Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom (15) pettingelni akar velem (14) de én még nem állok rá készen, ő viszont nem tud várni?

Figyelt kérdés

Ő megmondta, hogy kár, hogy megismert, mert ő nem tud várni 1-2 évet a pettingig, mert szerinte neki késői lenne 17 évesen az első petting. De én meg nem érzem magam arra készen, hogy simogasson/szexuálisan izgasson a barátom!!!

Ő meg nagyon elkeseredett, mikor mondtam, hogy 15-16 éves korom előtt szexuálisan nem fogom magam átadni neki...olyanokat a fejemhez vágott, hogy kár, hogy megismert meg ilyenek...

Nem (csak) a szexre kellek, mert voltak már olyan megnyilvánulásai, amik ezt bizonyították, a szex az csak egy plusz igénye...

14 éves lány vagyok, barátom 15 éves


2012. aug. 23. 12:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
*az egész világot
2012. aug. 23. 12:12
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Hülye a barátod, hogy ilyet mond! Ilyet mondani bunkóság, hogy legyél rá is tekintettel. Ha neki igénye van erre, akkor keressen mást, és ne téged erőltessen. Majd lesz egy normálisabb, aki tud téged szeretni! 6os voltam
2012. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :))
2012. aug. 23. 12:17
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

Velem pont hasonló helyzet történt, ugyanez volt anno.... én 14 voltam ő 15, állandóan mondta hogy pettingeljünk. Mondtam neki hogy még fiatalnak érzem hozzá magam, végül mondta hogy ha szeretem akkor megteszek érte. Én hülye voltam és megtettem...Azóta már rájöttem hogy milyen hülye voltam akkor, és nagyon megbántam ami történt...azóta viszont van egy barátom aki szeret, már 2 hónapja járunk és egyszer sem mondta még, hogy feküdjünk le, mert tudja, hogy várni szeretnék vele. Szerintem téged is kihasznál a fiú.... Hagyd a francba, nehogy elkövesd azt a hibát mint én régen.:SS

18/L

2012. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

naiv naiv kislányka :) figyu én meg már a házunkat tervezem, milyen ablakokat szeretnél? legyenek stukkók? esetleg egy kis puttó szobrocska kerti tóval?


tudod van aki lehozza a csillagokat az égről, van aki meg lehazudja.... az hogy veled "tervezi" a körutat még nem jelent semmit... láttod hogy kiakadt azon mert nem akarsz pettinget vele, mert hogy csak magadra gondolsz.... mert ő nem csak magára gondol amikor rádakarja erőszakolni a pettinget?

2012. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

ő azt mondta, hogy cserébe, amiért tervezi ez(eke)t a túrákat, megadhatnám neki azt, hogy a kérését teljesítem, ergo pettingelünk...

de ez meg zsarolás...

2012. aug. 23. 12:20
 17/28 anonim ***** válasza:

Az én volt barátom 21 évesen csinálta először (akkor is csókolózott először!). Ő csak 15 és nem tud várni, hova siet annyira? Mit hisz, hogy ettől lesz menőbb vagy hogy gondolja? Nem értem ezt a sürgetést, de azt sem fogom sosem amikor egy 16 évestől hallom azt: nem bír meglenni egyedül, neki kell valaki mindenképp, mert nem bír meglenni szex nélkül sem!

Kinek kell ilyen?


Mondd neki: "Ha nem tudsz várni, nem kell várni! Szabad vagy, mehetsz. Remélem találsz olyat, aki kielégíti minden igényed! Szia!"


Még egy megjegyzés, ha szeretne, nem mondana olyat amit: "kár, hogy megismertelek". Ne légy ennyire naiv!

2012. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"ő azt mondta, hogy cserébe, amiért tervezi ez(eke)t a túrákat, megadhatnám neki azt, hogy a kérését teljesítem, ergo pettingelünk... "


ok. meséld el neki, hogy hogy fognád meg, mit csinálnál vele... és maradjatok ennyiben.

hagyd a fenébe. lukra hajt.

2012. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
miértis? válasza a helyes énis ezt irtam volna... akkor meséld el neki hogy hogy csinálnád amiért tervezi a dolgokat... :) látod látod, nem szeret csak dugni akar
2012. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Zsarolás hát, sőt, ha ezt még el is hiszed neki, akkor meg is etetett téged, aztán utána meg úgy ott hagy, hogy hírem sem marad! Ne csinálj hülyeséget! 12 voltam
2012. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!