Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha beszélni sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Mit csináljak ha beszélni sem akar már velem az aki mindennél fontosabb?

Figyelt kérdés
Élni sincs kedvem... Nem szeretnék mást, úgysem pótolhatná senki. Nélküle nem lehetek boldog soha.
2012. aug. 28. 15:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Magyarul van még más nő is rajta kívül. Lehet, hogy szebb, kedvesebb, okosabb, viccesebbnek is tart, jobb az ágyban stb. De sose fogod megtudni ha nem próbálod meg túltenni magad a korábbi csalódásokon. Nem lehet a múltban élni.
2012. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
És? A többi íz között lehet hogy lesz olyan ami a kedvenced lesz
2012. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Csak úgy lehetek boldog ha része az életemnek. Mindenki más csak pótlék, árnyékába sem léphet soha senki...
2012. aug. 28. 16:16
 14/33 anonim ***** válasza:
86%

A szerelmi bánat már csak ilyen.

Ne keresd, ne gondolj rá, kösd le magad valamivel. Nehéz, de majd átlépsz egy határt, ami után minden nappal egyre könnyebb lesz.

Rengeteg ember van a világon, nem szabad egynél leragadni, ha az nem viszonozza az érzéseidet.

2012. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Miért nem ragadnék le ha ő életem értelme és senki és semmi nem érdekel, egyedül ő.
2012. aug. 28. 16:30
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt írod, hogy beszélni sem akar veled. Ebből azt veszem ki, hogy nem tartjátok a kapcsolatot, csak te vágyakozol, sóvárogsz utána. Igazam van?


Ha igen, akkor beláthatnád, hogy az, hogy leragadsz nála, egyáltalán nem célravezető. Tehát ezért kéne letenned róla. Szerintem ez logikus.

2012. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mi a célravezető, kizárólag azért élek, hogy később beszéljünk. Semmi más nem érdekel.
2012. aug. 28. 16:42
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért tetted fel ezt a kérdést?
2012. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Jó kérdés. xD Talán hátha mond olyat valaki amitől jobb kedvem lesz. Csak egy halvány reménysugár kellene, hogy beszélhetünk egyszer valamikor akárhány év múlva és ne csak én akarjam. :/

Ne abban a tudatban kelljen élnem, hogy el van cseszve az egész életem mert nélküle kell élnem.

2012. aug. 28. 17:04
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hogy pontosan mi volt köztetek, meg mi történt, de az emberek változnak az évek során. Ezért nem is lehet semmit sem nagyobb távlatokban előre látni, esetleg csak tippelni, becsülni. Szóval remény mindig van, hogy a jövőben összefusson az ember azzal, akire vágyik, de ez csak az egyik oldal. Ha nem akar veled beszélni, akkor valószínűsíthető, hogy ő nem vágyik rád, és megvan nélküled. Tehát hiába találkoztok is majd, azon kívül, hogy felkavar nem fog sok minden változni. Aztán ki tudja... Szerintem megvan az oka annak, ha valaki kilép az életünkből, és ebbe nem kell semmiféle misztikus sorsszerűséget vagy karmát meg akármit látni.

Nem tudom mennyi idős vagy, de ~17-nek tippellek, és hidd el, hogy felesleges olyanra éveket pazarolni (főleg ebben a korban), akit nem érdekelsz. Ilyen helyzetekben általában csak az egó sír, hogy visszautasították, de idővel lenyugszik, és akkor majd rájössz, hogy hülye voltál.

Remélem segítettem.

2012. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!