Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő nélkül lesz belölem valaki?

Figyelt kérdés

Most államvizsgáztam bme gépészen. 5 év alatt küszködtem magam végig az alapszakon. Nyelvvizsgám sincs. A nőhiány meg a rossz nevelésem miatt hamar bevágódtam egy szép depresszióba. 2 év pszichoterápia. Végülis lett csajom 1 évre, de tök véletlenül. Silány kapcsolat, vége lett szeptemberben. Elkezdtem csajozni, nöket leszolitani vakmeröen, és minél tovább jutni velük. 9 honap alatt kinött valamiféle önbizalmam, amit mindenki észrevett rajtam, de mivel sexuális életem továbbra sem lett, igy megint visszazuhantam a depresszioba. Újból félek emberek között, noha pár honapja még akkor is odamentem lányokhoz, ha 5-6 fiu volt körülöttük (hozzáteszem teljesen ártalmatlan, béna fiuk, akik nem mernek csajozni).


Most kellene, hogy állást keressek. De nem tudom hasznát venni a felhalmozott önbizalmamnak, ugyanis az ellillant. Lesz igy valaha munkám? Ha lenne is, biztosan nem lennék képes helytállni, mert mrá az egyetemen sem voltam képes a nöhiány és a depresszio miatt. Amikor volt a csajom, akkor volt életkedvem, tenni akarásom, éjjel nappal hajtottam magam a tanulásba, megugrott az átlagom is rendesen. De nemi élet, elfogadás nélkül nem érzem magam embernek. Nem vagyok hajlando addig semmit kezdeni az életemmel, amig nem tudok becsajozni! Egész életemben csak erre várok, hogy "JÖJJÖN VALAKI"...de nem jön. Sok mindent megtettem már. Átlag heti 2 lejárás éjszakai szorakozohelykre, rengeteg nö megszolitása, kavarászás velük. Telefonszámok, facebook nevek, smárolások, sötét helyen matatások. Egy lány sem jött velem haza dugni. Sőt még késöbb sem. Teljesen ugy érzem magam, mint aki jár dolgozni, de nem kap fizetést, mert a munkája nem termel kézzelfogható hasznot, habár végigdolgozza a munkaidőt.


Kezdek összeveszni a családdal is. Anyámék torz nevelést adtak. Mai napig kerülik a felelösséget amiért elrontottak. Apám azzal ocsárol, hogy azért vagyok ilyen, mert csak ülök a gép elött, és nem járok társaságba. NEM A F@SZT! Sajnos annyira prüdnek neveltek, hogy nem birom a pofájába orditani, hogy baz dmeg smároltam 30 lánnyal szeptember óta, nekem ne pofázz arról, hogy nem járok társaságba, mert nem minden ugy van ahogy te gondolod köcsög!


Anyámnak meséltem a depressziomról, meg a bajaimról. Csak sirt, aztán el lett temetve a téma ujra évekig.


Mivel ijesszek rájuk? Vágjam fel az ereimet? Ugorjak dunába? vagy csak kérdezzek rá, hogy szeretnétek unokákat boozikáim?


van egy lakásom pesten. Keresztanyámtól kaptam. CSAk annyi lenne a dolgom, hogy fenntartsam magam ott abban a lakásban, és jol képenröhögjem az itthoniakat, hogy már nem szolnak bele a dolgomba. Mitöbb bosszut álljak rajtuk. Hogy sirjanak legalább egyszer ugy mint ahogy én tettem évekig.


De szuper nevelésük ügyesen elvágták minden utamat a normális élettöl. Mert még munkám se lesz. Max valami fusi meló minimálbérért. Álmodohzom itt 150 ezer forintos fizetésröl, ami ugy gondolom még nem is lenne olyan pofátlan a végzettségem miatt, de még ezért is meg kellesz küszködnöm.


2012. júl. 1. 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 A kérdező kommentje:
ja és még az orcádat sem voltál hajlando felvállalni, te überlady.
2012. júl. 1. 20:40
 62/77 A kérdező kommentje:

ja és folytatom.


a legtöbb csaj, akivel kavartam, azzal egész este együtt maradtam, és füztem öket, hogy legyen valami aznap este. De látszott rajtuk, hogy eszük ágában sincs velem dugni, de szorakoztatásomat elfogadják, legalább nem maradnak szégyenben a barátnök előtt, hogy nem volt velük pasi.

2012. júl. 1. 20:42
 63/77 A kérdező kommentje:
ugy látom ezt sem birod elképzelni, hogy velem tényleg nem akarnak szexelni, mert akkor az ilyen irányu lépéseimet elfogadnák. Én képes vagyok otthagyni öket, amennyiben játszák a szüzkur vát. Mert ezt szokták.
2012. júl. 1. 20:46
 64/77 A kérdező kommentje:

[link]


tessék nekem ez már olyan átlag lány, aki nagyon megdobogtatja a szivemet.

2012. júl. 1. 20:56
 65/77 A kérdező kommentje:
érdekes modon mások megtehetik hogy tárgyként nézzenek a nökre, és ezt hangoztassák is, mégis kapkodnak utánuk a lányok.
2012. júl. 1. 21:10
 66/77 anonim ***** válasza:

Te tényleg pszichopata vagy, öreg. Az írásaidból az jön le, hogy egy követelőző, akaratos, gyermeteg, de gyenge és hisztérikus ember vagy, aki nem képes összeomlás nélkül elviselni, ha nem kapja meg azonnal, amit akar. Pont, mint egy hároméves gyerek. A felnőttek között az ilyenekből lesznek azok, akik a végén tehetetlenségükben fognak egy fegyvert, és gyilkolni kezdik az embereket az utcán válogatás nélkül. Próbálj meg kiszállni ebből a mókuskerékből, még mielőtt kárt teszel valakiben.


Még valamit mondok, bár nem kellene segítenem neked. A nőket az vonzza, ha valaki erős. Gyenge ember egy nőnek sem kell. Rólad pedig ordít, hogy olyan gyenge vagy, mint a harmat, olyan mértékben függsz a szüleidtől meg a nőktől, mintha önálló létezésed nem is lenne, és mivel nem kapod meg tőlük, amit szeretnél, ezért teljesen romokban heversz, az önbecsülésed pedig a negatív tartományban van. Próbáld meg megtalálni, ki vagy TE, nők nélkül, kúrás nélkül, a szüleid nélkül, és ha sikerül találnod magadban valamit, a nők meg a szüleid iránti nyüszítésen túl, ami mindenki mástól függetlenül csak a tiéd, akkor lesz némi esélyed az életben, és a nőknél is.

2012. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 A kérdező kommentje:

és vajon te végigszoptad ezt a folyamatot? Vagy csak örülsz, hogy igy alakult az életed, hogy nem kell alapvetö emberi funckiokat felnött korban kifejlesztened magadban.


én azt vártam a csajozástól, hogy fejlödnek a társasági skilljeim, a magabiztosságom, de hát kidobott pénz idö és energia volt honapokig csajozni járni. Ezek után mégis hova forduljak? Vagy mit kezdjek magammal? Ha tudom, hogy akármit kezdek az nem fog eredményt hozni.

2012. júl. 2. 00:13
 68/77 anonim ***** válasza:

ezzel befejeztem, ha boldog akarsz lenni elfogadod, ha nem nem.


Ne a szexre menj, barátnőt akarj találni, tarts ki egy lányért küzdj érte, emlékezz milyen jó volt azzal az egyel, aki neked pont elég volt, felejtsd el, hogy nem vagy elég jó stb, neked csak a személyiségeden kell korrigálnod.

2012. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 A kérdező kommentje:

csak...


de nincs lebontva a dolog olyan szintre, hogy kezembe nyomnak egy napirendet meg olvasnivalót, hogy igy élj és jolesz.


Nem ment a csajozás. Mondjuk most sem megy, de anno azt mondták, hogy nem megy, akkor tessék odamenni lányokhoz, és megmutatni magamat. Na hát én igy is tettem, szépen kitartóan égtem elöször még a dagi, csunya lányoknál is. És eljutottam szépen ide, hogy a sex és köztem egy hatalmas falat fejelgetek. Ezután mégis mit tegyek, ha tudom, hogy nem kellek igazábol a lányoknak?

2012. júl. 2. 01:10
 70/77 anonim ***** válasza:

Ja, én végigszoptam ezt a folyamatot. Már bőven felnőtt voltam, amikor lövésem nem volt még róla, mit kellene mondani egy nőnek. Rengeteget lehet fejlődni, de újjászületni nem lehet, szóval te alighanem soha nem leszel laza, menő csávó. Ez van.


Amúgy ez a PUA-dolog szemmel láthatólag nem jött be neked, szóval ezt hagyd a fenébe. Eleve rossz végén fogtad meg a dolgot. Azt az egy csajt leszámítva te gyakorlatilag még szűz vagy, és mégis arra gyúrsz, hogy nagy tömegben kúrhass meg 10 perc alatt fölszedett csajokat. Ez a legnagyobb tapasztalattal bíró, legalfább csávók asztala, szóval mintha nyomorék lennél, és arra gyúrnál, hogy lefusd a maratont az Olimpián, éspedig most azonnal. Nyilvánvaló, hogy ez a hozzáállás csak kudarcok végtelen sorához vezethet.


Nem akarok neked tanácsot adni, mert szerintem csak kárt fogsz tenni azokban a nőkben, akikkel esetleg összejössz. Mindenesetre kezdetnek próbálj meg EGY nővel összejönni, és nem tíz perc alatt, hanem mondjuk hetek alatt. (Ja, ja, a hogyhívják csávó 2 perc alatt megdug egy jobb nőt. De ki nem szarja le? Te nem a hogyhívják csávó vagy.)


És tedd le azt a rohadt nyelvvizsgát.

2012. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!