurt 200 nö az semmi, mitöbb merüljön homályba a dolog, mert a te világképedbe az nem fér bele, hogy valaki bosszuálló indittatásból legyen háremtulajdonos.

a további aranyos feltételezéseidet, miszerint nekem fullos nö kell, szintén nem tudom honnan szalajtottad. MErt a haverjaimtól folyton azt kapom, hogy a csaj akihez odamegyek, az ronda!


de ezek a rondának titulált lányok nekem erekciot okoznak, ha csak a szemükbe nézek is.


ja és kiváncsi lennék, hogy TE vajon voltál e sexért könyörgö állapotban, vagy neked ez alapbol adott volt e és csak a BMW-dre kellett összesporolni, nem arra, hogy állitolagosan átlagos külsödet vonzóvá tenni.


nyilván nem változna semmi az életemben, ha nem azon aggódnék, hogy nincs kivel dugnom. Nyilván semmi.

2012. júl. 1. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!