Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, aki közületek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki közületek nem szőrteleníti a popsiját, az miért nem teszi?

Figyelt kérdés
Esküszöm ennél kiábrándítóbb nincs is, amikor odakerül a dolog, és ott szőrös a leányzó. Ilyenkor ki tudnék futni a világból...

2012. szept. 3. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:

szövegértés az mennyire megy, kedves utolsó előtti válaszoló? nem igazán, ugye? :)


ki beszélt itt arról, hogy változtat a szőrtelenítés a hormon-háztartáson? csupán megjegyeztem - mint a női, férfi különbségekre való kitérés gyanánt - érdekességképp, hogy nagy különbségek lehetnek odalent. nem mondtam újat, ugye? :)

a lényeg itt még mindig azokon van, akiknek szőrös, és nem szedetik le. bár az is sok mindent elárul, hogy a kozmetikus általi gyantáztatás nálad kimeríti a "mindenki látja a seggét" dolgot. jesszus, hülye vagy. már bocs :D

2012. szept. 7. 16:09
 52/64 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor ki tudnék futni a világból..."


Hát FUSS! Nem állítalak meg! :)


A kérdésre pedig:

nem szedem le, mivel máshol is meghagyom.


A rövidre trimmelt változat híve vagyok.

2012. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%

"A szőr mennyisége pedig nagyban nőiességről, a megfelelő hormon-háztartásról is sokat elárul. Nekem pedig nőies nő kell, és megfelelő hormon-háztartással rendelkező nőtől kell gyerek is, nem pedig egy szőrmóktól. Remélem nem tiportam nagyon a szőrös fenekű csajok lelkébe :("


És ha minden nő leszedi a seggéről szőrt, mégis honnan a b.dös f.szból tudod, hogy alapból milyen?


Magadnak mondasz ellent...

2012. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
86%

Arról nem is beszélve, hogy hormonoktól függetlenül erősödik a szőr a gyantázástól borotválástól.

Különben meg: Fuss, nekem nem fogsz hiányozni.


24/N

2012. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
28%
Tiszta Majmok bolygója érzésem kezd lenni ezzel a sok szőrös seggű leányzóval akik még ragaszkodnak is hozzá :)))))
2012. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:

még mindig nem mondtam ellent sehol magamnak, csak a fejedben élnek ilyen tévképzetek, sajnos ez ellen nem tudok mit tenni!

---

tévhit a borotvától/gyantától erősödő szőr. nézz csak utána ;)

remélem ezzel az információval se romboltam le a kis álomvilágod.

2012. szept. 7. 18:18
 57/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy a szövegértés nem megy, de még az se tűnik fel neked, hogy nem egy ember válaszolgat neked.


Ha mindenki szembejön veled az utcán, érdemes lenne sávot váltanod! ;)

2012. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
85%

El kell hogy keserítselek, nem szőrös a se.ggem.


De az ilyen tapló barmoktól, mint a kérdező, meg a majmokbolygójás válaszoló, a hideg kiráz.


24/N

2012. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz bakker?

Azt írtad, hogy te olyan nőt akarsz, aki hormonálisan rendben van, azaz ALAPBÓL nem túl szőrös.

Ha mindenki a kedved szerint szőrtelen lesz (mert leszőrteleníti), akkor mégis hogy tudod majd kiválasztani a genetikailag kedvező személyt?

2012. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
39%
szerintem a "majmok bolygosás" válaszolo rátapintott a lényegre...nem az zavar minket fiúkat,h a lányokon is nő szőr...nem az a baj, hanem hogy annyira ragaszkodtok hozzá...mentegetozkodtok itt mikozben ti is tudjátok,h nem lehetetlen leszedni azt a pár szőrszálat...és attol még h elmondom a véleményem errol az egész szőrös storyrol, attol még nem nyúlkálok a bugyidban...ez egy anonym oldal ahol mindenki őszintén elmondhatja a véleményét...szerintem ezt fel lehet fogni építo kritikaként is...miben kell kicsit változtatni ha kedveskedni akartok a párotoknak...ja és volt itt olyan is, h "a pasim még nem panaszkodott miatta"...erre csak azt mondanám, h borotváld egy ideig és ha hiányolni fogja a pasitok a szőrszálacskákat és szová is teszi...akkor simán haggyátok meg, mert neki ez bejon...máskülönben arrivederci szőrszálak :D
2012. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!