Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érezhetném magam jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezhetném magam jobban?

Figyelt kérdés

Helo

Győri srác vagyok és július6.án voltam koncerten.Eléggé be voltam állva...Mikor mentem hazafelé megláttam egy pár prostit.Befizettem magam egy franciára.Rohadtul nem vagyok erre büszke és azóta nagyon rosszul érzem magam.Hogyan érezhetném jobban magam??



2012. júl. 17. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld elfelejteni megtörtént ennyi zárd le. nem tudsz mást csinálni vele.
2012. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen ez elég rossz döntés volt.. csak egyféle képpen tudod lezárni magadban a dolgot, ha szépen lassan elfelejted:(
2012. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajj!! Ebből ne csinálj már ekkora problémát! Nem ártottál senkinek... Nem hallottad még, hogy "fiatalság, bolondság!" :D

Csináltál egy kis (!) bolondságot fiatalként és leszűrted, hogy annyira nem is érdemes prostikkal furulyáztatni... ENNYI.

Nem ártottál senkinek az építő tapasztalat megvan! Nyugodj meg!

2012. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!