Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, aki közületek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki közületek nem szőrteleníti a popsiját, az miért nem teszi?

Figyelt kérdés
Esküszöm ennél kiábrándítóbb nincs is, amikor odakerül a dolog, és ott szőrös a leányzó. Ilyenkor ki tudnék futni a világból...

2012. szept. 3. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 atilis ***** válasza:
79%
De szőrszál hasogatók vagytok.
2012. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:

7. vagyok


Én nem vagyok felháborodva, csak megkérdeztem, hogy miért gondolod így a dolgokat. Aztán kérdeztél, én pedig válaszoltam. :)

2012. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz ott borotválni, nehéz elérni, megvágom magam, nem is jön le rendesen. Gyantázni még nehezebb, mert nem tudod kihúzni a bőrt stb. A páromat meg szerencsére nem érdekli, úgyhogy nekem jó úgy ahogy van. De téged miért érdekel, hogy a többi nő miért nem szőrteleíti? Neked mindig az aktuális lánnyal kell megbeszélned, a többieket meg hagyd és ne undorodj tőlük látatlanba.
2012. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
32%

A szőrös popsiluk nagyon undorító. Ne mondjátok már, hogy nem tudjátok leszőrteleníteni! Ne bénázzatok.

Egyébként ha szőrös a punci is és a popsi is, az talán még elmegy, de ha csak a fenék, na az valami okádék.

2012. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
34%
Na ennyire még egyszer sem pontoztak le pedig mégcsak trágár sem voltam, hihetetlen, hogy mennyire kiakadt a sok szőrős p.icsájú p.ina :))))))
2012. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
50%

Haha, szerintem nekem is ez az első nulla százalékos válaszom :D

Pedig ez az igazság, hölgyeim, ha félmunkát végeztek, akkor kár volt belekezdeni.

2012. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
80%

Akkor sem értem, miért beszéltek úgy, mintha mindenkinek úgy kellene tennie, ahogy nektek tetszik.

Ha nektek a p.napiercing jön be, akkor alap, hogy minden lánynak legyen?

Gondolkodjatok már el.

Mint írtam: VAN BARÁTOM. A fenekemet senki más nem látja rajta kívül. NEKI meg magamnak kell megfelelnie, nem nektek, vagy akármelyik másik pasinak.

Mi nem érthető ezen?

2012. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
28%
Értem én, csak lesza­rom :)
2012. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld te is. Aztán élvezd, hogy borotválkozás után pár órával mennyire szúrja a se..ed a borosta. Főleg ha a tanga még bele is nyomja a nőni készülő sörtéket.
2012. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
57%
Én le szoktam fullra babára szedni ott is!! Ugyanis imádom az anális szexet, és nincs gusztustalanabb látvány, mint egy szőrös női fenéklyuk!!! Nem vagyok béna, beülök a kádba, és végighúzom ott néhányszor a borotvát.
2012. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!