Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem volt még párom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még párom, és ez az élet más területein is hátráltat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy vannak időszakok az életemben, amikor minden flottul megy, mostanában viszont irtóra frusztrált vagyok, ha szóba jönnek a nők, ez a kérdés pedig (a párkapcsolat hiánya) rányomja a bélyegét a másokkal való kapcsolataimra, a tanulmányaimra, a tevékenységeimre. Másfél éve depresszióval kezeltek, hála Istennek kijöttem belőle, viszont ismét kezdek magam fordulni. :/
2012. nov. 2. 01:02
1 2 3
 21/23 Hanariko ***** válasza:

oké, nyilván nőként/lányként nem tudom megérteni miért jó a prosti, de biztos van olyan is aki "betanít" meg mit tudom én. Azt az érvet már nem is akartam fölhozni, hogy a jövendőbeli barátnők nem biztos hogy jól állának ehhez a hírhez (oké, persze nem kell tduniuk róla)


Én így se javaslom a prostizást, de hát úgyis neked kell eldönteni kérdező, hogy mit és hogyan akarsz.

2012. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Hanariko ***** válasza:
jah és a szüzességet én se tartom szentnek vagy ilyesmi, csak van az a típus, akinél ez nem "segít sokat" ha elveszti.
2012. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők fejében mindig azok a minusz IQ-s stricivel futtatott teledrogozott AIDSes útcasarki nyavajások lebegnek, amikor prostitúcióról esik szó. De hidd el kérdező, azok a lányok, akiket lánykereső oldalakon találsz, háznál fogadnak, ugyanolyan nők mint a többi rendes lány, van aki munka mellett, van aki középiskolai tanulmány mellett keres plussz pénzt ezzel, teljesen normális lányok, ezekkel nincs semmi gond. Kb. ugyanaz, mintha a barátnőd lenne. Csak ez egy óráig tart/fizetés, az meg két hónapig. Ennyi a különbség. Meg itt nem ér szerelmi csalódás sem, ha végetér a románc.
2012. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!