Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok olyat, hogy egy fiurol már eldölt, hogy nem potenciális partner, de nem akarjátok lerázni, mert ciki és inkább megvárjátok mig felszinre kerül egy hibája és azt kinevezitek kizáró oknak és igy rázzátok le?

Figyelt kérdés
mert ez egy nagyon undoritó teknika és igazából csak a nyakatokat kéne kitekerni
2012. okt. 3. 01:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:

pl egy értékesebb srác (jó külső, jóminden) megteheti hogy állandoan nyomuljon a csajra, és a csaj hagyni fogja magát, mert érdekében áll (na jo, az ilyen srácokat ugyis a csajok zaklatják)


én megprobáltam ugyanigy eljárni, és tényleg tolni elöre az interakciot, hogy minél hamarabb sex legyen. De nem lett. 100000000millio%, hogy egy értéksesebb srácnak hagyták volna magukat ezek a lányok. De tölem még vártak valami villantást, hogy a szemükben akkora értéküre menjek fel, hogy ÉRDEKÜK legyen a sex velem.

2012. okt. 3. 01:57
 22/67 anonim ***** válasza:

Ja, hát ha olyan csajok után kapaszkodsz, akik direkt arra a pasi-típusra utaznak, akkor min csodálkozol?!

Regelj valami szexpartnerkerőbe, osztjólvan...

2012. okt. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:

szexpartnerkeresőn fenn vagyok nyár közepe óta.


3 félére is ELŐFIZETTEM! nem sok siker. Senki se válaszol, az elvárásokat megfogalmazzák, és irreálisak.


most egyen vagyok csak fenn, ott olyan 200levél kiküldött levél után lett 1 nő, aki tényleg akart velem dugni, egy csunyácska 30as nő. A fiataloknak feleslegesnek tartom irni is már, mert nem restellik leirni, hogy nekik jó testü fiu kell. Küldők magamról képeket a levélben, és tudom, hogy a felső 10%-ban vagyok az értelmi szintet tekintve az ilyen társkeresők férfipopuláciojában. Minden nő megirja, hogy pedig ilyen helyes vagyok meg olyan helyes, meg igy ne aggódjak meg ugy ne, aztán akárhogy szoritom hogy találkozzunk, mindig eluszik a téma, és nem lesz semmi. Még abból a kevésből sem, aki egyáltalában visszair.


tegnap pl egy énekesnő lánya irt nekem vissza, persze ugy teszem, mintha nem tudnám, hogy celeb. És ma már megbeszéltünk randit, hogy eljön, és dugunk, de végülis nem jöütt el. Most az van, hogy elkezdi hogy majd halasszuk el. Ilyen esetben nagy valoszinüséggel esze ágában sincs velem dugni, pedig megmondattam vele, hogy igen, elég lesz neki a külsőm is, velem csak ezért találkozzon.


szal szexpartnerkeresőn még ugy nem kellek senkinek.

2012. okt. 3. 02:04
 24/67 A kérdező kommentje:
ja és egyébként nekem a tök szürke átlag csaj már a csucs. De jelenleg csak csunya, kövérkés, lehasznált nőim vannak. Hihetetlen, hogy ezek a nők megkaphatnak engem, csak azért mert nők.
2012. okt. 3. 02:05
 25/67 anonim ***** válasza:

Nem tudok segíteni...

Amúgy nem F. Zolkának hívnak?

2012. okt. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:
nem
2012. okt. 3. 02:08
 27/67 A kérdező kommentje:
az összes tetves nőt el kéne élve földelni a kibaxott elvárásaikkal együtt. ha én képes vagyok okádék nőkkel szexelni, akkor ők se fognak bele halni. Engem monbdjuk igy is kiröhögnek a haverjaim milyen semmi nőkért epekedem, mert nekem még az is elérhetetlen szint. Ők meg dugják a koktélruhás cicatestű plázapicákat.
2012. okt. 3. 02:12
 28/67 anonim ***** válasza:
Szerintem veled kéne megtenni azt, amit a nőkre írtál...
2012. okt. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem. ők kérnek pofátlan dolgokat nem én. ráadásul ők sokszor alaptalanul.
2012. okt. 3. 02:14
 30/67 anonim ***** válasza:
Egy csomó másik nő semmit sem kért tőled, nem tűnt fel?! Nem csak a plázacicák, a hájpacnik, öregek, ocsmányságok vannak a világon ha nem vetted volna észre...
2012. okt. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!