Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, aki közületek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki közületek nem szőrteleníti a popsiját, az miért nem teszi?

Figyelt kérdés
Esküszöm ennél kiábrándítóbb nincs is, amikor odakerül a dolog, és ott szőrös a leányzó. Ilyenkor ki tudnék futni a világból...

2012. szept. 3. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
76%

"ti pedig letudjátok annyival, h "nem fogok bénázni, meg a pasimnak nem zavaro mert nem mondta"..."


Tudod nálunk működik olyan dolog, hogy KOMMUNIKÁCIÓ.

Egy szóval sem mondtam azt, hogy ha a párom megkérne, akkor nem szedném le.

De mivel (igen, volt szó erről, mert mi nem csak d.gunk, hanem beszélgetni is szoktunk) nem zavarja, így nem küszködök vele, mert:

- gyantával nem tudom magamnak leszedni

- borotvától erősebb lesz, és kegyetlenül szúr, ha nő vissza


Majd ha a párom azt mondja, hogy szedjem le, mert neki úgy jobban tetszene, akkor majd megteszem.

De néhány anonim f.szkalap miatt, akikkel jó eséllyel soha a büdös életben nem találkozok, nem fogok elrohanni szőrteleníteni.

2012. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:

Az milyen vicces már, hogy néhányan azzal jöttök, hogy akkor a szőrtelen popsilyukat kedvelők (férfiak túlnyomó többsége) leborotválják/gyantázzák-e a sajátjukat. LOL!

Tudjátok van egy apró cseprő különbség a nők a férfiak között. Például a szőr. Talán ezzel újat mondtam, drágáim? :D Most tényleg, akik összehasonlítanak így egy női és férfi feneket, azok hány évesek, illetve hol élnek?

2012. szept. 6. 19:41
 43/64 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkin nő szőr, tehát ebben nem különböznek a nők és a férfiak, mindenkin ugyanolyan természetes hogy van szőr. A különbség az, hogy a nők egy tásadalmi konvenció miatt gyakolatilag kénytelenek leborotválni, gyantázni stb. különben igénytelennek bélyegzik meg őket. Holott a szőr természetes. De az még oké, hogy láb, meg hónalj, még a punci is (mondjuk itt már vannak fokozatok, hogy ki mennyire szereti leszedni a szőrt), de miért tennétek kötelezővé minden egyes nőnek, hogy a seggét borotválja? Most komolyan, ki látja azt? Jobb esetben a bő párja. Tehát innentől ez rájuk kettőjükre tartozik, és ha a féfi elfogadja (ha csak tapintatos és azért nem mondja, akkor az az ő baj), akkor ti itt miért veritek magatokat, hogy milyen undorító? Meg ne magatokból induljatok már ki, a legtöbb nőnek nem nő annyi szőr ott, mint nektek, férfiaknak. Tehát nem lóg ki a tanga mellett vagy ilyesmi. Kb. csak akkor látszik, ha széthúzod a fenekét. Felesleges ezen vitázni, aki azt szeretné, hogy a barátnőjének szőrtelen legyen a feneke, az beszélje meg vele, meg segítsen neki leszedni, ha egyedül nem tudja. Nem mindenki olyan ügyes, hogy ne vágja meg magát. De a többivel nem kell foglalkozni, hadd döntse már el mindenki maga, hogy mit akar kezdeni a testével. Maximum a párjával egyeztessen róla, de ne a fél világ igényeinek kelljen már megfelelni.


Bocsánat a kisregényért. Remélem senkit nem bántottam meg.


24/n

2012. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
84%

A '80-as években a legbombázóbb nőknek sem kellett még borotválniuk a puncijukat sem. Nézzetek meg akkori szexfilmet.

De még a hónaljszőrtelenítés sem volt kötelező. Erről meg akár sima magyar játékfilmet megnézhettek, ahol a szép színésznő kapaszkodik a BKV-n, látszik a hónaljszőre, ahogy a többi utasnak is...


Persze akkoriban még nem a bulvármédia határozta meg, mi a szép és mi az elvárt...


...és nem gazdagodtak meg annyira a kozmetikusok, meg az epilátorgyártók/forgalmazók...


Megnézem majd, 20 év múlva hol fogunk tartani. Akkor szerintem a nőknek már kötelező lesz tetováltatniuk a puncijukat, ha nem akarnak igénytelenek lenni a pasik szemében...

2012. szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
91%

Hát, kedves kérdező, ha szerinted a nő alapvetően szőrtelen, akkor még nem láttál nőt. Természetesen ugyanis mindkét nem szőrös. Mindenesetre ha téged minden szőr zavar a nőn, akkor borotváld le álmában a barátnőd haját meg szemöldökét. Biztos jól fog kinézni.


Hogy ilyen gyökereket hogy tud elviselni ez a bolygó... hihetetlen.


24/N

2012. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
20%
Hihetetlen, hogy még arra is lusták vagytok, hogy leszedjétek a szőrt a seggetekről.... és gratulálok az igénytelen pasijaitoknak is.
2012. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

Persze, hogy van szőr a nőkön is, csak nem mindegy, mennyi.

Pl.: a barátnőmnek se ilyen kis bajuszkája nincs, mint amit sok lánynak gyantáztatnia kell, se a fenekén nem igazán nő szőr, neki szerencséje van ezzel, a kozmetikusának a popsi környéken csak 1-2 ujjbegynyi gyantára van szüksége.

A szőr mennyisége pedig nagyban nőiességről, a megfelelő hormon-háztartásról is sokat elárul. Nekem pedig nőies nő kell, és megfelelő hormon-háztartással rendelkező nőtől kell gyerek is, nem pedig egy szőrmóktól. Remélem nem tiportam nagyon a szőrös fenekű csajok lelkébe :(

2012. szept. 7. 13:58
 48/64 anonim ***** válasza:
51%
nem olvasok bulvár médiát meg stb. nagyívben les-zarom!...csak tudod van világszeméletem, el tudom dönteni mi a jó és mi a rossz és mi tetszik meg mi nem...nem kell hozzá a 21. század "nyál termékei"
2012. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

De ugye tudod, hogy ellentmondasz saját magadnak és össze-vissza beszélsz?


Szőrös seggű csajokról beszélsz, majd hormonháztartásról, valamint a "csajodat" dicséred, miközben szidod az összes többi "igénytelent"....


Azt ugye tudod, hogy a csajod is egy szőrös seggű csaj?

Attól még, hogy leszedi, az marad a halála napjáig.


Semmivel se lett "nőiesebb" a hormonháztartása attól, hogy leszedte.


Semmivel sem különbözik azoktól "nőiességben", mint akik nem szedik le!

Ezt így nem jelentheted ki.


Honnan tudod, hogy akik nem szedik le, azoknak mennyi nő?

Lehet, hogy kevesebb, mint a kedves "csajodnak".


Egyébként meg, hányszor írjuk le?


Te csak ne turkálj más bugyijában! Semmi közöd hozzá!

Csak két emberre tartozik.

2012. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az olyan csajoktól vagyok rosszul, mint a tiéd, hogy fű-fa látja a se.ggét (gondolok itt a kozmetikusra).


Egyébiránt a te ostobaságodat fogja örökölni a gyereke, szóval lehet anyuka akármilyen szőrmentes, hülye lesz, így is, úgy is.

2012. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!