Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, aki közületek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki közületek nem szőrteleníti a popsiját, az miért nem teszi?

Figyelt kérdés
Esküszöm ennél kiábrándítóbb nincs is, amikor odakerül a dolog, és ott szőrös a leányzó. Ilyenkor ki tudnék futni a világból...

2012. szept. 3. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
78%

De komolyan nem értem a problémád. Ha olyan lánnyal akadsz össze, akkor mondd meg neki, hogy szedje le és kész.

A többi lánynak meg mi a francért kellene úgy tennie, ahogy neked tetszik?

2012. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:

Minek megyek arra?:)

Jesszusom. Talán úgy kellett volna feltennem a kérdést, hogy olyanok válaszát várom, akik évek óta aktív szexuális életet élnek.

A hátsó pózok közben elég nehéz nem arra járni.

2012. szept. 3. 20:36
 13/64 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy így írtam le a válaszomat, még nem kell lenézni és lekicsinyítened, hogy "jesszusom...". Nyílván, ha hátulról csinálod, nem tömöd a fejed a seggébe, azon a pár szőrszálon meg nem értem, hogy lehet így fennakadni. Eleve már azt sem értem, hogy ki az a szerencsétlen, aki képes összeállni egy ilyen emberrel... Nemhogy a 20-as évek, de még a 10 éves korosztály sem látszik rajtad a kérdésed és válaszaid után.
2012. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
52%

69-nél balesetet okozhat ha a férfinak hosszú az orrszőre még összegabalyodnak aztán valami ilyen lesz :)))

[link]

2012. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
13%
Most komolyan lányok nem érzitek, hogy sántít a dolog. Leszeded a punit mondjuk leszállópálya fazonra, alatta csupasz aztán ánusztól megint őserdő. Engem is kiakaszt az ilyen. Akkor már inkább az egész legyen szőrős mert így kiba.szott hülyén néz ki.
2012. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
71%
Miért, ki mondta, hogy csupaszra borotváljuk a puncinkat?
2012. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
59%
15 és te borotválod? már nem azért ennyi erővel a csupasz farok után is undorító a szőrös segg
2012. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
25%
15 vagyok, ha már ennyire kíváncsi vagy rá nem borotválom hanem géppel normálisan rövidre vágom.
2012. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:
Lehet nem velem van a hiba, igaz nem végeztem reprezentatív felmérést, de az eddigi tapasztalataim alapján, az összes partnereim közül csak egynek volt szignifikáns mennyiségű a popsiján a szőr, a legutolsónak. Ez nagyjából 10-ből 1-et jelent, kedves felháborodott szőrös lányok... ;)
2012. szept. 3. 21:33
 20/64 anonim ***** válasza:
67%

Álljunk meg egy pillanatra!


A popsiján vagy konkrétan a luk körül? :)


Ha a popsiján nem csak pihés, szőke, alig látható, hanem sötét, durva szőrszálak vannak... az utalhat hormonproblémára.


A luk körül viszont teljesen normális, hogy nő. Ugyanannyira természetes, mint elől.

2012. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!