Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem volt még párom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még párom, és ez az élet más területein is hátráltat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy vannak időszakok az életemben, amikor minden flottul megy, mostanában viszont irtóra frusztrált vagyok, ha szóba jönnek a nők, ez a kérdés pedig (a párkapcsolat hiánya) rányomja a bélyegét a másokkal való kapcsolataimra, a tanulmányaimra, a tevékenységeimre. Másfél éve depresszióval kezeltek, hála Istennek kijöttem belőle, viszont ismét kezdek magam fordulni. :/
2012. nov. 2. 01:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#9


Nem égbekiáltó baromságokra kell gondolni, de mindig volt egy kis dolog, amivel elrontottam annak az esélyét, hogy kialakuljon valami. Egy rosszul elsült vicc, (akkor, abban a pillanatban) fontosabb dolgok előtérbe helyezése, vagy éppen nekem nem volt szimpatikus az illető.

2012. nov. 2. 01:34
 12/23 Ipso ***** válasza:

Hát akkor keress tovább.


Tényleg nem lehet más tanácsot adni. Más út nincsen, csak a folytatás. Esetleg próbálj meg máshogy is társat keresni, mint eddig; ha eddig neten próbáltál, akkor élőben, ha csak élőben, akkor a neten. De ne add fel, mert egy igazi társ kárpótol minden időért.

2012. nov. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#4-es a közhelyek királya :-)
2012. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Neten nem ajánlom. Ha nekiállsz reklámozni ott magad, és még hetek, hónapok múlva se ír rád senki, a kutyának nem kellesz alapon, akkor az olyan, mintha egyszerre százan utasítottak volna el, én pl. el nem tudnám ezt képzelni,hogy meglépjem. Ha élőben teszed, akkor csak egyszerre egy utasíthat el, és még ott él a gondolat benned,hogy talán másnak bejössz. De ha közszemlére teszed magad, és úgy köpnek rád, ott komoly önbecsülési zavarok fognak fellépni. Veszélyes terület az a netes társkeresés.
2012. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Hanariko ***** válasza:
szerintem se vagy még annyira idős, először azt hittem már ilyen 30-on fölüli vagy. De 21 évesen még annyi minden történhet veled. És ha orbitális baromságokat eddig nem csináltál, csak apró hülyeségeket, akkor szerintem azok nem is lettek volna neked jó partnerek, ha egy kis botlás után így elrontódott az egész. Ha valaki majd igazán akar valamit tőled akkor túllép ezeken és úgyis kialakul valami. (szerintem legalábbis)
2012. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Hanariko ***** válasza:
14. válaszolóval egyet értek ezzel a netes cuccal kapcsolatban.
2012. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
prosti
2012. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Hanariko ***** válasza:

a protsizás egy nagy BAROMSÁG! legalábbis szüzesség elvesztéséhez és a "szerelmi életed" elkezdéséhez biztos. Nem lesz belőle önbizalom hosszú távon, utána ugyanúgy gondok lehetnek a "normális párkapcsolat" kialakításával. S mint mondta a kérdező, nem a szex az elsődleges, ami hiányzik neki, hanem a társ és a szeretet.

Üzenném ezt a 17. válaszolónak.

2012. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem értükn egyet kedves utolsó. A 14 es én voltam, és állati hasznosat is írtam. Most is olyat fogok! Szóval, arról van szó, hogy... Eleve nem képes normális módon lazán, gördülékenyen párkapcsolat kialakítására, én tudom milyen ez, mert nekem is vannak pszich gondjaim, így nem lehet teljes értékű életet élni, hidd el. Gyógyszerezés nem megoldás, szétkúrja az agyadat,én nem szedném be azokat a manipulatív szemeteket. Lehet agykontrollal is irányítani a depressziót, nem egyszer akartam már kivégezni magam, de mégis megvagyok! És ma azt mondom jól vagyok, /úgy ahogy, de egyenlőre napolva van az öngyilok gondolat/ És saját magam tettem túl magam a problémákon. Lehet, csak önismeret kérdése! Na ennyit a kattantságról, a lényeg, ha van valami defekted, mégha nem is gumiszobába való vagy zubbonyba kötve, akkor is kibukik ez egy párkapcsolatnál. Már a kezdeténél. Mint a kutya aki érzi az emberről,hogy ki az aki fél tőle, ki az aki viszont szétvágná, ha nagyon ugatna, tudja hol a helye. A nők is ilyenek, megérzik, ha valami bajod van, látják a szemedről,hogy nem vagy életvidám, hogy egy kur-va zombi vagy, egy árnyék a többiek közt. Nincs pozitív kisugárzásod így, lehetsz akármennyire is igényes kinézetre, akkor sem. Félnek, kerülnek! Te pedig nem tudsz mit tenni, magad maradsz, a rendes nőknek meg kell ,hogy belül pozitív legyél, különben leszarnak, félnek, begubóznak tőled. Neked meg az kell,hogy mégis női kezekben legyél, aki kiránt a bajból ,de ehhez fizetned kell. Ott megtanulhatod, hogyan bánj a nőkkel, női társaságban vagy, olyanban, amiben már szexközelben vagy, nyitottabbá fogsz szerintem válni, szokod ezt a társaságot, és itt mindegy mit hozol ki magadból, ami épp összejön, nem fog senki se hajtani, mert csupán pénz alapú az együttlét! Pont ezért jó, nincsenek elvárások veled szemben. De neked kell törekedned a prostinál, hogy a jövőbeli elvárásokhoz alkalmazkodni tudj! És ezt csak egy ilyen lánynál tudod elérni, elsajátítani! Menj prostizni!

Ez a szüzesség szent dumával meg ne törődj, mert ez egy erősen túlmisztifikált dolog. Semmi különös. Tök mindegy kivel veszted el, ami elmúlt az már úgysem számít, csak a jelen, aki vagy, és ami leszel, az számít! A múlttal ne foglalkozz. Nem kell visszamerengeni a milyen volt az első re. Vagy ha nagyon akarsz, akkor majd ha már kiprostiztad magad, és úgy érzed készen állsz egy rendes lányra, akkor tekintsd őt az elsőnek, hisz végülis ő az elsőd ha így nézzük a dolgot nem? A sprostizás pedig csak egy előmelegítés volt a nagy showhoz! A lényeg, csak háznál fogadó prostihoz menj, útcaszéli moslékot kerüld el,mert tiszta fertő! Én is ezt tervezem.

2012. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#19


Ha lenne rá pénzem, tuti megfontolnám a dolgot, de egyelőre főlök a sajtát levemben. Isten kegyelmes és megsegít, legalábbis bízom benne.

2012. nov. 3. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!