Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél egy ilyen pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy ilyen pár éjszakás kalandba feleségként, anyaként?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok, megismerkedtem egy férfivel aki tinikorom egyik bálványa volt, sok kislánnyal együtt én is odavoltam érte.


Ő egyértelműen vonzónak talál, randiztunk is már párszor. Nem vagyok belé szerelmes, de nagyon izgat mint férfi.


Ti mit tennétek? Belefér titokban 1-2 alkalom?


2012. júl. 5. 10:48
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy nem. Tönkre mehet az életem, elveszíthetem a férjem.. Ha igazán szereted a férjed, nem teszed meg.
2012. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
19%

tedd meg!!! csak bánnád ha kihagyod. .

én is alig várom hogy akik nem kaphattak meg fiatal koromban azokkal újra talalkozzak titokban (30F)

2012. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Most írtam volna egy kemény választ, de nem lehet káromkodni a fórumon, úgyhogy legyen elég annyi, hogy ha megteszed, akkor nem vagy normális. Te mit tennél a férjed helyében, ha kiderülne?
2012. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!