Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtegyem vagy ez tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ez tönkre teheti őket?

Figyelt kérdés

az ofimat láttam csókolózni a 16 éves osztály társammal (ofi fiú a másik meg lány)

A tesco mellet elbújva ofi kocsija mellet töttént. ofi 40 éves a legrosszab, hogy a lány a barátnőm volt míg ezt megnem láttam. 1 hete azt mondta szeret most meg ... pedig most iskola sincs, hogy a jobb jegy miatt csinálta volna vagy valami. Fényképet csináltam mert dühös voltam és fel akartam tenni a facebookra de most nem tudom feltegyem e. Ez elfogadott hogy egy tanár meg a diákja osszejön?



2012. aug. 16. 15:54
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Az osztály társaimmal arra jutotunk, hogy új ofit kérünk és, hogy ne menjen tönkre a tanári karierje nem küldjük be az újságba. Az igazgatóval anyám beszélt telefonon de nem hitt neki így mentek neki a képek, még nem válaszolt. A lánnyal még nem beszéltem de biztos útál.
2012. aug. 16. 16:47
 22/38 anonim ***** válasza:
50%
Igazad van, nagyon helyesen viselkedtél, 16 évesen érettebb és egészségessebb vagy, mint itt sok ('felnőtt') válaszoló. Helyesen cselekedtél. A Fb tényleg nem a legjobb ötlet.
2012. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Aki elitél mert az osztály társaimnak elmondtam gondoljon bele még 2 év van hátra a gimiből és ez idő alatt úgy menjek iskolába, hogy tudok kettőjükről de nem mondtam el senkinek és magamban örlődjek ??
2012. aug. 16. 16:51
 24/38 anonim ***** válasza:
pontosan.
2012. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Minden értelmes kommentet köszönök.
2012. aug. 16. 17:08
 26/38 anonim ***** válasza:
Nem, de nem kellett volna elkürtölni. Hármótoknak kellett volna megbeszélni, utána nekik ketten, majd esetleg az igazgatóval. Jó szemét vagy. Remélem, ezek után tényleg senki nem fog benned megbízni. Lehet, hogy most egyetértenek veled a többiek, mert hogy ez most milyen nagy szám, de magukban páran biztos elgondolkodtak, hogy ha lezajlik ez az ügy, inkább nem keresik a társaságod, és nem mondanak neked semmit sem.
2012. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Nálunk a suliban egy lányról terjedt el egy kép, amin az osztálytársával csinálja. Mindkettejüket kirúgták, mert ártanak a suli rossz hírének. Ezt tetted te a barátnőddel, gratulálok. Az, hogy a tanárral mi lesz, kutyát macskát nem érdekli, 40 évesen több esze lehetett volna, de a barátnőd nagyon gyerek még, ő vele jól kicsesztél.


Joguk van hozzá? Mi joguk lenne? Semmi közük hozzá. Jó nagy sz*rkeverő vagy.

2012. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Aki még nem élt át ilyet az nem tudja milyen egy ilyen titkot 16 évesen magadba tartani.
2012. aug. 16. 20:18
 29/38 anonim ***** válasza:
Semmi bűntudatod nincsen? :O
2012. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ennyire lételemed a pletykálás, akkor gratulálok -.-" Lehetett ezt volna szebben is intézni, remélem mindenki rájön, mekkora kavarógép vagy és kiközösítenek. Megérdemelnéd.
2012. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!