Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan 30-as pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan 30-as pasi, aki egyedül neveli a gyerekét, miért olyan lányokkal akar kezdeni, akik még fiatalok, szinte gyerekek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, ott dolgoztam diákmunkán, ahol ő is dolgozik egyébként tavaly nyáron és kiszemelt magának, folyton írogatott, meg elhívott helyekre. "Komoly párkapcsolatot" akart, nem azt mondom, hogy annyira ronda lett volna, vagy buta, de egy csomó ideig eltitkolta, hogy egyedül neveli a 3 éves gyerekét. Nyilván 18 évesen nem arra vágytam, hogy egy 30 éves pasi megmondja nekem, hogy mit tegyek és a gyerekéhez kelljen alkalmazkodni. Utána, mikor visszautasítottam, zaklató leveleket írt, hogy én milyen kis fruska vagyok, de majd az élet megtanít stb. Aztán kiderült, hogy a pasi ilyen 16-17-18 éves lányokra hajt egyfolytában, volt más ismerősöm, aki mesélt erről. Nemrég egy alkalommal facebookon megjelöltek egy képen, ahol az egyik barátom mellett ülök és írt a pasi, hogy "ilyen kis tökfejek miatt koptattál le?" én pedig eléggé kiakadtam és megmondtam neki, hogy szerintem ne ilyen fiatal lányokkal kezdjen és főleg ne zaklassa őket.

Szerintetek ez valami mentális zavar lehet egy ilyen embernél? Mert csak nem annyira normális az, ha valaki fiatal lányokat ostromol és vájkál az életükben, mintha ő lenne a Napkeleti Bölcs, meg elvárja, hogy egy tizenéves lány lelkesedjen a gyerekéért.


2012. okt. 2. 12:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez bunkó viselkedés.

Egyszerűen bunkó ez a férfi, és nincs benne tartás.

Úgy értem, ha valakinek nem kellek, azt elfogadom, illetve magamban lehet ezen rágódni akár hónapokig is, de nem szabad utálkozni és zaklatni a másikat.

Ez olyan alpári és visszataszító.


Ellenszenves, lehet, hogy ezért hagyta ott a volt nője.


Nem az a baj a fickóval, hogy egyedülálló apuka, hanem az, hogy utána mocskolódik.

Szóval itt nem a kisgyerek a probléma, hanem az apja tapló viselkedése.

Így nem fog találni senkit, mert amint nem az van, amit ő gondol, kiakad és átmegy agresszívba.

2012. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
32%
jaaaj de ha nem lenne a kisgyerek(mint kiderült a kérdezönek csak ez a problémája) akkor biztosan most ennek a mocskos vadállatnak az ágyikójában feküdne.
2012. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, hogy mellette feküdne-e, ha nem lenne a gyerek...

Ezt ő tudja!

De, szerintem akkor se a gyerek a baj, hanem az, hogy ez a férfi agresszív.

Amúgy se értem, mit akar ilyen kislányoktól, ő már egy felnőtt, családos ember, olyan nőt kellene keresnie, aki 20-on éves, vagy harmincas, mert ő már érettebb, és el tudja fogadni, nevelni a gyereket.

2012. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"jaaaj de ha nem lenne a kisgyerek(mint kiderült a kérdezönek csak ez a problémája) akkor biztosan most ennek a mocskos vadállatnak az ágyikójában feküdne."


Pontosítsunk: Ezért utasította el. De a pasas csak ezután kezdett bunkózni.

De jó kérdés, hogy ha nem lenne gyereke és később, más szituációban mutatta volna ki a foga fehérjét, mit szólt volna a kérdező? Tegyük fel hogy már járnának, szex is lenne...

2012. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy se értem, mit akar ilyen kislányoktól, ő már egy felnőtt,..........


Mert a kis tinilányok ilyen érett férfiskra vágynak..

Ugyan ugy mint a kérdezö,csak itt a bökkenö a kisgyerek.

Nap mint nap ilyenekkel találkozunk az utcá,csak nézzünk szét kicsit.

2012. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezem csak, mert már összehozott a sors ilyen hisztigéppel. Fiatalabb volt, gyereke sem volt, egy csókig már el is jutottunk, mire kiderült, milyen ember.

Úgy húztam el, hogy csak úgy porzott utánam az út.

2012. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondta, hogy "agresszív", a másik hozzászóló azt, hogy "hisztigép", ami nagyon találó megfogalmazás, de ugyanazt jelenti.

Hisztigép fickó, igen!

Akkor is hisztizne, ha nem lenne gyereke, találna hisztizni valót, mert szereti a cirkuszolást.

Ezek az üzenetek ezt mutatják, meg a beszólogatás is.


Azért nincs korban hozzáillő nője, mert ilyen, és az érettebb nők ezt már felismerik.

Szerintem ezért akar tinilányokkal kezdeni, hogy uralkodhasson rajtuk.


Egy harmincas családos férfi meg amúgy se illik össze egy tinilánnyal, egyszerűen nem egy a világuk, a világnézetük, maximum szexelni tudnak jól, de az egy hosszú távú kapcsolathoz kevés.

Vannak kivételek, de általánosságban szerintem ez a helyzet.

2012. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem Pásztor Miklósnak hívják..:)

Az egyik válaszolónak üzenem, aki azt írta, hogy gyerek nélkül már az ágyában feküdnék:

Nem esetem az arrogáns pasi, én a fiatal és laza srácokat kedvelem, ahogy a korombeliek legtöbbje.

2012. okt. 2. 13:17
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek a kérdezővel. 30 éves gyerekes pasi keressen magához való, szintén gyerekét egyedül nevelő nőt, akivel jól kijönnek. A tizenéves tinilányok életvitele merőben más, ráadásul pont most vannak abban a korban, amikor leszakadni szeretnének a szülőktől, nem pedig egy 30 éves pasit, aki aput játszik. Játsszon aput a háromévessel! Igenis lehet bökkenő egy gyerek egy fiatal lánynak, főleg, ha ő még nem akar és játszásiból se akar anyu lenni.

Suba subához, guba gubához, nem?

2012. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Még egy valami:

Én 18 évesen beláttam, hogy nem egy a világnézetünk, hiszen ekkora korkülönbségnél evidens, hogy más életszakaszban tartunk, főleg, ha neki már gyereke is van. Nincs mit szépíteni ezen, ő már kamasz volt, mikor én születtem.

Ő nem látta be ezt, szerinte hozzá egyértelműen tizenéves passzol, kérdés, meddig megy el annak érdekében, hogy meg is szerezzen egyet és ez már kicsit félelmetes:)

Na, de csupán felötlött bennem a kérdés, azért nem áll szándékomban tovább ezen rágódni.

2012. okt. 2. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!