Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok olyat, hogy egy fiurol már eldölt, hogy nem potenciális partner, de nem akarjátok lerázni, mert ciki és inkább megvárjátok mig felszinre kerül egy hibája és azt kinevezitek kizáró oknak és igy rázzátok le?

Figyelt kérdés
mert ez egy nagyon undoritó teknika és igazából csak a nyakatokat kéne kitekerni
2012. okt. 3. 01:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 Dr.Martin ***** válasza:
Dafuq did I just read! :D 3x-os hipp hipp hurrá amiért volt Mónika Show és az ilyesmiken már meg sem lepődöm! Ilyenkor visszatér az emberiségbe vetett bizalmam.
2012. okt. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:

Hát ezt érdemes volt végigolvasni! Komolyan mondom, egy élmény! Kár, hogy negatív.


Kérdező, én még soha senkinek ezt nem javasoltam itt, sőt általában le szoktam beszélni a srácokat erről a lépésről, de: keress meg egy hivatásost. Jót tenne, ugyanis neked agyadra ment a kangörcs. Őszintén szólva, azok alapján amit ide leírtál, akkor sem ismerkednék veled, ha egykorúak lennénk, és valami istenkirálycsászár tested lenne. Nem, még szexre sem. Mert nálad valami baromira nem stimmel. Ez így írásban is kijön, iszonyú agresszív vagy, nem csodálom, ha lepattintanak a csajok, én is ezt tenném, ugyanis 100%, hogy ez IRL is érződik.


35/n

2012. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elozo valaszoloval.


Az irasod alapjan abszolut erezheto, hogy a sertettsegeddel egyszeruen nem tudsz mit kezdeni, ahelyett, hogy probalnal valamit valtoztatni, finomitani a stilusodon, kicsit rendbetenni magad fejben, inkabb felszivod magad, mint egy kis kakas, es az agresszio fele tolodsz el.


Ez a "mindenki hulye, csak en vagyok villamos!" attitud a legritkabb esetekben szokott szimpatiat kivaltani masokbol (habar bizonyos, jelenleg regnalo politikai ero elso emberet igen magasra ropitette...:D).


Egyebkent az milyen dolog, hogy a haverjaid rohognek rajtad, amiert probalkozol a lanyoknal?! Nem lehet, hogy a kornyezeteden es a teged korulvevo embereken is valtoztatnod kellene? Mert az sem dob eppenseggel sokat az ember onbizalman es onbecsulesen, ha az ugynevezett haverjai rohognek rajta...

2012. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 Dr.Martin ***** válasza:
90%

Hát igen ez józanul is beüt.. Szóval nekem is eszembe jutott pár tanács, hogy mit kéne magaddal tenned, de bántani végül is nem akarlak, meg tőled is csak színesebb a föld.

A kérdés feltevésből, és a szóhasználatból közepesen alacsony intelligenciával rendelkezőnek, a probléma kifejtéséből pedig agresszívnek tartalak. Valószínűleg nem találkoztál édesanyáddal, ami megmagyarázza mindkettőt. Nem szocializálódtál és az elég durva anyakomplexusod miatt, hogy is mondjam finoman, rosszul közelíted meg a szexualitást.

Jó magad is taglalod, hogy tele vagy hibákkal. Érdekes, hogy a külsőd okolod. Elárulom, hogy nem látlak, de egy elég nagy ... mindegy ... negatív a véleményem, maradjunk ennyiben. A stílus maga az ember. Ha így beszélsz, gondolkodsz, akkor sokkal súlyosabb problémáid vannak annál, minthogy állati ürülékhez hasonlítasz külső szempontjából. Egyébként lehet, ha emberibb lennél (ebben senki nem tud segíteni, hogyan lehetsz ilyen) szebbnek látnád magad és kevésbé kéne idegesítően viselkedned.

Lány szemszögből, írtál valami autós hasonlatot.. nekem is van egy: ha meglátnék egy omladozó trabantot, törött fényszóróval, miért ülnék bele szívesebben, ha még büdös, hangos is lenne és az olaj is szivárogna belőle és tegyük fel percenként le is k*rvázna. Ha el kezded tisztelni a nőket, majd ők is tisztelni fognak. Azt szeretnéd, hogy több k*rvád legyen? Tanuld meg, hogy nem szoktuk a lányokat lek*rvázni! Ha pedig nem kellesz valakinek, az nem az ő hibája, de nem is a tiéd. Nem passzol mindenki mindenkivel.

Emészd meg, ha akarod, azt csinálsz amit akarsz. Én betartom a szabályaim és minden nap "cicatestűekkel" fogok hemperegni, de veled ellentétben nekem ez nem cél, nem dicsőség és egyiket se kezelem tárgyként.

2012. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:
mert te jol nézel ki és emiatt van rá lehetőséged.
2012. okt. 3. 13:54
 66/67 anonim ***** válasza:

Hiába beszéltek neki... Nem fog fel semmit a kefélésen kívül és hogy nem néz ki jól.

Sz@r lehet így élni és sajnállak...

62-es, 63-as, és 64-es válaszolókkel pedig egyet értek.

2012. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:
szerintetek hogy jutottam erre a beszükült állapotra? Én is éltem az életem, jártam iskolába, voltak haverjaim, csak éppen nők nem jöttek sose, más iskolában meg buli éjjel nappal vannak csajok is, nálunk meg csak a kockulás.
2012. okt. 3. 16:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!