Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom (15) pettingelni akar velem (14) de én még nem állok rá készen, ő viszont nem tud várni?

Figyelt kérdés

Ő megmondta, hogy kár, hogy megismert, mert ő nem tud várni 1-2 évet a pettingig, mert szerinte neki késői lenne 17 évesen az első petting. De én meg nem érzem magam arra készen, hogy simogasson/szexuálisan izgasson a barátom!!!

Ő meg nagyon elkeseredett, mikor mondtam, hogy 15-16 éves korom előtt szexuálisan nem fogom magam átadni neki...olyanokat a fejemhez vágott, hogy kár, hogy megismert meg ilyenek...

Nem (csak) a szexre kellek, mert voltak már olyan megnyilvánulásai, amik ezt bizonyították, a szex az csak egy plusz igénye...

14 éves lány vagyok, barátom 15 éves


2012. aug. 23. 12:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!
2012. aug. 23. 12:52
 22/28 anonim ***** válasza:
69%

"olyanokat a fejemhez vágott, hogy kár, hogy megismert meg ilyenek"

hát ebből pont az van h csak szexet akar.. itt derül ki, a többit meg simán bekamuzza, de ezzel lebukott.. ha szeret akkor vár és egyáltalán én pl örülnék a helyében ha átölelhetnélek és az bőven elég lenne minek elsietni a dolgokat? gondolom ő már nem szűz mert sok csaj bevehette neki a dumáit.

2012. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
amúgy 20 vagyok és szűz :) mondjuk pettingeltem már:$ de nem erőltettem a lány volt perverz :D
2012. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem egyezz bele. És mikor elővette a farkát, szépen gyanútlanul adsz oda egy könyököst/öklöst. Azt hiszem egy darabig elmegy a kedve a pettingtől:D
2012. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

oké, köszi a válaszokat!

hááát, majd meglátom...

viszont valahogy annyira nehéz szakítani...

pedig mostanában nem is beszéltünk a szexről, ez kb. 1 hónapja volt. lehet, hgy azüta megváltozott??!! (mert akkor adtam neki egy jó kis fejmosást, hogy miért sietteti ennyire a szexet)

2012. aug. 23. 14:25
 26/28 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a tini srácok nagy része csak a farkával van elfoglalva onnantól hogy rájön mit kell csinálni.Nagy része,nem az összes.Viszont ha ő "azt mondta, hogy ne csak magamra gondoljak, hanem legyek tekintettel rá is" akkor bizony az első kategóriába tartozik.Jogos hogy még nem szeretnéd,sőt becsülendő,főleg amellett hogy az ember miket olvas általános iskolás kislányoktól itt nap mint nap.

Keress egy jó fej srácot aki megért,nem követelőzik és tiszteletben tartja a döntésed,biztos vagyok benne hogy ilyenek is vannak.

2012. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, pl én is olyan vagyok, meg azért ismerek 1-2 fiút aki hasonló mint én :)
2012. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
jaj husikám ne legyél ennyire naiv... nem változik :D azóta nyilván már más kiscsajnak is csapja a szelet, hátha az összejön, csak nem tudsz róla
2012. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!