Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtegyem vagy ez tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ez tönkre teheti őket?

Figyelt kérdés

az ofimat láttam csókolózni a 16 éves osztály társammal (ofi fiú a másik meg lány)

A tesco mellet elbújva ofi kocsija mellet töttént. ofi 40 éves a legrosszab, hogy a lány a barátnőm volt míg ezt megnem láttam. 1 hete azt mondta szeret most meg ... pedig most iskola sincs, hogy a jobb jegy miatt csinálta volna vagy valami. Fényképet csináltam mert dühös voltam és fel akartam tenni a facebookra de most nem tudom feltegyem e. Ez elfogadott hogy egy tanár meg a diákja osszejön?



2012. aug. 16. 15:54
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

utolsó ez nem vicc.

beszéltem a szüleimmel és apám szerint ki kell rúgatni de mivel a lány 16 ez jogilag nem bűn cslekmény.

Anyám szerint nincs jogunk 2 ember életét tönkre tenni de az osztály társaimnak elküldtem a képeket mert nekik joguk van ezt tudniuk.

2012. aug. 16. 16:25
 12/38 A kérdező kommentje:
vagyis utolsó előtti*
2012. aug. 16. 16:27
 13/38 anonim ***** válasza:
0%
Fel kell jelenteni. 16 éves még kiskorú, akkor is ha a törvény nem védi eléggé. Az igazgatón múlik, mennyire gerinces ember, jó esetben kirúgja a tanárt. A lánnyal akármi lesz, jobban jár, ha botrányt csináltok...
2012. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy hülyeséget csináltál. Ki fogják utálni a lányt az osztályból, pedig csak egy naiv, éretlen 16 éves. Itt a 40 éves férfi a gáz, aki összejött vele, neki kellett volna több esze legyen.


Én a helyedben a képpel az ofőhöz mentem volna, és zsaroltam volna, hogy vagy békén hagyja a leányzót, vagy viszed a képet az igazgatóhoz, netre, akárhova.


Lehet, hogy én vagyok a hülye, de én a lányt sajnálom, a férfit pedig mélyen megvetem.

2012. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
50%
Jaj, de hülye válaszok, gondolom sok itt a kis tini. 16 éves még GYEREK, gyermeki lélekkel megáldva. Egy 40 éves faszitól jót ne járjon az életben, mert full személyiségzavaros, ha kiscsajokra bukik.
2012. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
botrányt nem szeretnék olyat , hogy kijönnek a tv-sek. Igazgatónak a szüleim elmondják de jóban van a tanárral szóval nem hiszem, hogy kirúgha .
2012. aug. 16. 16:31
 17/38 anonim ***** válasza:
74%
Szép kis barátnő vagy. Remélem sem ő, sem a közös barátaitok nem fognak veled szóba állni. Inkább vele kellett volna diszkréten megbeszélned, illetve a tanárral.
2012. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
50%

Az igazgatót is csak meg lehet fogni valamivel...gondolom az iskola jó hírét ő is védené, persze, de még rosszabb lehet, ha az derül ki, hogy tudott róla, mert akkor az ő egzisztenciája is oda...

Sajnos a kamaszokat nem védi a törvény az ilyen beteg emberektől, ha a 16 éves is belemegy...csak azt nem veszik a jogalkotók számításba, hogy nagyon könnyű egy gyereket elcsábítani. Ilyet egészséges lélekkel rendelkező felnőtt ember nem tesz.

2012. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
17-es, egyetértek.
2012. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
75%

Joguk van tudni? Mire fel? Neked még lefényképezni sincs jogod őket, tudtad? Ahhoz, hogy valakit lefényképezz kell ám az engedélye, de még az sem jelenti azt, hogy a képek bárminemű felhasználásához hozzájárulnak.


Aki meg itt feljelentésről írogat. Én esküszöm nem fogom fel, de ennyire hülyék a magyarok? 1978 óta 14 éves kor felett azzal dugsz akivel akarsz! NINCS MIÉRT FELJELENTÉST TENNI! Hogy 1978 előtt, hogy volt szabályozva azt nem tudom, de gyanítom, akkor se volt szigorúbb a törvény.


Azért mert ti úgy gondoljátok, hogy fú 18 éves kor alatt nem illendő dugni, meg beteges egy 40éves pasi és egy 16 éves lány szexuális kapcsolata, attól még a törvény szövege nem változik meg és nem kell csodálkozni, ha berobogtok feljelentést tenni, akkor kiröhögnek.


Amúgy kérdező, lehet egy-két hétig te leszel a sztár, hogy micsoda pletykát közvetítettél a népnek, de megnyugodhatsz az egész osztályod úgy fog hozzád állni innentől kezdve, hogy benned nem lehet megbízni, kétszínű vagy és bármire képes vagy azok ellen, akik neked nem is ártottak, de te úgy érzed neked mindenhez közöd van.

2012. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!