Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan 30-as pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan 30-as pasi, aki egyedül neveli a gyerekét, miért olyan lányokkal akar kezdeni, akik még fiatalok, szinte gyerekek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, ott dolgoztam diákmunkán, ahol ő is dolgozik egyébként tavaly nyáron és kiszemelt magának, folyton írogatott, meg elhívott helyekre. "Komoly párkapcsolatot" akart, nem azt mondom, hogy annyira ronda lett volna, vagy buta, de egy csomó ideig eltitkolta, hogy egyedül neveli a 3 éves gyerekét. Nyilván 18 évesen nem arra vágytam, hogy egy 30 éves pasi megmondja nekem, hogy mit tegyek és a gyerekéhez kelljen alkalmazkodni. Utána, mikor visszautasítottam, zaklató leveleket írt, hogy én milyen kis fruska vagyok, de majd az élet megtanít stb. Aztán kiderült, hogy a pasi ilyen 16-17-18 éves lányokra hajt egyfolytában, volt más ismerősöm, aki mesélt erről. Nemrég egy alkalommal facebookon megjelöltek egy képen, ahol az egyik barátom mellett ülök és írt a pasi, hogy "ilyen kis tökfejek miatt koptattál le?" én pedig eléggé kiakadtam és megmondtam neki, hogy szerintem ne ilyen fiatal lányokkal kezdjen és főleg ne zaklassa őket.

Szerintetek ez valami mentális zavar lehet egy ilyen embernél? Mert csak nem annyira normális az, ha valaki fiatal lányokat ostromol és vájkál az életükben, mintha ő lenne a Napkeleti Bölcs, meg elvárja, hogy egy tizenéves lány lelkesedjen a gyerekéért.


2012. okt. 2. 12:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem abban nincs semmi rossz, hogy nálad próbálkozott, a te korodbeli lányok sokan keresnek ilyen pasikat. Az, hogy beolvasott neked ezért viszont nem volt szép tőle.
2012. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
41%
Jellemző,hogy a mai kis ringyók miatt a normálisabb lányok szívnak,mint a kérdező.Szerintem ez a pali egy értelmi fogyatékos lehet.
2012. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg azért, mert:

-azt hiszi, neki a friss pipihusi dukál, a 20onévesek túl öregek stb.

-azt hiszi, a 16-20 éves lányok éretlenek, és könnyebben meg lehet őket kapni, mert biztos felnéznek majd rá, amiért "érettebb" meg 30as, húúúúú... aztán amiatt agresszívkodik, mert ne, tudja feldolgozni, hogy "még egy éretlen 18 évesnek sem kell"-abba bele sem gondol a nagy önsajnálatban, hogy a 18 évesek is lehetnek érettebbek meg felelősségteljesebbek, mint ő maga...

nem tudom, miért hiszi azt, hogy egy mai, modern, főleg intelligens és csinos 18 évesnek az a legfőbb vágya, hogy egy más nőtől született gyereknek legyen a pótanyja, főleg ha a gyerek apja sem komplett...

2012. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a gyerekes témát itt félre lehet tenni most.


"jaaaj de ha nem lenne a kisgyerek(mint kiderült a kérdezönek csak ez a problémája) akkor biztosan most ennek a mocskos vadállatnak az ágyikójában feküdne."...akárhogy lenne, sztem azért érthető hogy egy 18 éves lány, aki most kezdi az életét kb, az nem arra vágyik hogy kikerülve otthonról rögtön belepottyanjon egy másik családba, és nevelje más gyerekét.


Másrészt, a csávó ahogy előttem megmondták egy kis nyomi hisztigép, aki nem képes méltósággal viselni az elutasítást. Csak nem értem az ilyenek miért nem képesek elfogadni a tényeket és továbblépni. Van benne egyfajta birtoklási vágy hogy márpedig te az övé vagy, és nem képes belátni, hogy egy kapcsolat az két ember döntésén múlik, és mindenki szabad ember, maga dönt arról hogy kivel akar lenni és kivel nem. És amikor rájön hogy nem úgy mennek a dolgok ahogy ő akarná, akkor elveszti az önkontrollját és elkezdi számadni, sértegetni a másikat.


Egyszerűen egy lelkileg sérült ember, ne menj bele a játékába, facebookon le tudod tiltani, próbáld elkerülni, és nem foglalkozni vele, aztán majd talál mást akit cseszegethet.

2012. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűság szerint ez azért van, mert saját maga megragadt ebben a korban, értsd: mentálisan (ami 30 évesen embernél nagy gáz). Egyrészt atyáskodni akar feletted, másrészt teljesen éretlen ember (lásd a FB-os hozzászólásait és a zaklatásait.).


Jobb, ha nagy ívben kerülöd. Oké, hogy hízelgő rád nézve, hogy nyomult rád egy pasi, de gondold meg: milyen pasi egy ilyen pasi?

2012. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben voltam egyszer, csak kicsit később. 25 éves voltam, a pali 42. Ő túl volt egy váláson és utána egy hosszabb élettársi kapcsolaton, kirúgták a munkahelyéről (ex-élettárs rokonainak a cége volt), visszaköltözött az anyjához és munkanélküliként tengette napjait, a fiát évek óta nem látta. Gondolhatod, mennyire szárnyalhatott az önbecsülése... Én sose buktam az öregebb pasikra, de nagyon nehezen bírta felfogni, a végén rendőrséggel kellett fenyegetnem, hogy leálljon a zaklatással.

Ja, és amikor lett velem egyidős barátom, a pasas azt írta nekem mailben, hogy ez a "nyikhaj" elvett engem tőle és meg akarja verni, de amikor véletlenül összefutottak valahol, akkor meg se mert nyikkanni :D

2012. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Szerintem abban nincs semmi rossz, hogy nálad próbálkozott, a te korodbeli lányok sokan keresnek ilyen pasikat."


Már bocs, de nem a korabeli lányoknál próbálkozott a faszi, hanem a kérdezőnél. Ekkora korkülönbségnél azért illik megvárni, hogy a fiatalabb adjon valami jelt, hogy örül a közeledésnek.


(Az első, "dsdsdad" válaszban egyébként milyen megörökíteni való értéket láthatott a moderátor, hogy bennhagyta? :D)

2012. okt. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom, ez nem egyedi eset. Főiskolás lány és a tanára között is volt hasonló eset. A pasas a lány tanulmányi előremenetelével kapcsolatban fenyegetőzött, annak barátját lenyikhajozta stb... Majdnem sírt a lány, amikor bejött a tanulmányira és elmondta a dolgot. Nem túlzott, mások is meg tudták erősíteni a sztorit.

Milyen idióták vannak, és még zsarolják is az embert, undorító.

2012. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!