Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha beszélni sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Mit csináljak ha beszélni sem akar már velem az aki mindennél fontosabb?

Figyelt kérdés
Élni sincs kedvem... Nem szeretnék mást, úgysem pótolhatná senki. Nélküle nem lehetek boldog soha.
2012. aug. 28. 15:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
79%
Tökmindegy, ha két oldalnyi hasznos választ sem fogtál fel. Én sem hiszem, hogy ok nélkül néz levegőnek, vagy hogy rólad, a te tönkretételedről szólna az élete.
2012. szept. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Erre nem lehet mást mondani.


Ez nem szerelem, hanem függőség.

2012. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 MadameViciouse ***** válasza:

Engem megijesztenél és rohannék minél messzebb tőled.Na jó ha pasi lennék valószínűleg nem a szó szoros értelmében.:D

De tényleg.Ez már megszállottság.

Annyira belebeszélted az agyadba,hogy szereted és nem létezik más,hogy ha így folytatod tényleg megölöd magad.

Nem szabad rá gondolni,foglald el magad,ha kell iszogass a haverokkal,zabálj egy rakat csokit,ismerkedj más fiúkkal.

Nem azt mondom,hogy rögtön pasizz be,de hátha meglátsz másban is valami vonzót.Most biztos lehetetlennek tűnik,de nem az.

A hülye hormonjaid készítenek ki,ne engedj nekik:D

Barátnőm is halálosan szerelmes volt egy évig egy fiúba akivel nem lehettek együtt.Iszogattunk,csokizgattunk,kibeszélte magát és a nyár alatt sikerült kivernie a fejéből.

De Ő akarta is.Ha nem akarod úgysem megy.

22l

2012. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!