Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtegyem vagy ez tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ez tönkre teheti őket?

Figyelt kérdés

az ofimat láttam csókolózni a 16 éves osztály társammal (ofi fiú a másik meg lány)

A tesco mellet elbújva ofi kocsija mellet töttént. ofi 40 éves a legrosszab, hogy a lány a barátnőm volt míg ezt megnem láttam. 1 hete azt mondta szeret most meg ... pedig most iskola sincs, hogy a jobb jegy miatt csinálta volna vagy valami. Fényképet csináltam mert dühös voltam és fel akartam tenni a facebookra de most nem tudom feltegyem e. Ez elfogadott hogy egy tanár meg a diákja osszejön?



2012. aug. 16. 15:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Jajj, aki még nem élt át ilyet, titkot 16 évesen magadban tartani,ó te jó isten, de rossz lehet neked! Remélem, magányosan halsz meg, mert megbízhatatlan, pletykás luvnya vagy.
2012. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Bratilla ***** válasza:
89%
Nagyon rosszul cselekedtél. Én 15 éves vagyok, és sokkal nagyobb titkokat tartottam magamban annál, mint hogy egy osztálytrsam és egy tanárom egymásba szerettek. Miért kellett neked ebbe beleszólnod? Az igazság mindig kiderül, előbb-utóbb biztosan ők is felvállalták volna, én is ismertem egy ilyen párost, ott csak arra vártak, hogy a lány betöltse a 18-at és akkor már mindenki előtt vállalták a kapcsolatot. De komolyan, ez a két ember semmit nem ártott Neked, de most elintézted, hogy a tanár talán soha többé nem kap állást, a lány meg nem mossa le magáról a szégeyent, pedig valószínűleg tényleg szerelmes volt, hisz nyáron nem a jobb jegyért csinálta. Az, hogy vett egy üveg bort, nem bizonyítja, hogy le is feküdt vele, gondolkozz már.. "Dühös voltál" , megáll az ész.. Mire fel? Miért kellett beleütnöd az orrod? Egy kavarügép vagy élvezted, hogy te lehetsz középpontban, de akkor is, egy barátnővel ilyet tenni...
2012. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
miért tennéd közzé?? hány éves vagy?? szánalmas volnál... ha szeretik egymást te így fognád és szétszeded őket... NŐJ FEL.
2012. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőddel ilyet teszel nem lennék az ellenséged...
2012. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
100%
Már bocsi de neked is lehetett volna annyi eszed, hogy az osztálytársaidnak nem mondod el. Tisztába vagy vele, hogy a lányt mennyire megbántottad. Amúgy értem és tudom is, hogy ez így nem jó de attól még a 2 évét nem kellett volna tönkretenned. Amúgy mi lett kirúgták ?
2012. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Új osztályfőnököt kaptunk, ha jól hallottam már fel vettèk egy új iskolábban azt meg remélem, hogy aki itt engem minden sz@rházinak lehordott majd a gyerekével összeáll és boldog lesz, hogy milyen jó embert talált magának mondjuk igaz, hogy most együtt élnek mert mikor a csaj szülei megtudták kitagadták.
2012. aug. 21. 21:28
 37/38 anonim ***** válasza:
Na, akkor igazán mindegy, nem jutottál sokra.
2012. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Semmi közöd hozzá, nem látsz bele más kapcsolataiba, ítélkezni lehet mindenki felett, csak egyszer nehogy te is ítélve legyél más ok miatt! Szégyeld magad te naaagy igazságosztó, remélem viszsakapod ezt az élettől.


Végülis összejöttek és együtt élnek, akkor mi a problémád?

2012. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!