Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondol anyukám leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondol anyukám leszbikusnak? 14/L

Figyelt kérdés

Szóval kezdjük ott hogy sose voltam lányos,mindig is inkább fiúsabban öltözködtem tavaly nyarat kivéve akkor kicsit nőiesebb lettem de rájöttem hogy nem illik hozzám,tehát újra kicsit fiúsabb lettem és őt ez rettentően zavarja.Állandóan hisztizik,hogy ez nekem nem áll jól és hogy nézek ki benne meg hasonlók..Nem tudom vele megértetni hogy nekem ez tetszik,ebben találom meg önmagamat.Azt mondta így sosem lesz barátom,és egy fiúnak sem fogok kelleni. Pedig annyira nem vagyok fiús...Cicanadrágot is hordok,és azért nem nyakzáras pólóim vannak.És azt is mondta,hogy biztos azért akarok ill.azért öltözök ért mert :

1) Hogy őt idegsítesm ezzel (???????:|)

2)Mert fiúnak képzelem magam,illetve azzá szeretnék válni

3) Leszbikus vagyok.


De miért?! Nekem ez annyira rosszul esik.Nem tudom hogyan értessem meg vele hogy nem így van! Én ez vagyok..Miért fáj neki ??



2012. aug. 30. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is fiúsabban öltözködöm, van egy-két csajosabb ruha darabom, de ez van. Nekem nem tetszenek a rózsaszín ritkító ruhák.

Anyám régen nyagatott, hogy miért választok folyton fiúknak való cipőket/ruhákat -mostanában viszont fel se hozza, már nem zavarja annyira, megértette, hogy ez van. (Engem soha nem hívott leszbikusnak- de az irónia az, hogy még igaz is lenne.).

2012. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is elég fiúsan öltözködöm, anyukám még sem mondta rám, hogy leszbi vagyok :/ Elég rossz lehet, ha már a saját anyukád ilyeneket gondol ><

15L És néha fogalmam sincs, hogy most mi van velem... :D

2012. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát nem semmi... - Sajnálom, hogy ez van nálatok, - azt hiszem nagyon nehéz lehet neked, és anyukádnak is. - Bárcsak ismerném, és beszélgethetnék vele, mert félő hogy így meg fogja ez a viszály mérgezni a kapcsolatotokat.

Nagyon fájdalmas lehet neked, hogy azt hiszi hazudsz neki, és hogy gyanakszik, hogy nem bízik benned, és hiszi el, amit megosztasz vele az életedből. - Ezért valószínűleg ezen az se segít, ha barátod lesz. - Ami viszont szintén biztos, hogy nagyon szerethet téged, ha ennyire kétségbeesetten félt. - Na nem mintha lenne mitől, de valószínűleg van egy rakás téves információja a melegekről, ami miatt retteg, hogy te is az leszel.


Ha gondolod, nagyon szívesen megpróbálok segíteni neki, ill. nektek. - Ha gondolod, írj privit.


Addig is azt javasolnám, próbálj meg vele nyugodt hangnemben, de igazán őszintén beszélgetni. - És úgy ahogy ezt itt leírtad, elmondani neki is, hogy tudod, hogy szeret, és te is őt, de mennyire nagyon szarul esik ez neked. - És hogy nem tudod miért nem hiszi el, hogy egyszerűen te csak így érzed jól magad.- Ha mersz neki az érzéseidről beszélni, talán előbb elhiszi, hogy őszinte vagy vele, és lenyugszik.


Kitartás Drága! - Remélem hamarosan rendeződni fog a kapcsolatotok! - És ha bármiben segíthetek, csak írj nyugodtan! :)


M.

2013. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!