Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Meddig várjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meddig várjak a válaszára?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, tetszettünk nagyon egymásnak pár hónapja, ő ezt nem is titkolta, de akkor nekem még volt párom. Azóta nincs...pár napja beszélgettünk facebookon, és én hetek óta csak rá gondolok. Aztán nem bírtam tovább, és 2 napja mindent leírtam neki. Hogy mit érzek, mit gondolok. Láttam, hogy elolvasta, de nem reagált semmit, pedig azóta többször fent volt. Vajon miért nem ír? Meddig várjak rá? Elképzelhető, hogy ennyit gondolkozik? Pedig semmit nem kérdeztem tőle tulajdonképpen, csak annyit írta neki, hogy mi a helyzet, hogy sokat gondolok rá, és szeretném őt jobban megismerni, és rajtam nem múlik semmi. Szerintetek meddig érdemes vele foglalkozni komolyabban, és várnom rá, hátha történik valami? Srácok válaszát is várom, férfi szemmel ők hogy látják ezt. :)

Köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 21. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Azért nem válaszol, mert nem akar megbántani. Az ilyenen nem kell gondolkodni, hanem érezni kell. Ha érezne vmit, azonnal reagált volna.

Felejtős... Sajnálom.

2012. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van barátnõje.

Ne irjál már neki, te megtetted a magadét, és várd meg a reakcióját.

2012. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy most meg neki van párja?
2012. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek lelombozni, de ha azóta sem írt, nem gondolta azt annyira komolyan.
2012. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nincs párja, ez biztos. Hát én is így gondolom, hogy ennyit azért nem kellene várnia a válasszal...hát mindegy, ez van. :)
2012. nov. 21. 16:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem reagált, akkor jobb ha nem forszírozod, ha akarna valamit tőled, akkor egyből írt volna.
2012. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még várj pár napot. Ha semmi reakció, akkor nem jössz be neki, mint nő.
2012. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy bejövök neki, mert apummal nagyon jóba vannak, és mindig mondogatta neki, hogy milyen gyönyörű vagyok, milyen aranyos, kedves stb...csak már egy ideje nem találkoztak, így esélyem sincs, hogy apu egy kicsit utána érdeklődött volna finoman a dolgoknak. :) Hát mindegy...várok még egy picit, aztán nem reménykedek. :) Csak tettem egy próbát, nincs vesztenivalóm alapon.
2012. nov. 21. 16:34
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azt érzi, hogy oda a "varázsa" az egésznek, így már nem kell megküzdenie érted, hisz te az első adandó alkalommal "elé dobtad magad".
2012. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki mondogatja valakire, hogy gyönyörű, nem azt jelenti, hogy ,,úgy is" akar tőle valamit. Egymillió gyönyörű nő van még, mégsem fog mindegyikre ráugrani.
2012. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!