Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok olyat, hogy egy fiurol már eldölt, hogy nem potenciális partner, de nem akarjátok lerázni, mert ciki és inkább megvárjátok mig felszinre kerül egy hibája és azt kinevezitek kizáró oknak és igy rázzátok le?

Figyelt kérdés
mert ez egy nagyon undoritó teknika és igazából csak a nyakatokat kéne kitekerni
2012. okt. 3. 01:05
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:

Akkor azok a csajok nem megvárták, hogy felszínre kerüljön valami, hiba, hanem rájöttek, hogy megjátszottad magad :D


Amúgy ha te nem vagy őszinte velük alapból, ne is várd, hogy ők majd azok lesznek :D

2012. okt. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
én öszinte voltam velük, csak egy tulajdonságomat hoztam előtérbe annyira olyan mértékben, ami a külsőmmel nem volt összhangban. értsd: egy vézna alacsony gyerek ne rontson rá ugy a nőkre a tánctéren mint egy jo kiállású maszkulin srác.
2012. okt. 3. 01:31
 13/67 anonim ***** válasza:

10. Mit honnan tudok?

A százalékból nagyon fel lehet ismerni az embereket :D Te se vagy százas... vagy 2 hónapja nem látogattam ezt a ketegóriát..

De ha nem vagy biztos, írj levelet mindkettőnknek :D

2012. okt. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:

"A fellépésem annyira erélyes volt, hogy elhitték, hogy tényleg magabiztos vagyok, és emiatt tetszettem is nekik. DE MINDEZ CSAK SZÍNJÁTK VOLT" -> tényleg sugárzik a mondatból, hogy mennyire öszinte voltál....

A vézna, alacsony gyereknek is lehet megnyerő a fellépése... Te csak önbizalomhiányos vag és próbálod leplezni, ami csak ideig-óráig sikerül.

2012. okt. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:

de mi az hogy önbizalomhiányos? MI MI MI?


irtam egy nőnek társkeresőn, aznap randiztunk, 1 óra fecsegés után már feljött hozzám, itt vonaglott, lekaptam, szoknya hamar a nyakába került, aztán vette elő nekem itt a boxergyürüjét, hogy azonnal hagyjam békén. Akkor mé jött fel? Meg ilyen dolgokat nem gondolom, hogy össze lehet hozni önbizalomhiányosan.

2012. okt. 3. 01:37
 16/67 anonim ***** válasza:

Nem az dönti el, hogy van-e önbizalmad, hogy meghúzol-e egy vadidegen lotyót vagy nem :D


Akkor tőled idéznék:

"elhitték, hogy TÉNYLEG magabiztos vagyok, és emiatt tetszettem is nekik"

Tehát nem vagy az csak elhitetted valük. Ami azért sikerült, mert jó volt a fellépésed és tetszett neki úgy egyben amit láttak. De betojtál, mert legbelül csak az a kis "vézna alacsony gyerek" voltál....

Tehát amíg el tudtad hitetni velük, hogy van önbizalmad, tetszettél nekik. Kit érdekelt a külső?! Látszódott, hogy meg vagy elégedve megaddal, azért ők is meg voltak elégedve veled. Aztán mikor kezdték érezni, hogy egy kis nyomi vagy valójában (bocs a minősítésért, de így van), lepattintottak. Te sem voltál őszinte, hát ők sem... Nagy kaland...

2012. okt. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:

nana!


ja, a csajokat is majd mindenki baxxa ki a hóra, mert smink nélkül rosszabbul néznek ki.


nem, kérlek ez ugy ment, hogy hazamegy a randiról, és agyal hogy húúúúúú most ha ő összejön velem, akkor xy szemében akkor mennyivel vagányabbnak fog látszani, meg ha az én kis világomba magammal rántom akkor az mennyire lesz vagány, mert oké, hogy érdekes velem lenni meg kaland meg minden, de annyira azért mégsem konform a "normális" emberek világával.


te is pl beülnél valami extravagáns jármübe és mondanád hogy hűűű ez tök jó meg vicces meg izgi, de azért nem hasitanál vele mindennap munkába, mert kicsit ciki.

2012. okt. 3. 01:49
 18/67 A kérdező kommentje:

ja meg mutatok példát társkeresőről, mondjuk ezek inkább teljes tendenciák:


21 éves csunya csaj elvárása az életkorra: 18-23 év

21 éves top csaj elvárása az életkorra: 28-35 év


most azért mert szépnek szüeltett most egyből övé a világ? jól meg kéne csak kinozni minden nap, hogy azt az életszintet élje, amit a szerényebb sorsu emberek, akik nem születtek ilyen extrákkal.

2012. okt. 3. 01:52
 19/67 anonim ***** válasza:

Te honnan tudod, hogy min agyal egy nő, ha hazamegy a randiról? Szerinted érdekli, hogy ki milyennek látja, ha összejön xy-nal?! Ha igen, akkor az is csak látszatra gyúr...


A fellépésed ne hasonlítsd már egy extravagáns járműhöz... A magabiztosság ha van, akkor folyamatosan van, nem csak alkalmanként kell úgy viselkedni... Vagy lehet, hogy félreértettemamit írtál.

2012. okt. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
Az meg, amit a társkeresős csajokról írtál, hülyeség. Valakinek bejön a több, mint 10 évvel idősebb korosztály, van akinek nem. Nem kell ilyen szőrszálhasogatónak lenni...
2012. okt. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!