Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok olyat, hogy egy fiurol már eldölt, hogy nem potenciális partner, de nem akarjátok lerázni, mert ciki és inkább megvárjátok mig felszinre kerül egy hibája és azt kinevezitek kizáró oknak és igy rázzátok le?

Figyelt kérdés
mert ez egy nagyon undoritó teknika és igazából csak a nyakatokat kéne kitekerni
2012. okt. 3. 01:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Azta, mi megy itt! Hímsoviniszták vs. feministák. Szabad beszállni pusztítani? 2:1 a férfiak javára.
2012. okt. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:

átlag nők is vannak igen, nekem semmi extra elvárásom nincs. TEljesen átlag lányokról álmodozom az ő minden hibájukkal és erősségükkel.


pl akiröl irtam hogy feljött hozzám első randin az egy hasas, narancsbörös, ferdeorru, fogszabályzós lány volt, de már attól felállt nekem, hogy ránéztem. PEDIG még borotvával hasitott hegek is voltak a teste minden részén. Mégis legalább volt kémia és vonzott. Ellenben egy olyan nő, aki után az arabok meg a törökök meg a niggerek, meg a többi hasonlo kaliberű egyén szaladgál, nos ezek a nők meg nem vonzanak, hiába csorog utánuk több nyál az utcán, mint egy tök átlag lány után.


tehát félreértések elkerülése végett:


teljesen átlag lány + cseppnyi szépség ---> nem fogok neki kelleni

2012. okt. 3. 02:21
 33/67 anonim ***** válasza:
Menj anyucihoz siránkozni.
2012. okt. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:
minek? Megverni lányokat sokkal jobb
2012. okt. 3. 02:24
 35/67 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szégyellem, de egyet kell értsek férfi létemre a 81%-os válaszadóval... Kicsit hülye vagy, kedves kérdező.
2012. okt. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:

Ha megfigyeled, az emberek a saját szintjükön választanak partnert általában. A plázapitsa a lóvés-autós palit választja és ugyan így fordítva. Az átlagos az átlagost és így tovább...

Ott egy bizonyos szintet persze a külső és az ész határoz meg. És akiknél passzol, azok egymásra találnak.


Namost egy kicsit szép átlagos lány, akinek van önbecsülése, az nem fogja 1-2 beszélgetés után szétteni a lábát a pasi lakásán. Neked egy normálisan kinéző lotyóra van szükséged, ami nem túl gyakori és ezért mindig a sokkal gyakoribb fajtát találod meg, az undorítóakat, akik a kutyának sem kellenek, ezért örülnek, hogy valaki meghúzza őket néha.

Tehát nem érzed magad a szintjükön külsőre, de agyilag azon a szinten vagy, amelyiken ők...

2012. okt. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
*"Ott" nélkül
2012. okt. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:

hát te hülye vagy.


én udvaroltam lányoknak, de semmi nem lettt belöle, csak barátkozás. Ha nem nyomom le magamat a torkukon, akkor észre sem vesznek.

2012. okt. 3. 02:32
 39/67 anonim ***** válasza:
Szikrázik közöttetek a levegő...
2012. okt. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
Ott a gond, hogy csak a kefélésre hajtasz...
2012. okt. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!