Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, aki közületek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki közületek nem szőrteleníti a popsiját, az miért nem teszi?

Figyelt kérdés
Esküszöm ennél kiábrándítóbb nincs is, amikor odakerül a dolog, és ott szőrös a leányzó. Ilyenkor ki tudnék futni a világból...

2012. szept. 3. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező! Ha ennyire követelődzöl a nőktől hogy vágják le ott is a feneküknél a szőrt, akkor te leszoktad vágni ha pl. a barátnőd megkér rá? Mert szerintem elég rossz egy dolog, főleg ha azt mondaná hogy gyantázd le.. Szóval ha a válaszod nem, onnantól kezdve kettős mércéről beszélünk.. Ha az én barátnőm kérné hogy borotváljam a seggemnél a szőrt, én arra nemet mondok. De a farkam körül levágom.

22/F

Ui.:Ha szeretsz egy lányt, akkor ő minden körülmények között is megfelel neked.

2012. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%

Énis levágom bár nemvárja el a párom sőt ilyen még eszébe se jutott hogy szóvátegye.


19/L

2012. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
61%

Mert te sem gyantáztatod a heréidet. Amint megtörtént, én is leszőrtelenítem a fenekem.


24/N

2012. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
39%
Párom gyantázza a heréit, fenekét meg borotválja. Így én is az enyémet.
2012. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
82%
előljáróban közölném, én leszedem onnan a szőrt! De basszus, hogy ennyire kiakadni ezen. Amúgy tegyem hozzá, én csupán saját magam miatt csinálom, még soha egyetlen partnerem sem kárált miatta, hogy van, avagy sem szőr a popólyukamnál...szóval fiúk, easy van...
2012. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
76%

Nekem pl. nincs kettős értékrendem. Volt barátnőm szépen szőrtelenítette magát (fenekén is), és megkérdeztem, hogy neki mi az igénye, hogy tetszene neki. Megkért, hogy én is takarítsam le magam, úgyhogy megtettem. Nem várom el tőle azt, amit én magam nem tennék meg.

Jól felfújtátok ezt az apró dolgot, úgy beszéltek a popóborotválásról, mintha valami irtózatosan fájdalmas és emberfeletti ügyességet kívánó nehézség lenne.

2012. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
36%
Ne aggódj, kedves utolsó, a női nem egy jól bevált szokása a hiszti és a sírás, nehogy véletlenül megsértsék nemi önérzetében, ezért egy kis dolgot is ötszörösére fújnak, mert még a végén hímsovinizmus lesz belőle...21/L
2012. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
45%
A megoldás egyszerű: fölé kell guggolni egy tükörnek úgy jól látszik, és krémmel leszedni! Így nem vágod meg magad, és biztosan lejön minden, és nem is olyan bökősen nő vissza, mintha simán borotválod. A krémmel pedig óvatosan kell kenni: ahol már vékony a bőr oda ne, csak tényleg problémás területekre. Hajrá! 21/L
2012. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
44%
a kommentekt olvasva tátva maradt a szám...lányok (már aki)! szegény fiúcskákat, akik itt stresszelnek a farkuk formája miatt meg a méretek miatt...ti pedig többnyire lekicsinyítő válaszokat adtok nekik (pl. "a lefelé görbül szinte semmiresem jo", meg "szeretem ha kitőltenek belülről")...szerintem szégyeljétek magatokat! Azok a srácok nem tehetnek rola, így születtek...de ti pedig nem szőrös seggel! és arra nem vagytok képesek, h azt a kis területet leborotváljátok (tisztelet a kivételnek)...tudományosan bebizonyított tény, h a fiúknak nagyon fontos/izgato látvány !!! pl. cicik/fenék/lábak...és rohattul lehangolo tudd lenni az, ha hátulrol menne a dolog lenéznék és egy burjázo oázis kacsintna vissza...sokan közületek fel van háborodva, ha egy pasin ott a honaljkutya meg ha nagyon szőrös a mellkasa...ti pedig letudjátok annyival, h "nem fogok bénázni, meg a pasimnak nem zavaro mert nem mondta"...nem mondta, mert tapintatos, nem akar megbántani titeket...de most komolyan képzeljétek már el, h felvesztek egy tangát és mellette kikandikálnak a kis szőrszálak...hát fúúú! az olyan, mint a fiúkon a fecske és a szőrszálak kilognak alola...én borotválom mert tekintettel vagyok a párom izlésére (sohasem mondta nekem, h borotváljam...én nem akarom, h orálnál rosszul éreze magát vagy szúrja sex k0zben...elől simára...hátul pedig visszavágom nagyon rövidre, h szinte nem is láthato)...lányok szoktak azzal érvelni fiú választáskor,h "fontos, h adjon magára" ...hát ez visszafelé is igaz !!! A hivők sem mennek be olyan templomba ami elhanyagolt és romosan tengődik...
2012. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
67%

39!


Nem kandikál az ki sehol. Nem hordok tangát. Fúj!


Ízlések és pofonok.

Hogy az intim területeket ki hogyan, vagy hogyan nem szőrteleníti, az jobb esetben csak két emberre tartozik.

2012. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!