Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha beszélni sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Mit csináljak ha beszélni sem akar már velem az aki mindennél fontosabb?

Figyelt kérdés
Élni sincs kedvem... Nem szeretnék mást, úgysem pótolhatná senki. Nélküle nem lehetek boldog soha.
2012. aug. 28. 15:53
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

De ez hogy lehetséges, hogy ő tud nélkülem élni? Hogy lehetek ennyire felesleges és hogy lehet ennyire érzéketlen? Ő csak azért léphetett ki az életemből, hogy totálisan tönkretegyem magam. 21 vagyok. Nem, nem felesleges! Egy életen át várnék rá, miatta élek! Olyan fontos számomra mint a légvétel, erre nélkülöznöm kell. :'( Igaz, hogy minél jobban érezteti, hogy nincs szüksége rám annál jobban meg akarok halni és nincs értelme az életemnek nélküle!

Nekem senki más nem kell és semmi az élettől, csakis ő! Ő a mindenem!

2012. aug. 28. 17:28
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lehetséges, hogy ő nem viszonozza az érzelmeidet. Egy párkapcsolat vagy akármilyen kapcsolat két emberről szól, nem pedig csak egyről. Hiába vagy oda érte, ha ő nincs érted. Van ilyen, sokunk átesett rajta, én pl. nem is csak egyszer. Azért tippeltelek fiatalabbnak, mert általában 20 éves korában már tisztában van ezekkel az ember.

Úgy érzem, hogy neked hiába mondunk most mást, bele vagy bolondulva, és megint csak ott tartunk, hogy felesleges volt ez a kérdés, ha ennyire megszállottja vagy annak a pasinak. Nem fogadsz el tanácsokat.

2012. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
3 lehetőség van, vagy amnéziás leszek valahogy vagy csokival és piával túlélhető az élet vagy lesz rám igénye.
2012. aug. 28. 17:39
 24/33 A kérdező kommentje:
Lelkem az övé, csak az övé lehetek. Senki másnak nincs joga szeretni. Ha vele nem lehetek boldog, senki más sem kell. Képtelen lennék mást szeretni, csak kihasználnám meg kizárólag azért kéne mert vele nem lehet.
2012. aug. 28. 18:18
 25/33 aszomszedneni ***** válasza:
83%
önsajnáltató kis h*lye liba vagy ! egyél csokit piával .
2012. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a hasznos, empatikus válaszod. -.-
2012. aug. 28. 21:53
 27/33 aszomszedneni ***** válasza:
80%
neked kell a motiváció , akkor hova akarsz empátiát ? az empátia a gyengékre jellemző , gyengeséggel meg csak maradsz egy "önsajnáltató kis h*lye liba"
2012. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Te meg maradsz egy otromba tuskó.
2012. aug. 30. 21:32
 29/33 aszomszedneni ***** válasza:
80%
igen, meglehet, viszont én jól érzem magam , te meg nem :D
2012. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Viszont én lepontozhatlak. ;D
2012. szept. 1. 23:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!